Pionierska zasada peklowanej wołowiny, której nigdy nie powinieneś łamać

Wywiad z Ree Drummond youtube

Dzień Świętego Patryka jest tuż za rogiem, więc czas pomyśleć o tradycyjnym peklowana wołowina obiad planujesz na tę okazję. Poczekaj, zatrzymaj tę myśl: Dzień Świętego Patryka jest prawie tu i nie ma czasu na wyleczenie własnej peklowanej wołowiny. Ten proces trwa od tygodnia do 10 dni (przez Kobieta-pionierka ), a z naszego kalendarza wynika, że ​​17 marca nadchodzi wcześniej.


Szkoda, bo Alton Brown ma przepis na „łatwą” peklowaną wołowinę, która zdobyła konsensus (prawie) pięciogwiazdkową recenzję jego fanów. Przepis Browna na Witryna Food Network daje czas przygotowania 10 dni, 3 godziny, 20 minut. J. Kenji López-Alt at Poważne jedzenie powiedział, że peklowana w domu wołowina jest lepsza niż ta kupiona w sklepie, ale jego podejście do tego podstawowego artykułu na Dzień Świętego Patryka brzmi jak wykład na wyższej klasie przedmiotów ścisłych. Jeśli chodzi o Gordon Ramsay , najwyraźniej nawet nie zawraca sobie głowy peklowaną wołowiną, ponieważ nie jest to autentyczne danie św. Przepisy Gordona Ramsaya .Jednak nadal jest dla ciebie nadzieja, jeśli w tym roku zarządzasz tradycyjną irlandzko-amerykańską peklowaną wołowiną z okazji Dnia Paddy'ego. Dostajesz nawet pieczęć aprobaty od kolejnego znanego szefa kuchni w Ree Drummond. (Lub bloger kulinarny – czy The Pioneer Woman jest szefem kuchni, jest przedmiotem dyskusji.)
Zasada kobiety pionierki dla peklowanej wołowiny: używaj kupionej w sklepie

peklowana wołowina, kapusta, ziemniaki i marchewka na talerzu Instagram

Kobieta-pionierka Ree Drummond zarządza ogromnym imperium kulinarnym. Prowadzi program telewizyjny w Food Network, linii naczyń kuchennych (za pośrednictwem Strona internetowa Walmart ), wielokrotne Książki kucharskie i oczywiście blog, od którego wszystko się zaczęło. Kobieta-pionierka Blog żyje i ma się dobrze, a na początku tego miesiąca Drummond opublikowała swoje podejście do peklowanej wołowiny z okazji Dnia Świętego Patryka. Jest całkiem jasne, że Drummond nie obchodzi, co wymyślny szef kuchni, taki jak López-Alt, mówi o peklowaniu własnej wołowiny w domu. Postępuj zgodnie z jej wskazówkami, a nie będziesz musiał przygotowywać obiadu na Dzień Świętego Patryka pięć dni temu.

Drummond ma kilka ważnych zasad dotyczących produkcji peklowanej wołowiny, ale najważniejsza zasada jest taka: Kupuj peklowaną wołowinę już utwardzoną i zapakowaną w sklepie. „Nikt przy zdrowych zmysłach nigdy nie poświęciłby czasu na peklowanie własnej peklowanej wołowiny solą, ponieważ proces ten trwa od tygodnia do 10 dni, aw tym czasie powstały całe narody” – pisze.Druga zasada peklowanej wołowiny, którą Drummond podkreśla: nie wyjmuj jej zbyt wcześnie z piekarnika. Przetestuj go, szturchając widelcem. Robi się to, gdy widelec nie napotyka żadnego oporu ze strony mięsa. W przeciwnym razie, pisze, twoja peklowana wołowina będzie „twarda i tragiczna”.

aldi opinie o winach mrugająca sowa

Do dnia Świętego Patryka mamy jeszcze cztery dni na zakupy peklowanej wołowiny, więc zrelaksuj się. Masz czas. I powiedz im, że przysłała cię kobieta-pionierka.