Pizzowe wyzwanie, które było po prostu za dużo dla człowieka V. Jedzenie

Osobowość telewizji kulinarnej Adam Richman w garniturze Theo Wargo/Getty Images

Osobowość programu telewizyjnego i były gospodarz Mężczyzna kontra jedzenie , Adam Richman to sensacja. Jest znany z tego, że fascynuje publiczność swoim pełnym akcji programem, który zawiera serię niesamowitych wyzwań związanych z jedzeniem. Występuje w 85 odcinkach Mężczyzna kontra jedzenie nie było to jednak łatwe zadanie, a Richman musiał upewnić się, że przygotował się z dużym wyprzedzeniem przed podjęciem mnóstwa wyzwań.


co się stało z pizzerią?

W rzeczywistości Richman często przygotowuje się przez cały dzień na diecie, zanim zacznie pracować nad nowym wyzwaniem. Jest również oddany pracy w trosce o swoje zdrowie. Powiedział: „Jeśli mam dzień wolny, nie jem lub jem bardzo mało i piję dużo wody i wody sodowej, aby mój żołądek był rozciągnięty i pełny i żebym był nawodniony. Najważniejsze jest to, że ćwiczę jak bestia. Ćwiczę jak bestia poprzedniej nocy i rano” (poprzez 411 Mania ).Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nawet znakomici konsumenci, tacy jak Adam Richman, czasami mają problemy. W końcu to tylko człowiek. Przykład: szczególne wyzwanie związane z pizzą, które było zbyt trudne do pokonania dla Richmana. Oto, co się stało.
Pizza mięsna, która była zbyt duża dla Man v. Food?

Adam Rich i Drew Middlebrooks jedzą pizzę youtube

W Atlancie w stanie Georgia Adam Richman raz znalazł się w obliczu ogromnej pizzy, biorąc udział w Wyzwaniu Carnivore w restauracji Big Pie in the Sky Pizzeria (przez youtube ). Wyzwanie wymagało od Richmana współpracy z partnerem, gdy próbowali przejść przez ogromną pizzę z mięsem w mniej niż godzinę. Pizza ważył 11 funtów i mierzył 30 cali. Łyk. Według pizzerii stronie internetowej , decyzja Richmana o umieszczeniu wyzwania w jego programie naprawdę pomogła im dotrzeć do większej liczby odbiorców. Jak wyjaśniają na liście zasad, nie możesz odejść od stołu po rozpoczęciu wyzwania i nie możesz wyrzucić całego jedzenia, które spożyłeś (poprzez Wielkie ciasto na niebie ).

Cóż, Richman starał się jak mógł, aby podjąć wyzwanie ze swoim partnerem, człowiekiem zwanym Drew Middlebrooks, sam doświadczonym jedzącym rywalizację. Podczas gdy Richmanowi udało się zjeść swoją porcję pizzy przez większość czasu w ciągu 30 minut, jego partner zwymiotował, gdy byli na granicy 44 minut. Richman był sportowcem we wszystkim i powiedział: „Dzisiaj, wbrew naszemu osądowi, dwóch wojowników weszło do królestwa walki z bestią znaną tylko jako „mięsożerca”. Zostawiłem to wszystko na polu bitwy, podobnie jak mój partner... on też zostawił trochę za budynkiem.Według Big Pie in the Sky siedem drużyn pokonało Carnivore Challenge od czasu niefortunnej próby Richmana.

jak jeść jeżowca?