Pizza Papa John's Jack-O'-Lantern powraca

 Pizza w kształcie dyni od Papa John's Facebook Chase Shustack


Podczas gdy Pizza Hut może twierdzić, że nikt nie może tego pizzy i Małego Cezara jest domem dla oferty Hot-N-Ready, Papa Johns wydaje się wyobrażać sobie siebie jako odkrywcę pizzy. Ponieważ inne pizzerie mogą serwować ci przeciętną pizzę w kształcie dysku w ten sam tłusty sposób, Papa John lubi widzieć, jak daleko może posunąć swoją pizzę na śmiałe i niewiarygodne wyżyny, czy to dekonstruując pizzę do jej podstawowych elementów z jej nowe miski Papa (przez DZIŚ ) lub obchodzenie świąt w bardzo papieski sposób.Być może pamiętasz, już w 2019 roku, że Papa John's zaoferował tym, którzy byli w domu na święta, proste i wygodne rozwiązanie ich problemu z kolacją bożonarodzeniową: cała kolacja bożonarodzeniowa porzucona na pizzy Papa Johna. Według Pyszny , ta brytyjska pizza Festive Feast zawierała bazę z czerwonego wina i sosu, klopsiki z bożonarodzeniowego indyka i sezonowe warzywa, a także dodatkowe zamówienia świń w kocu i miniaturowe ciasta owocowe. Tandetny świąteczny przysmak, który bez wątpienia będzie niezapomnianym obiadem, dobrym lub złym.
Oczywiście Boże Narodzenie nie jest jedynym świętem, które obchodzi Papa John's. Halloween jest tuż za rogiem, więc nadszedł czas, aby firma wróciła do swojej ograniczonej czasowo pizzy Jack-o'-lantern, aby nakarmić wszystkich tych, którzy rozdają słodycze lub organizują przyjęcie w noc Halloween.

Papa John's Jack-o'-lantern Pizza w kształcie dyni

 Ojciec John's Jack-'o-lantern Pizza ŚwiergotTeraz, jeśli myślisz, że pizza na Halloween będzie zgodna z tradycją pizzy Świątecznej Uczty i będzie rodzajem bezbożnego połączenia Halloweenowych cukierków i włosko-amerykańskiej kuchni (być może pizza z M&Ms i gumowatą skórką nadziewaną robakami?), z przyjemnością informujemy, że nie należy się zbytnio bać pizzy Jack-o'-lantern.

Według Żuć bum , Papa John's Jack-o'-lantern Pizza to duża pizza na cienkim cieście w kształcie klasycznej dyni Halloween, zarysowana w plasterki pepperoni i ozdobiona tradycyjnym uśmiechem na twarzy zrobionym z pepperoni i oliwek. Pizza jest niepokrojona, aby lepiej wyeksponować projekt, co oznacza, że ​​Ty i Twoi goście możecie decydować o tym, jak należy wyrzeźbić dynię. Poza wyjątkowym kształtem Pizza Jack-o'-lantern to w zasadzie standardowa pizza pepperoni na cienkim cieście z Papa John's. Za cenę około 11 USD może być dobrą ucztą na imprezę Halloween, jeśli lubisz Papa John's. Ostrzegam, że ta pizza jest dostępna tylko od 24 do 31 października, więc jeśli chcesz jej spróbować, lepiej szybko ją weź.jak smakuje kalarepa?

To nie pierwszy raz, kiedy Papa John's wypuścił pizzę o wyjątkowym kształcie, aby uczcić pewne wydarzenie. W sierpniu Papa John's ogłosił nową futbolową pizzę, która według Przewód biznesowy , była pizza w kształcie piłki nożnej pokryta pepperoni z uchwytami z mozzarelli.
Kategorie Jak restauracje Opinie