Pop-tartowe smaki, których niestety już nigdy nie spróbujesz

Pop-Tarty Instagram

Istnieją dużo smaków Pop-Tarts, a każdy ma swoją opinię na temat które są najlepsze are . Od truskawkowego koktajlu mlecznego po ciasto z kawałkami czekolady i staromodną jagodę, zawsze znajdzie się inny smak pop-tarta, który połaskocze Twoje kubki smakowe. Istnieje jednak wiele wyborów, które pojawiły się i zniknęły i nigdy więcej nie zobaczą wnętrza tostera. Tak, mówimy o wycofanych smakach, smakach dawno przeminionych, zagubionych w czasie i pamięci. Niektóre z nich być może pamiętasz, a inne mogły umknąć całkowicie niezauważone, ku Twojemu gorzkiemu żalowi.


Pop-Tarts często lubi wychodzić z fałszywymi smakami, na przykład Mama-Tarts i Sriracha , a ludzie uwielbiają wymyślają własne smaki w Internecie. Chociaż na tej liście nie ma żadnych skandalicznie dziwnych smaków, niektóre z nich mogą sprawić, że przechylasz głowę lub życzysz sobie spróbować, ponieważ oczywiście był to smak Pop-Tart. Niezależnie od Twojej reakcji, mamy nadzieję, że spodoba Ci się wspominanie z nami tych Pop-Tartów, których już nigdy nie będziesz mógł zjeść. Przepraszam.Dziki! Pop-Tarty z Arbuzem

Dziki! Pop-Tarty z Arbuzem Kellogs

Dziki! Arbuzowe Pop-Tarts miały krótkie, ale aromatyczne życie, które zaczęło się w 1997 i trwa około dwóch lat. Biorąc pod uwagę, że arbuz składa się głównie z wody, uchwycenie tego profilu smakowego nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza w cieście tosterowym. Kellogg's poszedł raczej sztuczną drogą, ale również wzmocnił czynnik kwaśny i słodki. Pomyśl o nadzieniu jak o arbuzowej brei, która została zamieniona w pastę. Smaczna pasta, szczególnie po podgrzaniu. Ciepły arbuz może nie brzmi zbyt apetycznie, ale jest to przypadek, w którym podgrzanie Pop-Tart sprawia, że ​​smakuje lepiej niż nie.
Wraz z nostalgicznym odrodzeniem wielu przekąsek z lat 90., jest petycja przywrócić ten smak. Kellogg jakby słuchał. W 2015 roku na rynku pojawiły się Frosted Watermelon Pop-Tarts, powrót do dzikiej przyrody! Arbuzowa wersja lat 90-tych. Były jednak nieco inne i dużo bardziej kwaśne. Być może przytłaczająco tak, według niektórych opinii . Niestety, one również zostały przerwane.

Pop-Tarty z Miętową Czekoladą

Pop-Tarty z Miętową Czekoladą Kellogga

W większości przypadków Pop-Tarty są spożywane prosto z opakowania lub podgrzewane w tosterze. Jednak po wydaniu Kellogga Pop-Tarty z Miętową Czekoladą w 2006 roku zasugerował, żebyś je zamroził . Okazuje się, że jest to dość popularny sposób jedzenia Pop-Tartów, a nawet you połóż je na patyku zrobić Pop-Tart Popsicle. Pop-Tartsicle? Tarta Popsicle? Jakkolwiek to opisujesz, pomysł zdecydowanie ma sens, biorąc pod uwagę, że chipsy z miętowej czekolady są jednym z pięciu ulubionych smaków lodów w Stanach Zjednoczonych według Opiekun ankieta z 2018 r. .Kiedy zamrażasz Pop-Tart, lukier staje się chrupiący, gdy go wgryziesz, a nadzienie zestala się, nadając mu coś ze skóry o konsystencji lodów. Co może być lepszego dla kawałka miętowej czekolady? To zdecydowanie sprawiło, że te pop-tarty wypadły bardziej jako deser niż ciasto śniadaniowe. To dziwny smak na pierwszą rzecz z samego rana i może dlatego ostatecznie nie zadziałały. Ludzie uwielbiają miętową czekoladę, ale może nie do kawy.

laska fil pikantne bryłki

Pop-Tarty z Mrożonymi Winogronami

Pop-Tarty z Winogronami Kellogga

Winogrono jest dość powszechnym smakiem wśród przekąsek i napojów, w rzeczywistości Concord Grape Pop-Tarts pojawiły się w 1967 roku , choć później zostały przerwane. Więc Pop-Tarts pomyśleli, że spróbują ponownie z Frosted Grape, ale byli wycofane w 2017 r. . Powodem ich upadku jest to, że po prostu nie byli aż tak popularni. Być może gdyby tak było, mogliby wrócić, ale niestety pop-tarty z winogronami zostały w tyle.Normalnie nic o smaku winogronowym nie smakuje jak winogrona. Kiedy ludzie jedzą produkty o smaku winogronowym, oczekują tego fałszywego smaku winogronowego. W końcu smak winogron był wynaleziony w latach 90. XIX wieku , więc nasze kubki smakowe przyzwyczaiły się do tego na dobre lub na złe. Dla tych Pop-Tartów było zdecydowanie gorzej.

Jedną z rzeczy, które sprawiły, że te pop-tarty były wyjątkowe, był fakt, że czasami przyszedł w paczce trzech , a nie dwa typowe. Niezależnie od tego, czy była to strategia marketingowa dla ich ofert z limitowanych edycji, czy tylko przez przypadek, kto wie, ale była to miła niespodzianka. W końcu, kto będzie zdenerwowany dodatkowym Pop-Tartem?

Frosted Chocolate Vanilla Crème Pop-Tarts

Frosted Chocolate Vanilla Crème Pop-Tarts Kellogga

Cykl życia naszego kolejnego Pop-Tarta jest dość interesujący. Kultowym hitem są czekoladowe Pop-Tarts z kremowym nadzieniem waniliowym. Ludzie albo je kochają, albo uważają, że są strasznie nudne. Za każdym razem, gdy pojawiały się w sklepach, klienci, którzy byli fanami, dosłownie je gromadzili, ponieważ nie wiedzieli, kiedy następnym razem je zobaczą. Zobacz, Pop-Tarts Frosted Chocolate Vanilla Crème Pop-Tarts zwykle znikają i pojawiają się ponownie w dowolnym momencie. To ciasto tosterowe, które może wywołać bicz.

sos ranczo na pizzy?

Popyt klientów nie był wystarczająco wysoki, aby utrzymać je na rynku i byli przerwane w 2009 r. . Jednak w rzadkim przypadku udanego protest , Kellogg's ponownie wydał Pop-Tarts Chocolate Vanilla Crème na swoje 50. urodziny w 2014 roku. Potem zniknęły ponownie, zanim zostały wydane jako Kroger ekskluzywny w 2016 roku . A teraz znowu ich nie ma. Dlaczego Kellogg musi nam to robić? Jeśli nie posmakowałeś w pierwszych kilku rundach, może przyniosą go ponownie.

Pop-Tarts Ice Berry Blast

Pop-Tarts Ice Berry Blast Kellogga

Dzięki partnerstwu z markami pojawiło się wiele tematycznych Pop-Tartów, które zwykle są nijakie. Jednakże Epoka lodowcowa 2 Pop-Tarts to te, których chcielibyśmy ponownie spróbować. Ice Berry Blast Pop-Tarts miały niebieskie nadzienie, które, tak, oczywiście, zmieniło język na fioletowy. Ale co więcej, to był zabawny i nowy smak. Te specjalnie oznakowane Pop-Tarts zadebiutowały w 2006 roku i były dostępne do 31 marca 2007 r. lub do wyczerpania zapasów. Stało się tak, ponieważ były one częścią pakietu marketingowego z nagrodami pocztowymi dla Epoka lodowcowa 2. Markowe pop-tarty są zawsze zabawne, niektórzy fani i konsumenci byli raczej zaskoczony przez spółkę.

Ich smak był malinowy, ponieważ jagody lodowe nie są tak naprawdę prawdziwe i były tylko marketingowym powiązaniem. Dodatkowa słodycz lukru i konsystencja posypki z kryształków lodu sprawiły, że są one nieco bardziej interesujące niż typowa jagodowa tarta. Wizualizacje mają wiele wspólnego z przyjemnością, a posypka z żołędzi była nie tylko wspaniałym ukłonem w stronę filmu, ale także zabawnym małym akcentem.

Duńskie Pop-Tarty z Serem Truskawkowym

Duńskie Pop-Tarty z Serem Truskawkowym Kellogga

W dziedzinie dań śniadaniowych, jedną z bardziej popularnych ofert jest duński ser truskawkowy. W końcu kto nie lubi puszystego ciasta z nadzieniem z gładkiego serka śmietankowego i cierpkich, ale słodkich truskawek? Cóż, Kellogg chciał wykorzystać ten pomysł i przekształcić go w Pop-Tart.

W styczniu 2007 r., zgodnie z tym, co powiedział zespół medialny firmy Kellogg Tłuczony , zrobili właśnie to. Smaki pełniły podwójną funkcję, będąc zarówno w nadzieniu, jak i w lukrze. Jeśli zamierzasz przerobić dekadenckie śniadanie na pop-tartę, możesz iść na całość, prawda? Były szczególnie smaczne po podgrzaniu, dzięki czemu serek lekko się rozpuścił. Był to również miły dodatek, który złagodził słodycz truskawkowego nadzienia. Pop-Tarts są notorycznie słodkie, więc miejmy nadzieję, że jest to kombinacja, która w pewnym momencie pojawi się ponownie.

To powinno być strzałem w dziesiątkę, ale niestety tak nie było. Zniknęli około 2009 roku , ku smutkowi wielu konsumentów. Niektórzy zagorzali miłośnicy duńskich pop-tart z serem truskawkowym zrobili nawet Petycja spróbować przywrócić smak, ale nie wzbudziło to zbytniej uwagi.

Pop-Tarty Czekoladowo Bananowe

Pop-Tarts Czekoladowo-Bananowy Kellogga

Jeśli chodzi o wszystko o smaku bananowym, ludzie są dość rozdarci. W końcu smak bananowy, który wielu z nas kojarzy ze słodyczami, był rzeczywiście dostępny w Stanach Zjednoczonych dziesięć lat wcześniej rzeczywiste banany były. Tak więc sztuczny aromat bananowy bardzo różni się od smaku prawdziwych bananów, które spożywamy dzisiaj. Dlaczego to jest ważne? Dzieje się tak dlatego, że pop-tarty z czekoladą i bananami, które według zespołu medialnego Kellogga pojawiły się na półkach w styczniu 2009 roku, zawierały aromat bananowy, więc tak naprawdę nie smakowały jak prawdziwe dzielone banany. To było o wiele bardziej podobne do tego, co by się stało, gdybyś pokrył czekoladą Laffy Taffy o smaku bananowym.

najlepiej płatne prace fast food food

Lukier waniliowy został zwieńczony posypką, która miała naśladować lody waniliowe, czekoladowe i truskawkowe, które zwykle znajdują się w kawałkach bananów, ale niewiele zrobiła, aby powstrzymać przytłaczający smak sztucznego banana. Teraz, jeśli lubisz ten smak (jak niektórzy ludzie), pokochalibyście to. Jeśli jesteś bardziej fanem prawdziwych bananów, niczego nie przegapiłeś. To była kolejna ofiara tego, że tak naprawdę nie były odpowiednim ciastem śniadaniowym, a zamiast tego deserem. Również wprowadzenie na rynek w środku zimy nie było chyba najlepszym pomysłem na przekąskę o smaku lodów.

Pop-Tarts Guava Mango

Pop-Tarts Guava Mango Kellogga

Rok 2008 był całkiem ekscytujący dla Pop-Tartów — cóż, jeśli lubicie latynoskie smaki. Guava Mango było ciastem z limitowanej edycji, które zawierało dwa bardzo żywe owoce tropikalne i łączyło je w rewelacyjną kombinację. Według Kellogga, został ujawniony w czerwcu i zapakowany z Dulce de Leche Pop-Tarts , czyniąc z nich pyszne i uzupełniające się rodzeństwo idealne na lato. Szkoda, że ​​były to limitowane edycje, ponieważ powinno być więcej przekąsek, które reprezentują różnorodność kulinarnego krajobrazu Stanów Zjednoczonych. Z drugiej strony, mówimy o Pop-Tartach, ale od czegoś musimy zacząć. Przynajmniej możemy się pocieszyć, że istniały przez krótki czas.

Są godne uwagi, ponieważ chociaż mango można znaleźć w zwykłych i specjalistycznych sklepach spożywczych, guawy nie są tak popularne w Stanach Zjednoczonych. To powiedziawszy, Stany Zjednoczone produkują 9,23 ton metrycznych guawy rocznie, więc może to tylko kwestia czasu, zanim owoce staną się bardziej popularne. Może to smak, do którego Pop-Tarts powrócą pewnego dnia. Na razie jednak musimy to sobie tylko wyobrazić.

Dulce de Leche Pop-Tarts

Dulce de Leche Pop-Tarts Kellogga

Dulce de Leche pochodzi z Urugwaju, Argentyny, Chile, Kolumbii czy Peru w zależności od tego kogo zapytasz . To coś, co wiele krajów chce twierdzić, ponieważ jest po prostu tak dobre. Dla tych, którzy nie wiedzą, dulce de leche to lepka pasta do smarowania i składnik z karmelizującego mleka. Nie do końca jest karmelowy, ponieważ jego konsystencja nie jest tak lepka, ale ma podobny profil smakowy. Dulce de leche to niezwykle popularny smak w Ameryce Środkowej i Południowej; 11 października to nawet Dzień Dulce de Leche. Pop-Tarts wyszedł z prażoną karmelową wersją popularnego profilu smakowego, który został zapakowany wraz z Pop-Tartami Mango Guava w czerwcu 2008 roku.

Te Pop Tarty były dość polaryzujące, a niektórzy mówili, że podobał im się smak karmelu i to, jak lepki robi się po podgrzaniu, co jest wspaniałym połączeniem z ciastem. W końcu wiele osób w Urugwaju i Argentynie je na śniadanie. Z drugiej jednak strony inni nie lubili kombinacji smaków, jeden komentator powiedział były „bardzo rozczarowujące” Impulsywny kupujący .

na co umarł Anthony Bourdain?

Niezależnie od tego, co ludzie o nich myślą, fajnie byłoby wypróbować je ponownie, choćby dlatego, że dulce de leche stał się bardziej popularny jako smak i prawdopodobnie cieszyłby się nim o wiele bardziej.

Holenderskie Pop-Tarty Jabłkowe

Holenderskie Pop-Tarty Jabłkowe Facebook

Nie mylić z Chrupiące Pop-Tarty z Jabłkami może teraz widzisz na półkach lub oryginał or Pop-Tarty Jabłkowe Porzeczkowe który wyszedł w 1963 roku, holenderski Apple był jednym ze starej szkoły, wczesnych smaków. To było wydany w 1967 obok Concord Grape i Brown Sugar Cinnamon i byli jednymi z pierwszych Pop-Tarts być oszronionym . Te wczesne pop-tarty były inspirowane domowymi wypiekami, a w tym przypadku oznacza to holenderską szarlotkę. Nie tylko zwykła szarlotka, holenderskie jabłko zostało posypane słodką cynamonową streusel, która stała się tym, co odróżnia te ciastka od innych. Cynamon wprowadził zupełnie nowy profil smakowy do słodkich jabłek oferowanych przez Kellogg's. Po dodaniu lukru był to jeden z pierwszych Pop-Tartów, o których można się spierać, że bardziej przypominał smakołyk niż zdrowe śniadanie.

Różne pop-tarty o smaku jabłkowym pojawiały się i znikały na przestrzeni lat, ale ten wydaje się być ulubionym ciastem zagubionym w czasie. Przynajmniej na pewno są ludzie zainteresowani odzyskaniem tego smaku, ponieważ istnieje cała grupa na Facebooku poświęcony właśnie temu.

Francuskie tosty pop-tarty

Francuskie tosty pop-tarty Kellogga

Właściwie to dość szokujące, że Kellogg's nie pojawił się z pop-tartą o smaku francuskich tostów na długo przed tym. W końcu jest to bardzo lubiana opcja śniadaniowa i każda wymówka, by mieć cokolwiek o smaku syropu klonowego, jest oczywista. Te trafiły na półki w 2004 do stosunkowo pozytywne recenzje .Unikalną cechą tych Pop-Tartów było to, że bardziej skupiały się na nadzieniu niż na lukrze. Tak, nadzienie jest głównym smakiem Pop-Tarts, słyszymy cię, ale tak często jest przyćmione lub po prostu przyćmione opcjami polewy. Francuskie tosty Pop-Tarts nie miały lukru, a zamiast tego były posypane warstwą cukru cynamonowego. Był to doskonały akompaniament i dodał odpowiednią nutę słodyczy.

gustowna mała kuchnia na sprzedaż

Mimo wszystko gęste, bogate nadzienie z syropu klonowego było naprawdę dobre. W sumie nie smakowało dokładnie jak francuskie tosty, ale bardzo go przypominało. Kellogg's od tego czasu wyszedł z o smaku bułki cynamonowej oferta, która oferuje podobne notatki, ale to nie to samo. Francuskie tosty Pop-Tart zapadają w pamięć nie tylko dzięki syropowemu nadzieniu i cynamonowemu cieście, ale także dzięki nieco dziwnemu, ale zabawnemu, reklama w 2007 roku . — Monsieur, jesteś ugotowany!

Frosted Lava Berry Pop-Tarts Eksplozja

Frosted Lava Berry Pop-Tarts Eksplozja Duncan Jenkins

Pop-Tarts i filmy nawiązały wiele wspólnego z markami. Byli Indiana Jones Pop-Tarty, lalka Barbie Pop-Tarts, a były takie Gwiezdne Wojny Pop-Tarts, które były najlepsze ze wszystkich. Wydany jako powiązanie marketingowe z Gwiezdne wojny: Część III — Zemsta Sithów w 2005 , te Pop-Tarty były jasne w kolorze i zabawne w smaku. Nadzienie to ich smak Dzikiej Jagody, który w rzeczywistości jest truskawki, gruszki i jabłka a nie, no wiesz, miriady ekscytujących jagód. To, co jest na zewnątrz, sprawiło, że Lava Berry Explosion była interesująca i jedyna w swoim rodzaju. Pomarańczowy lukier, który ma naśladować lawę, jest zwieńczony żółtymi posypkami, ponownie uderzając w temat wybuchającej lawy.

Nazwa jest dość bezczelna, biorąc pod uwagę, że Anakin naprawdę przechodzi na Ciemną Stronę, walcząc z Obi Wan Kenobi wokół całej masy lawy. To bardzo intensywna scena i taka, która blizny więcej niż jedno dziecko . Być może nie najlepszy wybór marketingowy, ale taki, który fajnie było powiedzieć i zjeść. Również wszystko z Dartha Vadera na opakowaniu jest niesamowite. Niestety, nie zobaczysz ich w najbliższym czasie (ani nigdy więcej), saga Skywalker już się skończyła.

Pop-Tarty z Gorącą Czekoladą

Pop-Tarty z Gorącą Czekoladą Kellogga

Gorąca czekolada to jeden z ulubionych napojów na świecie. Jest wszechobecny w okresie świątecznym, w śnieżne noce przy kominku i jest ogólnie postrzegany jako świetny napój komfortowy. Według raportu opublikowanego przez Chicago Tribune w styczniu 2019 roku, 83 procent Amerykanów lubi gorącą czekoladę, a ponad 90 procent z nich ją miało. Jest ciepły, przytulny i pełen czekolady. Czego nie lubić?

Czy wiesz, że gorąca czekolada była używana jako leczenie chorób wątroby i żołądka ? Wersja Pop-Tarts zdecydowanie nie pomogła twojej wątrobie, ale uszczęśliwiłaby twój żołądek. Mieli nadzienie czekoladowe z wymieszanymi kawałkami pianki, a na zewnątrz czekoladowy lukier z zawijasami pianki. Rozgrzewanie ich nie przypominało prawdziwej gorącej czekolady, ale zdecydowanie można było poczuć inspirację.

Pojawiły się oryginalne Pop-Tarts Hot Chocolate w 2007 , a pięć lat później, w 2012 roku, Kellogg's wyda limitowaną wersję w okresie świątecznym Pop-tarty z gorącą czekoladą z marshmallow . Nie były zbyt dobre i od tego czasu nie widzieliśmy Pop-Tartów z gorącą czekoladą, a szkoda.
Kategorie Opinie Opinie Telewizja