Popularne pozycje w menu Burger King, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Znak Burger King Dave Rowland/Getty Images

Większość ludzi od czasu do czasu chce smacznego burgera, a kiedy dopadnie cię pragnienie, istnieje spora szansa, że ​​twoim celem będzie najbliższy Burger King. Dom Whoppera jest także domem dla wielu innych pysznych pozycji w menu, które zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie fast foodów. Ogromny wybór Kinga jest kluczową częścią wyboru najlepszego posiłku, który zaspokoi twój szczególny głód, ale fakt, że jesteś rozpieszczany wyborem, może łatwo stać się problemem. Co zamówić? Czy rozsądnie byłoby po prostu zachować ostrożność i jak zwykle zjeść posiłek Whopper? A może powinieneś zaryzykować zagłębienie się w pokaźną listę burgerów, kanapek i dodatków, w nadziei na znalezienie nowego ulubionego fast foodu? Rozważając opcje, zdajesz sobie sprawę, że paraliż analityczny jest bardzo realną rzeczą.


Menu Burger King może być dzikim terenem dla niewtajemniczonych, zwłaszcza że istnieje dość duża luka między najsmaczniejszymi daniami sieci a niektórymi z mniej imponujących braci. Aby pomóc Ci w następnej misji, aby znaleźć optymalny posiłek spośród ich wyboru, oceniliśmy niektóre z ich najbardziej znanych wyborów. Rzućmy okiem na niektóre z najpopularniejszych pozycji menu Burger King, oceniane od najgorszego do najlepszego.19. Krążki Cebulowe

Krążki Cebulowe Burger King Instagram

Popatrz, Krążki cebulowe Burger Kinga są w porządku, gdy chcesz szybko dodać smażonego w głębokim tłuszczu, tłustego chrupka do reszty posiłku. Jest jednak powód, dla którego giną jako ostatnie w naszym rankingu krążki cebulowe typu fast food . Podsumowując, są to tylko krążki cebuli w tym sensie, że mają kształt pierścienia i są wypełnione czymś przypominającym nieco cebulę. Krążki cebulowe powinny być, cóż, krążki cebulowe, panierowane i smażone w głębokim tłuszczu do perfekcji chrupiącej. Jest tam w nazwie.
Jednak, jak GrubGrade Zauważa się, że Burger King przyjmuje ten klasyczny dodatek, co oznacza, że ​​unika on całego składnika „prawdziwego krążka cebuli”. Zamiast tego, pierścionek jest zasadniczo o chrupiącej panierce, a składnik cebulowy ma postać pasty o nieco sztucznym smaku.

Jasne, cebula może być podstępna, a praca z bardziej tradycyjnymi krążkami cebuli prawdopodobnie zajęłaby więcej czasu na przygotowanie niż samo wrzucenie tych rzeczy do frytownicy. Z drugiej strony, wiele innych sieci fast foodów działa z prawdziwą ofertą, więc jaka jest wymówka BK? Pod koniec dnia krążki cebuli Burger Kinga wyglądają jak krążki z przyzwoitego ciasta o niewyraźnym smaku cebuli i niewiele więcej. Nie mówimy, że to całkowicie zła rzecz. Z pewnością jest czas i miejsce na doświadczenie Burger King Onion Rings, ale nawet wtedy sieć ma znacznie smaczniejsze strony w menu.18. Chrupiąca Sałatka Z Kurczaka

Burger King Crispy Chicken Garden Sałatka Facebook

Każdy chce przynajmniej spróbować od czasu do czasu jeść zdrowo. Jednak, kiedy przechodzisz przez drzwi Burger Kinga, już podjąłeś decyzję żywieniową. Jasne, nadal możesz spróbować poprawić kurs i zamówić Burger King Crispy Chicken Garden Salad, ale w rzeczywistości może to być jeszcze gorsza decyzja niż pójście na całość z tym pysznym, pysznym burgerem.

Crispy Chicken Garden Salad faktycznie rozczarowuje na dwóch frontach. Jest to nie tylko sałatka, kiedy można zjeść burgera, ale istnieje spora szansa, że ​​faktycznie zawiera więcej kalorii niż wspomniany burger. „Ta 870-kaloryczna sałatka pochłonie Twój budżet kalorii więcej niż Whopper” – powiedziała dietetyk Sue Heikkinen. Tłuczony . „A sałatka zawierająca 71 gramów tłuszczu jest daleka od lekkiego posiłku”. Nawiasem mówiąc, ten Whopper niesie średnio 657 kalorii.Przepraszamy, Crispy Chicken Garden Sałatka. Smakujesz przyzwoicie, jeśli chodzi o sałatki z sieci fast foodów, ale dopóki będziesz nalegać na pozbawianie nas pysznego burgera, a jednocześnie bombardujesz nas tymi wszystkimi kaloriami i tłuszczem, twoje należne ci miejsce zawsze będzie na samym dole listy .

jakiej klasy jest mięso taco bell?

17. Nuggetsy z kurczaka

Nuggetsy z kurczaka Burger King

Białe mięso Burger Kinga Nuggetsy z kurczaka wydają się trochę przemyślane, do tego stopnia, że ​​łatwo zapomnieć, że sieć sprzedaje je w pierwszej kolejności. Nie są okropne jako takie, ale nadal są na dolnym końcu end bryłka kurczaka typu fast food widmo. Wiedząc o tym, łatwo jest postrzegać je jako niewiele więcej niż próbę przeciwstawienia się słynnemu McDonald's kurczak McNuggets w pewnym sensie „popatrzcie, my też możemy to zrobić”.

Główny problem polega na tym, że smak i konsystencja bryłek Burger Kinga nie są w stanie spieniężyć czeków wypisanych przez sam fakt, że istnieją. Są dość suche, a panierka może być nieprzyjemnie mocna i chrupiąca, co nie jest w stanie zrównoważyć ogólnej miękkości samorodka. Chociaż bryłki są zaskakująco dobrze doprawione, kłopoty z teksturą eliminują wrażenia. Możesz bardzo dobrze polegać na wybranym sosie do maczania, który niestety nie rozwiązuje problemów z teksturą. Podsumowując, nadal możesz czasami zamawiać Burger King Chicken Nuggets… ale czy kiedykolwiek czułeś na nie prawdziwą ochotę, tak jak na McNuggets? Tak myślałem.

16. Whopper Jr.

Burger King Whopper Jr.

Wydaje się, że to parodia, aby umieścić coś ze słynnego działu grillowanego na ogniu Burger Kinga tak nisko na liście, ale oto jesteśmy – i to z członkiem prestiżowej rodziny Whopper, nie mniej. Whopper Jr. w żadnym wypadku nie jest kiepskim burgerem. Po prostu bardzo, bardzo trudno jest umieścić go gdziekolwiek wyżej na tej liście, po prostu dlatego, że jest tak pochodny.

Dla Reader's Digest , jeden z najbardziej znanych burgerów w sieci nie był wynikiem starannych badań rynku. Zamiast tego franczyzobiorca Luis Arenaz-Pérez stworzył burgera jako improwizację w ostatniej chwili, kiedy otwierał nową lokalizację w 1963 roku i zdał sobie sprawę, że skończyły mu się duże bułki Whopper. Whopper Jr. okazał się popularny i zdobył wiele uznania dla swojego twórcy, ale pod koniec dnia wciąż jest Whopperem — tylko, że jest go mniej. Ponadto wygląda znacznie mniej apetycznie niż jego większe rodzeństwo.

Przepraszam, Whopper Jr. Jeden burger zawsze był najgorszym grillowanym burgerem na tej liście i nie pomaga to, że twoim celem jest danie głodnemu klientowi mniej dobrej rzeczy. Smakujesz całkiem nieźle, żeby być uczciwym, i możesz być nawet idealnym wyborem w bardzo specyficznej sytuacji. Powiedzmy, że ktoś nie jest do końca głodny, ale wciąż potrzebuje tego smaku Whoppera w ustach. Jednak w większości innych scenariuszy twój starszy brat jest drogą do zrobienia.

15. Pojedynczy król na zakwasie

Burger King Pojedynczy Król na Zakwasie Świergot

Na papierze Król Zakwasu wydaje się to dobrym pomysłem: weź wszystko, co najlepsze w burgerach Burger King i włóż to wszystko między dwa plasterki pysznego, tostowanego zakwasu. To praktycznie dla smakoszy. Czego nie lubić?

Właściwie całkiem sporo. Obie TheImpulsiveKup i Jedzenie marki zwrócili uwagę, że wersja Sourdough King z 2018 roku nie była aż tak oszałamiająca i że „zakwas” był bardziej jak idealnie regularny i całkowicie nieimponujący toast. Najważniejszym wydarzeniem był wtedy kremowy „sekretny sos”, którego nie ma w obecne wcielenie z pozycji menu, która zamiast tego opiera się na keczupie i majonezu.

Co więcej, doświadczenie użytkowników twierdzi, że problem z chlebem nie został dokładnie naprawiony. Użytkownicy Twittera lubią ShermanRhardy , TimmyNogi , i ProdigyZ49 opublikowali zdjęcia czegoś, co wydaje się być burgerami Sourdough King, które wyglądają okropnie, jakby były zrobione z niesmacznego białego chleba. To niekoniecznie jest zła rzecz – w niektórych kontekstach brzmi całkiem pysznie – ale brzmi też jak nowatorska kanapka o drugiej w nocy, a nie coś, co sprzedajesz jako Sourdough King.

14. Ręcznie panierowana chrupiąca kanapka z kurczakiem

Burger King Chrupiąca Kanapka z Ręcznie Panierowanym Kurczakiem Burger King

Ręcznie Panierowana Chrupiąca Kanapka z Kurczakiem to rozreklamowany wpis Burger Kinga w wojny na kanapki z kurczakiem? , co jest w porządku i wszystko ... jeśli zapomnisz, że jest to łańcuch hamburgerów zanurzający palec w tym, co pierwotnie było przeciąganiem liny między Chick-fil-A i Popeyes, dwie sieci fast foodów zdecydowanie o tematyce kurczaka (przez Restauracja Biznes Online ). Oznacza to, że istnieje ryzyko bycia trochę nowym produktem w tej ogólnej sieci burgerów typu fast food „hh, racja, zgadnij, że sprzedają też kanapki z kurczakiem” – chyba że to znaczy, że okaże się o wiele smaczniejsze niż jego konkurenci wojenni na kanapki z kurczakiem.

Niestety tak nie jest. Ręcznie panierowana kanapka z chrupiącym kurczakiem jest miłym dodatkiem do menu Burger King, aw innych okolicznościach może znajdować się znacznie wyżej na tej liście. Jednak sam fakt, że jest uznawany za odpowiedź sieci na Chick-fil-A i Popeyes oznacza, że ​​nasze kubki smakowe porównują go z konkurencją, a nie z innymi produktami Burger King. To trudne zadanie dla tego, co w zasadzie jest bocznym zgiełkiem sieci burgerów. Chociaż chrupiąca, chrupiąca kanapka Burger King nie poddaje się konkurencji bez walki, kończy się zauważalną stratą. Mimo to, jeśli odczuwasz nieustanną tęsknotę za Whopperem i przyzwoitą chrupiącą kanapką z kurczakiem, a nie chcesz robić dwóch oddzielnych serii, ręcznie panierowana kanapka z chrupiącym kurczakiem wypada dobrze.

13. Niemożliwy Whopper

Burger King Impossible Whopper Michael Thomas/Getty Images

Naprawdę, naprawdę chcielibyśmy polubić Niemożliwy Whopper jeszcze. Prawie każdemu wszystkożernemu przydałoby się w życiu trochę mniej czerwonego mięsa, a pyszny, roślinny kotlet w klasycznym Whopperze z pewnością wydaje się biletem do zrobienia tego w łatwy i smaczny sposób. W związku z tym idea burgera jest solidna. Jest tylko jeden mały problem: w obecnej postaci Impossible Whopper to mylący i rozczarowujący produkt.

Dla Niemożliwe jedzenie , burger jest trochę problematyczny, jeśli chcesz, aby produkty były w pełni wegetariańskie — nie mówiąc już o wegańskie — ze względu na fakt, że pasztecik jest „gotowany w tym samym oleju, co produkty mięsne i serowe”, zgodnie z drobnym nadrukiem na obrazie promocyjnym. Nie byłby to tak ogromny problem, gdyby pasztecik spełniał swoją własną misję i smakował tak wspaniale, że mięsożercy mogliby od niechcenia przestawić się na niemożliwą stronę. Niestety, jeśli chodzi o smak i konsystencję, Impossible Whopper zajmuje ostatnie miejsce wśród popularnych bezmięsne burgery typu fast food . Dzieje się tak dzięki stosunkowo suchej konsystencji kotleta, który łączy siły z wilgotniejszymi częściami burgera, tworząc stosunkowo rozczarowujące doznania. Mamy szczerą nadzieję, że pewnego dnia Impossible Whopper będzie w stanie podołać swojemu szumowi… ale ten dzień jeszcze nie nadszedł.

12. Ciastko z bekonem, kiełbasą, jajkiem i serem

Burger King Bekon, Kiełbasa, Ciastko z Jajkiem i Serem Burger King

Menu śniadaniowe Burger Kinga jest całkiem spore, choć daleko mu do najlepszych? śniadanie typu fast food? tam. Jest też fakt, że sztandarowym produktem śniadaniowym sieci jest prawdopodobnie Croissan'Wich, podczas gdy talerze naleśników i jajko-normalne burrito i inne są w dużej mierze rodzajem taryfy, którą można dostać gdzie indziej. Biorąc pod uwagę obfitość sieci restauracji śniadaniowych tam, może być lepiej, jeśli to zrobi.

dlaczego kawior jest taki drogi?

Więc gdzie to pozostawia? Ciastko z bekonem, kiełbasą, jajkiem i serem , następnie? Właściwie w całkiem przyzwoitym miejscu. Boczek Burger King nie jest wcale taki super, ale wraz z dużą ilością sera ułożonego między składnikami, udaje im się podnieść kiełbasę, jajko i herbatniki maślankowe na więcej niż sumę ich części. Nie jest to najwspanialsza rzecz w śniadaniowym menu i nie wystarczy do większości hamburgerów, ale jest to całkiem przyzwoity sposób na zaopatrzenie się w kalorie o poranku.

11. Potrójny Whopper

Burger King Triple Whopper i frytki

Tak, inny Whopper nie znalazł się w pierwszej dziesiątce, ale z zupełnie innego powodu niż Whopper Jr Potrójny Whopper Z Serem (poważnie, nawet nie próbuj zajmować się tym bez tandetnej dobroci, która pomoże ci przetrwać) jest posiłkiem samym w sobie. To także solidny dowód na to, że rzeczywiście może być za dużo dobrego. Whopper zwykle korzysta ze stosunkowo obfitej warstwy roślinności, ale kiedy ułożysz trzy z tych pysznych, grillowanych na ogniu ćwierćfuntowych pasztecików jeden na drugim, sałata, pikle, cebula i pomidor stają się malutką oazą w bezprawie, wielowarstwowa dzicz mięsa.

Grillowana wołowina Burger Kinga jest świetna, ale pod koniec dnia wciąż mówimy o fast foodach z burgerami zamiast steków. W związku z tym, gdy całkowicie przyćmiewają resztę burgera, równowaga doświadczenia Whoppera zostaje zachwiana. Żadna ilość przypraw nie może w pełni uratować całości.

10. Oryginalna kanapka z kurczakiem

Burger King Oryginalna Kanapka z Kurczakiem Świergot

Obiektywnie rzecz biorąc, Oryginalna Kanapka z Kurczakiem nie ma rankingu powyżej swojego fajnego, nowoczesnego, ręcznie panierowanego, chrupiącego odpowiednika. Jednak fast food tak naprawdę nie ma nic wspólnego z obiektywizmem, prawda? Ta długa, stosunkowo rozmoczona kombinacja kotleta z kurczaka, sałaty i majonezu w bułce istnieje od dawna i sądząc po tym, że przetrwała Ostatnia kanapka z kurczakiem Burger Kinga , jest całkiem jasne, że firma rozpoznaje nieuchwytny „czynnik it” pozycji menu. Pod koniec dnia Original Chicken Sandwich jest klasykiem nie bez powodu: to po prostu bardzo wygodna i pocieszająca rzecz do jedzenia.

Pod względem smakowym Original Chicken Sandwich to prosta sprawa, nieobciążona koniecznością surfowania po falach trendów fast foodowych. Wygląda na to, że może to być wręcz nieatrakcyjne. Nie daj się jednak zwieść jego stosunkowo niskiej pozycji na tej liście. Jest to prosty fast food na czasy, w których nie chcesz niczego poza prostym fast foodem i nie udaje niczego innego. Oryginalna Kanapka z Kurczakiem nigdy nie będzie najwspanialszym pojedynczym produktem spożywczym w żadnym menu, ale może nadal być? bądź takim, którego zamawiasz od czasu do czasu.

9. Klasyczne frytki

Frytki Burger King

Jeśli chodzi o frytki z fast foodów? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? , Burger King's Klasyczne Frytki są prawie agresywnie w porządku. Mogą nie być w stanie trzymać pochodni przy zbrodniczo pysznych frytkach McDonald's, ale z drugiej strony z pewnością nie mają się czego obawiać z powodu wiotkich, pomarszczonych cięć, które możesz dostać z White Castle. Jeśli szukasz grubego, ręcznie krojonego narybku z dokładnie odpowiednią ilością chrupania, tylko czekającego na to, by delektować się nim z ketchupem i sosem do dipów, Burger King ma Twoje plecy. Z drugiej strony miłośnicy frytek, które naprawdę smakują jak coś, zanim doda się tonę przypraw do mieszanki, mogą być nimi rozczarowani.

Frytki są z natury dodatkiem, więc nawet jeśli nie są szczególnie smaczne, mogą dobrze sprawdzać się jako dodatek do solidnego burgera lub kanapki, o ile mają odpowiednią konsystencję. Na szczęście Burger King ma tę część swojej gry narybku do granic możliwości. Te frytki mają bardzo satysfakcjonujący puch pod niesamowitym chipsem. Podczas gdy produkt spożywczy tak mdły jak ten normalnie nie miałby żadnego interesu w pobliżu tak wysokiego poziomu, ta ekspercka gra o teksturach sprawia, że ​​frytki Burger Kinga są naturalnym punktem pośrednim na tej liście.

8. Tandetne Maluchy

Burger King Serowe Tots Świergot

Frytki Burger King's mogą być nieco pozbawione smaku, ale to nie znaczy, że łańcuch nie zna się na pysznie niezdrowym ziemniaku. Weźmy na przykład pokorę Serowy Tot . Jak podaje strona internetowa firmy, te pyszne kuleczki to nic innego jak „roztopione serowe kęsy ziemniaków w chrupiącej panierce z bułki tartej”. Niesamowita eksplozja smaku, którą ten opis magicznie wywołuje w twoich ustach? Smakują dokładnie tak i to jest niesamowite. Czasami, jeśli masz szczęście, możesz nawet natknąć się na sezonowy wariant bekonu. Warto spróbować. Ostatecznie jednak nawet kruszonka z bekonu nie może naprawdę poprawić Tot. Po prostu nieznacznie dostosowuje profil smaku.

Wadą serowych ciasteczek jest to, że masz bardzo krótkie okno na spożycie ich, gdy są jeszcze na optymalnym etapie chrupiącej miękkości. Więc albo skupiasz się całkowicie na nich, zaniedbując resztę swojego zamówienia, albo ryzykujesz znaczne zmniejszenie doświadczenia Tot po zamknięciu tego okna. Spoiler: Naprawdę, naprawdę nie chcesz umniejszonego doświadczenia z Cheesy Tots.

najlepsze naleśniki fast food

7. Bekonowy Król

Burger King Bekonowy Król Burger King

Kiedy Burger King rozpuści przysłowiowe włosy, mogą się zdarzyć wszystkie rodzaje hamburgerowej magii — tylko, że czasami jest to czarna magia. Mówiliśmy ci wcześniej, że prawdopodobnie powinieneś unikać Króla Bekonu, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, wszystko, co nazywa się Królem Bekonu, nie przyniesie twoim tętnicom żadnej przysługi. Odpowiedź króla na podpis Wendy Bekonator nie zadziera. Bekonowy Król to 1313 kalorii szczęścia w postaci dwóch grillowanych na ogniu kotletów, całej pęczki sera, porządnej porcji wędzonego bekonu oraz odrobiny majonezu i ketchupu.

Czy na żywo wygląda tak dobrze, jak w reklamach? Oczywiście nie. Czy zawsze zawiera absurdalną ilość boczku? Trudno powiedzieć, widzenie jako „pożywna porcja” może oznaczać wiele rzeczy. Czy jest tak dobry jak Baconator? Jury nie ma. Jedno jest jednak pewne: dobrze wykonany Bekonowy Król to jeden z przyjemniejszych sposobów na utrzymywanie niezdrowych rzeczy.

6. Croissan'wich z bekonem, kiełbasą, jajkiem i serem

Burger King Croissan Burger King

Wiele przedmiotów na Menu śniadaniowe Burger King skłaniają się ku przyzwoitemu, a nie naprawdę pysznemu, ale nie można zaprzeczyć, że ich Croissan'wich jest całkiem niesamowity. Jest to jedyna pozycja na tej liście, która jest tak wysoce konfigurowalna, że ​​w zależności od twoich ulubionych dodatków, może trafić praktycznie w dowolne miejsce na liście… o ile jest to górna połowa, ponieważ bułka z rogalikiem to kreacja, która gwarantuje uznanie.

Ponieważ mówimy o śniadaniu typu fast food, wędrujące oko w naturalny sposób wpatruje się w bardziej mięsiste opcje. Naszym zdaniem Croissan'wich w wersji Double Sausage, Egg & Cheese jest trochę ciężki jak kiełbasa, a paszteciki pozbawiają rogalika delikatności. W pełni załadowany wydaje się naturalnym wyborem, ponieważ zawiera prace – jednak szynka, kiełbasa i bekon ze szwarcwaldzkiego nie całkiem zazębiają się ze sobą, jajkiem i serem, pozostawiając ten szczególny Croissan'wich bez wyraźnej tożsamości. Na szczęście wystarczy usunąć szynkę z równania i masz zwycięzcę w swoich rękach. Bekon i Kiełbasa, Jajka i Ser Croissan'wich uderza w podniebienie jak smaczna, łuszcząca się cegła, pozwalając na delektowanie się każdą z 577 kalorii.

5. Frytki z Kurczaka

Burger King Frytki Z Kurczaka Justin Sullivan/Getty Images

Każda sieć burgerów typu fast food ma charakterystycznego burgera. Kiedy już to ustalą, nadszedł czas, aby poprawić resztę menu. Sieć, o której mowa, musi zdecydować o innych burgerach, dodatkach, deserach, a nawet o zestawie przypraw i napojów. Po ustaleniu podstaw nadszedł czas na szaleństwo ... a mimo to niewielu odważyło się pójść tam, gdzie poszedł Burger King Frytki Z Kurczaka .

Na papierze nie ma sensu frytki z kurczaka, które w zasadzie są po prostu długimi bryłkami. Jednak w tym tkwi dreszcz emocji. Gra w panierkę w łańcuchu może być nieco słaba, ale panierka z frytkami z kurczaka jest na miejscu – co jest świetne, biorąc pod uwagę, że oferują całkiem imponujący stosunek panierki do kurczaka. Dzięki długiemu kształtowi przyjemnie się je maczać. Spójrzmy prawdzie w oczy, ten pojemnik jest zabawny. Podsumowując, frytki z kurczaka są doskonałym dowodem na to, że czasami jedzenie może być po prostu zabawą i wystarczy, aby wylądować na dobrym miejscu na tej liście.

Szczerze mówiąc, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ta konkretna pozycja menu mogłaby zaoferować o wiele więcej, gdyby Burger King zdecydował się przywrócić Fiery Chicken Fries, pozycję menu z limitowanej edycji z 2015 roku (za pośrednictwem Pyszne ). Teraz, te były czymś ekstra.

najbezpieczniejsza herbata do picia

4. Podwójny król na zakwasie

Burger King Podwójny Król na Zakwasie Świergot

Pamiętasz, co powiedzieliśmy wcześniej o Królu Zakwasu? Okazuje się, że wszystko to wychodzi przez okno, gdy do walki wkracza drugi kotlet wołowy. Jak nauczył nas Triple Whopper, sztuka hamburgera Burger King jest delikatna, a stosunek wołowiny do wszystkiego innego musi być zrównoważony tak więc w celu zapewnienia optymalnej przyjemności z fast foodów. Podwójny Król Zakwasu udaje mu się zrobić dokładnie to, dzięki uprzejmości dodatkowego pasztecika i towarzyszącego mu drugiego kawałka amerykańskiego sera. Ten prosty dodatek w magiczny sposób zmienia lekko rozczarowujący element menu w królewskość fast foodów.

To prawda, istnieją pewne zastrzeżenia, jeśli chodzi o wybór tego elementu menu. Chleb nadal smakuje bardziej jak zwykły biały tost niż rzemieślniczy zakwas, więc przed złożeniem zamówienia możesz chcieć trzykrotnie sprawdzić, czy toster działa w Twojej lokalizacji. Mimo to, jest coś do powiedzenia o świetnych składnikach hamburgerów między dwiema kromkami tostowego chleba, a wiele z tego zostało powiedziane przez Louis' Lunch — zgłoszone miejsce narodzin hamburgera (poprzez Zjadacz ). Ich wersja specjalnie wykorzystuje dwa tosty, więc kiedy dojdziesz do dna, idealnie przypieczony Double Sourdough King to po prostu bardzo, bardzo oldschoolowy hamburger z pysznymi nadzieniami Burger King i absolutnie optymalną ilością wołowiny.

3. Whopper

Burger King Whopper

Popisowy hamburger Burger Kinga osiągnął swój status nie bez powodu — jest niesamowicie dobry. Jak prawie każdy produkt typu fast food, Whopper ma tendencję do prezentowania się w dłoni o wiele mniej efektownie niż na zdjęciach produktów, ale na szczęście nie wpływa to na smak. Grillowany na ogniu kotlet jest dokładnie tym, czego oczekujesz i na który liczysz, a współgranie jego smaku ze świeżością sałaty i pomidorów działa jak marzenie. Gra tekstur jest również na miejscu, dzięki bardzo potrzebnemu chrupieniu z pikli i cebuli. Tymczasem ketchup i majonez zawiązują wokół opakowania zgrabną kokardkę. Jest tak dobry, że nie trzeba nawet dodawać sera, boczku, ani żadnych zwykłych podejrzanych… choć żaden z nich nie odbiera smaku oryginałowi, tylko dodaje.

To prawda, Whopper nigdy nie zwiedzie Cię, że jesz coś innego niż burger z sieci fast food. Z drugiej strony nie musi. Jak wszystkie dobre dania, Whopper dokładnie wie, czym jest i czym powinien być, a Burger King skalibrował go tak, aby był tak satysfakcjonujący, jak burger na tym poziomie. W rzeczywistości jedynym powodem, dla którego nie znajduje się na szczycie naszej listy, jest to, że firmie udało się jeszcze lepiej dopracować kilka innych burgerów.

2. Podwójny Whopper

Burger King Podwójny Whopper Burger King

Trzy burgery to zdecydowanie za dużo. Z drugiej strony jeden kotlet jest świetny, ale nie do końca najlepszy. Z drugiej strony dwa kotleciki są niczym innym jak perfekcją. Podwójny Whopper bierze wszystko, co dobre w Whopperze, i podwaja się w grillowanych na ogniu rzeczy, aby jeszcze bardziej podnieść wrażenia. Nawiasem mówiąc, oznacza to również przełomowy moment w menu Burger King. Jest to najpotężniejsza i najbogatsza rzecz, jaką możesz zamówić, jednocześnie ledwo pozostając po stronie „normalnego” zamówienia. Po prostu spróbuj na głos powiedzieć „Hej, poproszę Double Whoppera z serem”, a nie coś takiego jak Bekonowy Król. To jest łatwe. To naturalne. Zsuwa język bez wstydu.

Nie oznacza to, że Double Whopper sam w sobie nie jest ogromną bombą kaloryczną. W zależności od zamówienia może spakować od 897 do 1393 kalorii — i to zanim dodasz napój i dodatek. W związku z tym, podczas gdy Double Whopper jest lepszy od swojego mniejszego brata, nadal rozsądnie może być, przynajmniej od czasu do czasu, przejść na stronę zwykłego Whoppera z jednym kawałkiem. Po prostu bądź przygotowany, aby usłyszeć dźwięk syreny drugiego kotleta dzwoniącego w twoich uszach, gdy składasz zamówienie.

1. Wielki Król XL

Burger King Duży King XL Instagram

Pod koniec dnia, dlaczego tak naprawdę chodzisz do Burger Kinga? Oczywiście, aby mieć najlepszego hamburgera Burger King. Co sprawia, że ​​hamburger Burger King jest świetny? Niesamowite połączenie grillowanej wołowiny, marszczonych pikli, sera i grubo pokrojonej cebuli. Jasne, możesz znaleźć to wszystko w Whopperze, ale aby naprawdę zmaksymalizować wrażenia, możesz wziąć to, co najlepsze z obu światów i dodać trochę Mickey D. i w mieszance odrobina pysznego sekretnego sosu. To tutaj where Wielki Król XL wchodzi.

Słynna oferta XL Burger Kinga słynie z 1/2 funta mięsa i mocnego 1006 kalorii. Ale jest również znany z tego, że oprócz świetnej zawartości białka, jego nagromadzenie wydaje się być strasznie podobne do pewnego mało znanego burgera zwanego Big Mac (na Pyszne ). Big King XL ma nawet tajny sos, znany jako Stacker Sauce, podstawa Układarka linia hamburgerów. To ostatecznie odróżnia ją od linii Whopper. Wszystko, co kochasz w Burger King, jest obecne i uwzględnione w Big King XXL, a obecność Stacker Sauce wprowadza pyszną, nieoczekiwaną nutę rozmarynu i selera do typowej taryfy „sekretnego sosu” (na Ściśle tajne przepisy ). Możesz nie chcieć robić z tego dużego chłopca codziennego lunchu, ale kiedy jesteś naprawdę głodny i chcesz absolutnie wszystkiego, co król ma do zaoferowania, nie szukaj dalej.