Popularne smaki baru Klondike, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Klondike Bary Facebook

Co byś zrobił dla baru Klondike? To odwieczne pytanie. Ale tak długo, jak masz lokalny sklep spożywczy ze stosunkowo solidną mrożonką, nie będziesz musiał robić nic zbyt drastycznego, aby dostać pudełko tych słynnych kanapek z lodami. Batony Klondike różnią się od wielu innych nowości lodowych, ponieważ są to po prostu bloki lodów pokryte chrupiącą warstwą czekolady. Nie ma ciasteczek, z którymi trzeba się zmagać: tylko te zimne, kremowe lody i dodatkowa warstwa słodyczy z czekolady na zewnątrz.


Oryginalny smak zawsze będzie dobry, ale możesz nie wiedzieć, że istnieje również mnóstwo innych smaków Klondike. A jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje Doświadczenie w jedzeniu lodów , prawdopodobnie powinieneś sprawdzić wszystkie opcje, aby upewnić się, że wybierasz najlepszą. Oczywiście wszyscy mamy różne opinie, ale opracowaliśmy ranking smaków Klondike, aby ci trochę pomóc. W ten sposób będziesz wiedział, które pudełko odebrać następnym razem, gdy znajdziesz się w dziale z lodami, zastanawiając się, co kupić. Zacznijmy od najgorszego i kierujmy się ku najlepszym.14. neapolitański

Neapolitański bar Klondike Facebook

Nie powinno dziwić, że Neapolitański bar Klondike skończyć z najgorszym rankingiem na naszej liście. Ale powiemy to najpierw: Prawie wszystkie batony Klondike są pyszne. W końcu, jak możesz się pomylić z lodem w twardej polewie czekoladowej? Jednak niektóre smaki są zdecydowanie lepsze od innych, a porównując je, uważamy, że większość osób umieściłaby również neapolitański na końcu swojej listy.
Wiele osób nie lubi już neapolitańskiego ze względu na jego dziwną kombinację smaków i na pewno nie są tutaj dobrze podkreślone. Wanilia jest prosta i oczekiwana, ale oferuje przyjemny smak. Czekolada smakuje trochę zbyt bogato, mimo że nie ma super mocnego, wyrazistego smaku. Nie jest pyszne, ale jest w porządku. Truskawkowe lody to miejsce, w którym naprawdę dzieje się źle. Lody truskawkowe smakują niemal leczniczo – wcale nie mają naturalnego smaku. I jest tak słodki, że po prostu nie pasuje do innych smaków.

W rzeczywistości możesz cieszyć się tą kanapką z lodami, dopóki nie dojdziesz do części truskawkowej, tylko wtedy, gdy zdasz sobie sprawę, że nie chcesz jej dokończyć. Choć lody mogą być gorsze, jeśli chodzi o batony Klondike, uważamy, że neapolitański to smak, który należy całkowicie zignorować.13. Mrożony pączek truskawkowy

Pączek z Mrożoną Truskawką Facebook

Może Cię zaniepokoić informacja, że ​​Klondike w rzeczywistości oferuje „pączki” Klondike Bar. Czy powinieneś jeść te rzeczy na śniadanie? Absolutnie nie. Ale i tak prawdopodobnie nie powinieneś jeść prawdziwego pączka, więc kim jesteśmy, aby osądzać? Co będziemy oceniać, chociaż jest smak matowy pączek truskawkowy Bar Klondike. Tak, ta rzecz jest tak zła, jak się wydaje. To lody truskawkowe, które mają w środku nadzienie z zawijasami truskawek, pokryte polewą czekoladową. Lody truskawkowe nie są dobre, a czekolada nie wystarcza, aby je zakryć. Chociaż ma kwadratowy kształt, jak normalny batonik Klondike, ma również otwór w środku, dzięki czemu wygląda jak pączek. Ta dziura jest całkowicie bezcelowa i tak naprawdę oznacza, że ​​dostajesz mniej jedzenia.

Jedynym powodem, dla którego ten pączek z lodami nie wypadł jeszcze gorzej, jest fakt, że przynajmniej wygląda atrakcyjnie. Z białą posypką i wielokolorowymi posypkami wygląda zabawnie — nawet jeśli nie smakuje w ten sposób.12. Pączek z kremem bostońskim

Pączek z kremem bostońskim Facebook

Kto nie lubi deserów o smaku śmietankowym Boston? Właściwie wielu ludzi. Smak nie jest dla wszystkich — musisz lubić swoje desery naprawdę słodkie i nie musisz zwracać uwagi na zimną, drżącą konsystencję kremu. Ale jeśli lubisz smak, możesz pomyśleć o zdobyciu Boston kremowy pączek Klondike Bar . To jeden z bardziej nietypowych dostępnych smaków, dlatego pozdrawiamy Klondike za zrobienie czegoś nowego i interesującego. Ale naszym zdaniem była to porażka. Jeden recenzent zgodził się. Powiedzieli: „Całkowite rozczarowanie tym produktem. Sztuczny smak aromatu, który nie jest nawet zbliżony do aromatu Boston Cream, a kształt pączka po prostu ujawnia mniej za tę samą cenę”.

Uważamy, że to trafna ocena. Smak? Nie najlepiej. W większości smakuje po prostu jak dużo cukru. Poza tym, jak powiedział recenzent, nikt nie chce płacić tej samej kwoty za mniej jedzenia, więc nie podoba nam się, że smaki pączków mają w sobie dziury.

11. Krunch

Krunch Klondike Bar Facebook

Teoretycznie Krunch Klondike Bar powinien smakować naprawdę dobrze. Lody w środku to standardowa wanilia, do której przywykłeś w każdej kanapce z lodami, ale polewka czekoladowa jest tam, gdzie ta powinna błyszczeć. Czekolada zawiera kawałki dmuchanego ryżu, które zapewniają wyjątkową i lekko chrupiącą konsystencję, która wydziela mocne Nestle Crunch i Krackle wibracje. I chociaż brzmi to niesamowicie, szczególnie dla tych z nas, którzy lubią trochę dodatkowego chrupania, w rzeczywistości nie jest pyszne.

Przede wszystkim jest naprawdę słodki. Nie jesteśmy pewni dlaczego, ale w rzeczywistości smakuje o wiele słodsze niż oryginał. Chociaż może to być atrakcyjne dla niektórych osób, uważamy, że większość uzna tę dodatkową słodycz za odstręczającą i trudną do cieszenia się.

Jeden bloger wyrazili swoje zirytowanie tym, jak cienka jest czekoladowa powłoka: „Batonik lodowy Klondike Krunch ma cieńszą warstwę czekolady, więc szczerze mówiąc, nie wytrzymuje nawet lodów znajdujących się w środku. Kończy się to tylko jedną kupką papki, w którą się wgryzasz, ponieważ nie ma wystarczająco dużej różnicy w teksturze między zewnętrzną polewą czekoladową a środkiem lodów waniliowych”.

Kiedy połączysz te czynniki razem, stanie się jasne, że ze wszystkich dostępnych smaków Klondike Bar, ten prawdopodobnie powinieneś zignorować.

10. Bar Oreo

Oreo Bar Klondike Bar Facebook

Kto nie lubi wszystkiego o smaku Oreo? Gdyby Oreo są twoimi ulubionymi ciasteczkami, to prawdopodobnie będziesz mieć ten smak Klondike Bar na swojej liście. Jesteśmy jednak tutaj, aby powiedzieć, że Oreo Bar to nie wszystko, co może się wydawać. Założyliśmy, że ta opcja będzie pełna smaku, ale z rozczarowaniem informujemy, że tak nie było. Chociaż możesz zobaczyć kawałki ciasteczka, które są zmieszane z lodami w tym batonie, kiedy je ugryziesz, ledwo będziesz w stanie ich posmakować.

Recenzent na stronie internetowej Klondike również skarżył się na ten problem, mówiąc: „Jeśli masz szczęście, mają tylko najmniejszy szept ciastek Oreo. W większości są to mikroskopijne czarne plamki tu i tam. Czy Oreos naprawdę mają taką premię, że nie mogą sobie pozwolić na załadowanie ich ciastkiem, które jest oklejone całym opakowaniem? Lody są dobre, ale już ich nie kupię.

Jeśli kupujesz coś, co jest reklamowane jako zawierające w sobie Oreos, prawdopodobnie tego chcesz. Kiedy dostaniesz ten smak batoników Klondike, możesz nie uzyskać dokładnie tego, czego oczekujesz.

9. Heath

Bar Heatha Klondike'a Facebook

Jeśli jesteś osobą, która absolutnie uwielbia batony Heath, to masz szczęście, jeśli chodzi o tę kanapkę z lodami. Heath Bar Klondike Bary nadaj zupełnie nowe znaczenie słowu „dekadent”, a jeśli lubisz słodycze, istnieje duża szansa, że ​​je pokochasz. Lody to standardowa sytuacja z lodami, której można się spodziewać po batonie Klondike, ale w polewie czekoladowej dzieje się magia. W czekoladzie są małe kawałki toffi, co nadaje mu interesującą konsystencję, której nie znajdziesz w innych opcjach Klondike.

Niestety ten smak nie był tak dobry, jak chcieliśmy. Dlaczego? Cóż, mimo że pomysł był dobry, skończyło się to po prostu zbyt słodko. Lody i czekolada to już dużo do zrobienia, ale kiedy dodasz toffi? To za dużo.

czy możesz wypić za dużo kombuchy?

Oczywiście, jeśli masz ogromne słodycze lub po prostu kochasz batony Heath, nadal warto spróbować. W przeciwnym razie na rynku dostępne są inne, lepsze smaki Klondike, które powinieneś sprawdzić.

8. Oryginał

Oryginalny batonik Klondike Facebook

Czasami po prostu nie powinieneś zadzierać z klasyką. Jeśli chodzi o batony Klondike, naprawdę nie możesz się pomylić z oryginał . Kremowa, jedwabista czekolada doskonale łączy się z bogatą czekoladową powłoką, która zapewnia idealną chrupkość. Czego nie kochać? Być może zastanawiasz się, dlaczego oryginalny Klondike Bar nie uzyskał od nas lepszego rankingu?

Powinieneś wiedzieć, że nie chodzi o to, że oryginalny smak nie jest dobry – jest całkowicie. Ale w porównaniu z niektórymi innymi dostępnymi smakami jasne jest, że oryginał po prostu nie wychodzi na wierzch. Na zawsze to zapamiętamy, ale kiedy przyjdzie czas na zdobycie batonika lodowego z alejki z mrożonkami, przez większość czasu wybierzemy jeden z innych, ciekawszych dostępnych smaków.

Jednak nie każdy lubi się zmieniać i próbować czegoś nowego. Inni po prostu próbują pogrążyć się w nostalgii, gdy wgryzają się w oryginał. Jeśli to twoja sprawa, zrób to. Jeśli jednak masz ochotę na przygodę, spójrz również na inne oferty.

7. Potrójny Pączek Czekoladowy

Potrójny Pączek Czekoladowy Facebook

Nie każdy jest fanem wszystkiego w czekoladzie. W końcu czekolada może być bardzo bogata i przytłaczająca, jeśli nie lubisz jej smaku. Ale dla wielkich miłośników czekolady potrójny pączek czekoladowy może być spełnieniem marzeń. Wnętrze smażonego ciasta czekoladowego jest nie z tego świata i to sprawi, że będziesz wracać po więcej. To naprawdę coś innego. Powłoka z ciemnej czekolady jest dość bogata i uważamy, że niektórzy ludzie mogą narysować granicę. Ale ogólnie jest super smaczny. Mleczna czekoladowa mżawka na wierzchu dodaje jeszcze bogatszego smaku, ale jest nieco lżejsza niż polewka.

pięciu facetów przez całą drogę

Więc nasz werdykt? Potrójny czekoladowy pączek dostaje od nas wysokie noty, ponieważ jesteśmy fanami czekolady w każdym calu. Jeśli kochasz czekoladę tak samo jak my, zrób to. Jeśli chcesz czegoś mniej bogatego, to nie jest deser dla ciebie.

6. Miętowe wiórki czekoladowe

Klondike Batonik z Miętową Czekoladą Facebook

Jeden smak, który kochamy z linii Klondike Bar? miętowy baton z kawałkami czekolady . Powiemy szczerze: chcieliśmy umieścić to wyżej w naszych rankingach, ponieważ jest naprawdę smaczne. Wiemy jednak, że jest to opinia kontrowersyjna — nie każdy lubi lody miętowe i staramy się to uszanować. Ale jeśli jesteś fanem lodów miętowych (zwłaszcza w połączeniu z czekoladą), zakochasz się w tym smaku.

Jasnozielone lody smakują dość miętowo, ale ich smak nie jest tak przytłaczający, jak w przypadku innych lodów miętowych. Normalna skorupka czekolady trzyma to wszystko razem i daje ci coś, czego możesz się trzymać podczas jedzenia batonika z lodami. Najlepszą częścią tego smaku są jednak kawałki czekolady, które faktycznie znajdują się w lodach. Cała ta czekolada naprawdę równoważy lżejszy smak mięty i wydaje się, że wszystko to idealnie do siebie pasuje.

5. Ciemna Czekolada

Klondike Batonik z Ciemnej Czekolady Facebook

Kiedy po raz pierwszy otworzysz gorzka czekolada Klondike Bar , możesz pomyśleć, że pomyliłeś się. Na pierwszy rzut oka smak gorzkiej czekolady wygląda dokładnie tak, jak oryginał i na początku może Cię zbić z tropu. Ale kiedy już ugryziesz ten batonik z lodami, będziesz w stanie stwierdzić, że coś jest inne niż to, do czego przywykłeś z baru Klondike. Chociaż ten batonik lodowy jest wciąż niesamowicie słodki, ma w sobie wyraźną goryczkę i bogactwo, które dostaniesz tylko z ciemnej czekolady.

Prawdziwi miłośnicy czekolady wiedzą, że ciemna czekolada jest lepsza i bardziej czekoladowa, więc jeśli jesteś typem, który zawsze szuka ciemnej czekolady, to jest to Klondike Bar dla Ciebie. Tylko uważaj: to nie jest najciemniejsza czekolada, jaką kiedykolwiek próbowałeś, więc nie powinieneś się tego spodziewać. Wciąż ma w sobie trochę słodyczy, więc jest świetny dla tych, którzy starają się wypracować sobie drogę do cieszenia się ciemną czekoladą.

4. Obudź mnie kawowy pączek

Obudź mnie kawowy pączek Klondike

Jeśli szukasz baru Klondike, możesz przekonać siebie, że warto zjeść na śniadanie, powinieneś poszukać Wake Me Up Coffee Donut Klondike Bar . To zdecydowanie jeden z ciekawszych smaków w ofercie, a jeśli kochasz kawę, myślimy, że tobie też się spodoba. Smak kawy jest zdecydowanie mocny, ale ładnie równoważony słodyczą polewy czekoladowej. Ponieważ polewą jest gorzka czekolada, świetnie komponuje się z bogactwem kawowych lodów.

Chociaż jest to prosta kombinacja, jest intensywnie aromatyczna i istnieje duża szansa, że ​​wrócisz po więcej. A najlepsza część? Ponieważ są one o smaku kawy, dzieci prawdopodobnie nie wyjdą ich z zamrażarki – więc ta może być po prostu idealna dla wszystkich rodziców.

3. Reese'a

Reese Facebook

Jeśli szukasz lodów, które przypomną Ci Twoje ulubione cukierki, to masz szczęście. Klondike Bary Reese są nie z tego świata. Kiedy po raz pierwszy wgryzasz się w nie, możesz zauważyć, że wygląd nie wygląda specjalnie. Kiedy jednak poczujesz smak słonego masła orzechowego mieszającego się z kremowością lodów i bogactwem czekolady, od razu się zakochasz.

Obawialiśmy się, że smak masła orzechowego w tym deserze będzie zbyt mocny, ale to na pewno nie problem. Recenzent ze strony internetowej Klondike zgadza się z nami, stwierdzając: „Te batony są niesamowicie pyszne! Lody są kremowe, masło orzechowe mocne, ale nie przytłaczające, jest wystarczająco chrupiące i nie rozpada się i nie robi bałaganu – przyjemnie rozpływa się w ustach!

Ludzie, którzy są wielcy fani Reese'a absolutnie muszę spróbować tego uczty.

2. Podwójna czekolada

Podwójna Czekolada Klondike Baton Facebook

Jasne, oryginalny Klondike Bar jest pyszny, zwłaszcza jeśli kochasz czekoladę. Ale jeśli jesteś osobą, która przenosi swoją miłość do czekolady na wyższy poziom, możesz wybrać coś innego. Dlaczego nie spróbować Podwójna Czekolada Klondike Baton ? Jeśli kochasz bogate desery, oszalejesz na punkcie tego smaku. Powłoka z mlecznej czekolady jest taka sama jak powłoka, którą znajdziesz w oryginale, ale wnętrze jest zupełnie inne: to w rzeczywistości lody czekoladowe zamiast waniliowych.

Efektem końcowym jest super bogaty deser, który w jakiś sposób pozostaje orzeźwiający. Ponieważ masz do czynienia z czekoladą mleczną, a nie ciemną, smak nie jest przytłaczający: nie będziesz chciał odłożyć tego batonu po kilku kęsach. Zamiast tego kremowe lody czekoladowe dobrze współgrają z twardą czekoladą, zapewniając lody inne niż wszystkie.

Bar Double Chocolate Klondike może nie zajął naszego pierwszego miejsca, ale był całkiem blisko.

1. Brownie Krówka Wirowa

Brownie Krówka Swirl Klondike Bar Facebook

Czy jesteś osobą, która zawsze chce najlepszego z najlepszych? Szukasz najlepszego baru Klondike, którym możesz dzielić się z rodziną (lub gromadzić wszystko dla siebie)? Jeśli tak, to najważniejszy smak marki, którego musisz spróbować, to Brownie Krówka Wirowa . Przyznajemy, że jest bardzo pobłażliwy, więc nie powinieneś próbować jeść jednego z nich, chyba że masz intensywną ochotę na deser. Jednak gdy już go spróbujesz, może stać się Twoim ulubionym smakiem Klondike Bar.

Lody czekoladowe w skorupce z mlecznej czekolady mają wstążki czekoladowych brownie. Daje to zupełnie nową teksturę, a bogactwo jest poza schematami. Kiedy to wszystko się połączy, smakuje fantastycznie. Recenzent na stronie Klondike podsumował to dla nas: „Jako osoba, która kocha czekoladę, byłam bardzo szczęśliwa, gdy ta odmiana trafiła do mojego ulubionego sklepu spożywczego. To idealny deser w upalny dzień, a nawet w zimny dzień, jeśli lubisz je tak samo jak ja”.

Kiedy jesteś gotowy, aby spróbować najsmaczniejszego Klondike Bar, wiesz, co kupić.