Popularne niskokaloryczne lody, w rankingu najgorsze do najlepszych

Popularne lody niskokaloryczne

Niezależnie od tego, czy uważnie obserwujesz swoją wagę, czy po prostu chcesz mieć doskonałą wymówkę, by jeść jeszcze więcej pyszne lody , rosnąca popularność niskokalorycznych opcji lodów z pewnością przykuła Twoją uwagę. Jak popularne są lody niskokaloryczne? Witaj Top , wczesny pionier w tej dziedzinie, teraz sprzedaje więcej pint niż jakakolwiek inna firma produkująca lody — w tym legendarne stroje, takie jak Bena i Jerry'ego i Häagen-Dazs .


Korzyści zdrowotne wynikające z przejścia na niskokaloryczną trasę lodów są godne uwagi. Na przykład kufel lodów Ben & Jerry's Peanut Butter Cup ma ponad 1400 kalorii . To mnóstwo kalorii, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niskokaloryczne lody wymienione poniżej mają od 160 do 600 kalorii na kufel.Niestety, smak lodów niskokalorycznych jest bardzo zróżnicowany. Niektóre z tych lodów są świetne, ale wiele z nich jest praktycznie niejadalnych. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czego powinieneś spróbować, umieściliśmy najpopularniejsze lody niskokaloryczne od najgorszego do pierwszego.
16. Arktyczne zero: lody pistacjowe

Arktyczne Zero, Lody pistacjowe Facebook

Jeśli nie chcesz zrezygnować z niskokalorycznych lodów do końca życia, rób wszystko, co w Twojej mocy, aby uniknąć pistacjowego smaku Arctic Zero. Te rzeczy są naprawdę odrażające. To tak, jakby ktoś wziął resztki białka w proszku, zgarnął trochę ścinków trawnika z podwórka, dodał trochę wody, zmieszał to, a następnie zamroził powstałą miksturę. Tajemnicą jest, jak te lody są nawet uważane za o smaku pistacjowym. Jasne, jest zielony — ale wcale nie smakuje jak pistacja.

Choć smakuje tak źle, konsystencja może być jeszcze gorsza. Lody Arctic Zero są wyjątkowo lodowate. Jeśli jesteś w stanie wykuć gałkę, to, co znajdziesz w swojej misce, bardziej przypomina kostkę lodu niż prawdziwe lody.Chociaż to godne podziwu, że te lody mają tylko 160 kalorii za pół litra i używa mnicha jako słodzika, ten odrażający produkt Arctic Zero musi trzymać się z dala od zamrażarki.

15. Breyers Delights: Lody Mint Chip

Breyers Delights, lody Mint Chip Facebook

Miętowy smak chipsów Breyers Delights (obecnie 310 kalorii na kufel) nie jest zachwycające. Twoje pierwsze rozczarowanie będzie wtedy, gdy otworzysz pojemnik i zobaczysz, że jest znacznie mniej wypełniony, niż się spodziewałeś. Często zdarza się, że między pokrywką a wierzchem lodów można zobaczyć około cala przestrzeni. Wtedy, gdy zdecydujesz się spróbować szufelki, twoje frustracje się zwiększą. Aby lody w ogóle nadawały się do nabierania, musisz pozostawić je na blacie kuchennym na około 20 minut. W przeciwnym razie dosłownie nic nie możesz zrobić z tym twardym jak skała deserem.Po cierpliwym oczekiwaniu, aż smakołyk Breyers Delights się rozmrozi i wreszcie włożysz lody do ust, zdasz sobie sprawę, że cały twój wysiłek był marnotrawstwem. To ma być Mint Chip, ale smakuje bardziej jak pasta do zębów z ziarenkami piasku. W rzeczywistości pasta do zębów może być bardziej apetyczna niż te rzeczy.

14. Halo Top: lody truskawkowe

Halo Top, Lody Truskawkowe Facebook

Halo Top ma kilka smacznych smaków, ale ma też trochę niewypałów. Truskawka jest popularnym smakiem i ma tylko 290 kalorii za kufel, należy go aktywnie unikać.

Przede wszystkim te lody mają silny chemiczny smak. Zamiast kubków smakowych spotykanych przez ujmujący smak truskawek, spotykają się z czymś, co smakuje jak środek czyszczący o sile przemysłowej. O dziwo, stamtąd tylko się pogarsza, ponieważ posmak dodaje osobny smak, który również smakuje jak jakiś rodzaj substancji chemicznej.

Chociaż konsystencja jest lepsza niż dwóch poprzednich lodów, jest również boleśnie oczywiste, że do mieszanki dodano dużo powietrza. Chociaż Halo Top jest znany z tego, że wypełnia swoje lody z powietrzem , jest to bardziej rażący problem w przypadku smaku truskawkowego niż w przypadku większości innych smaków. Z drugiej strony, przy tak złym smaku, jak to smakuje, powietrze jest właściwie mile widzianym wytchnieniem w porównaniu.

naśladowca kentucky smażony kurczak

13. Sundae Shoppe: lody czekoladowe

Sundae Shoppe, Lody czekoladowe Facebook

Sundae Shoppe to marka niskokalorycznych lodów Aldi. Biorąc pod uwagę, że te lody są stosunkowo niedrogie porównując jego cenę z ceną konkurencji, możesz pokusić się o jego zakup. Niestety to nie jest dobry pomysł.

Spośród trzech głównych smaków Sundae Shoppe, Smak czekoladowy (280 kalorii na kufel) jest najlepszy. Jeśli oczekujesz głębokiego, bogatego, czekoladowego smaku, będziesz rozczarowany. Smakuje bardziej jak rozwodniona czekolada. Pod względem smakowym te lody nie są straszne – ale też nie są świetne. Z drugiej strony jest lepszy niż smaki Vanilla Bean i Mint Chip również oferowane przez Sundae Shoppe.

Chociaż smak tych niskokalorycznych lodów jest przeciętny, to ich wadą jest konsystencja. Zamiast kremowej konsystencji w ustach jest gdzieś pomiędzy kredą a pudrem dla niemowląt. Wypluwanie tego nie jest wystarczająco odrażające, ale z pewnością będziesz kuszony. Kiedy skończysz z piwem, będziesz wiedział, że następnym razem lepiej wydać kilka dolarów więcej na zdobycie lepszej marki.

12. Chuda krowa: lody Vanilla Gone Wild

Skinny Cow, lody Vanilla Gone Wild Facebook

Nie martw się, pomimo nazwy Wanilia oszalała , wszystko w tych niskokalorycznych kanapkach z lodami od Skinny Cow ma całkowitą ocenę G. Chociaż, gdy otworzysz opakowanie, będziesz podekscytowany, ponieważ te kanapki wyglądają bardzo podobnie do prawdziwych. Wizualnie absolutnie je pokochasz i nie będziesz w stanie powstrzymać się przed dużym, kochającym kęsem.

Po tym, jak Skinny Cow's Vanilla Gone Wild znajdzie się w twoich ustach, nadal będziesz pod wrażeniem tekstury. Czekolada jest wystarczająco mocna, aby utrzymać palce w czystości, ale wystarczająco miękka, aby nie przeszkadzać. Lody waniliowe w środku są kremowe i satysfakcjonujące.

Niestety, smak tej kanapki z lodami w końcu Cię zniechęci. Możesz cieszyć się pierwszym kęsem, ale but dieta smak żywności wkrótce będzie zbyt wiele, by je zignorować. To niesamowite, że te kanapki mają tylko? 160 kalorii , ale fakt, że można powiedzieć, że jest to dieta, neguje wiele rzeczy, które w innym przypadku byłyby przyjemnym doświadczeniem.

11. Ben & Jerry's Moophoria: lody Mocha Fudge Brownie

Ben i Jerry Facebook

Jeśli chcesz zaryzykować, kup Mokka Krówka Brownie smak (600 kalorii w litrze) Ben & Jerry's Moophoria. Czasami pokochasz to, co dostajesz. Innym razem będziesz całkowicie zawiedziony i poczujesz się, jakbyś się zmienił.

Lody bazowe w tym deserze Mocha Fudge Brownie to połączenie czekolady i kawy — i są naprawdę smaczne. Znajdziesz tu również wiruje prażonych pianek, które nadają mu pyszny smak przypominający s'mores. Jednak to, co całkowicie określi Twój poziom zadowolenia, to liczba kawałków brownie, które znajdziesz w swoim kuflu niskokalorycznych lodów. Jeśli zdobędziesz dużo kawałków, będziesz zachwycony. Jeśli dostaniesz tylko kawałek samotnego brownie lub tylko kilka z nich, poczujesz się, jakbyś miał surowy koniec transakcji.

Wskazówka: gdy szukasz niskokalorycznych lodów Ben & Jerry's, upewnij się, że na opakowaniu znajduje się słowo „Moophoria”. W porównaniu ze zwykłymi lodami Ben & Jerry's, wersje Moophoria mają o wiele mniej tłuszcz, cukier i kalorie.

10. Archer Farms: Lody Maple Caramel Bourbon Pecan

Archer Farms, lody Maple Caramel Bourbon Pecan Facebook

Właściwie jest wiele rzeczy do polubienia w niskokalorycznych lodach Maple Caramel Bourbon Pecan (380 kalorii w litrze) od Archer Farms. Baza białych lodów ma przyjemny klonowy smak. Karmelowe zawijasy na deserze są wzmocnione aromatem bourbonu – i tak, te zawijasy są tak pyszne, jak brzmią. Na dodatek w lodach znajdują się wesołe kawałki orzechów pekan.

Co powstrzymuje ten deser o smaku Maple Caramel Bourbon Pecan przed wspinaniem się wyżej w tym rankingu? Lody bazowe o smaku klonowym dobrze smakują, ale są tak lekkie, że nie mają szans na nasycenie. W rzeczywistości bardziej przypomina bitą śmietanę niż typowe lody. Wyobraź sobie, że próbujesz się napełnić, jedząc bitą śmietanę — to się po prostu nie wydarzy. Jeśli to zerwanie umowy, nie kupuj tych niskokalorycznych lodów.

Aby znaleźć niskokaloryczne lody Archer Farms, musisz zrobić zakupy w Target. Archer Farms to marka sklepów Target.

9. Edy's Slow Churned: lody Rocky Road

Edy Facebook

Niskokaloryczne lody z napisem „Rocky Road” na opakowaniu z pewnością Cię zachwycą. Znalezienie niskokalorycznej alternatywy dla prawdziwych lodów Rocky Road byłoby wspaniałe. Kiedy to Wolna wersja Edy'ego (110 kalorii na porcję) jest dobre, nie jest tak istotne, jak można by się spodziewać.

Dominującym smakiem tych niskokalorycznych lodów Rocky Road jest czekolada. Niestety smak czekolady jest stosunkowo lekki i brakuje mu bogactwa, które można znaleźć w tradycyjnej Rocky Road. Ten deser zawiera również stosunkowo duże kawałki pianek, ale brakuje im prawdziwej słodyczy. Kawałki migdałów smakują świeżo, ale po prostu nie ma ich tak wiele w każdym kuflu.

Jeśli naprawdę masz ochotę na lody Rocky Road i chcesz je w postaci niskokalorycznego kufla, to te rzeczy będą wystarczające. Deser nie będzie Cię zbytnio zachwycał, ale podrapie Cię w Rocky Road. W przeciwnym razie wybierz jeden z popularnych niskokalorycznych lodów, które znajdują się wyżej na tej liście.

8. Chuda krowa: pełne lody krówkowe

Chuda Krowa, Pełne Lody Krówkowe Facebook

Aby uzyskać ponadprzeciętne, niskokaloryczne wrażenia z lodów, wybierz batony z lodami Skinny Cow o nazwie Pełna na Krówka które mają tylko 120 kalorii na batonik. Jak sama nazwa wskazuje, lody naprawdę smakują jak krówka czekoladowa. I w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianych kanapek z lodami Vanilla Gone Wild od Skinny Cow, nie smakuje jak jedzenie dietetyczne. Zjedz jeden z tych batonów Full on Fudge, a Twoje słodycze będą zachwycone.

Istnieją jednak dwa niewielkie problemy, które powstrzymują te batoniki przed byciem elitarną opcją niskokalorycznego deseru. Po pierwsze, są bardzo niechlujne. To fantastyczne, że są tak kremowe, ale ta sama cecha sprawia, że ​​łatwo rozprowadzają się po całej twarzy i dłoniach. Nie jedz tych złych chłopców, jeśli jesteś w biegu — będziesz żałować tego.

Po drugie, te desery Skinny Cow po pewnym czasie mogą się znudzić. Różnorodność smaków jest za mała, aby zatrzymać Twoją uwagę i powstrzymać Cię od marzeń o czymś, co jest czymś więcej niż tylko czekoladową krówką.

7. Chilly Cow: lody ze słodkich kremów z masłem orzechowym

Chłodna Krowa, Lody Sweet Cream Peanut Butter

Jeśli lubisz słodkie desery, to niskokaloryczne lody Chilly Cow o smaku Sweet Cream Peanut Butter będą jednym z Twoich ulubionych. Jeśli zbyt dużo słodyczy przytłacza twoje zmysły, prawdopodobnie powinieneś poszukać gdzie indziej.

Ten deser Chilly Cow zawiera słodką bazę lodową, która jest wyjątkowo kremowa. W lodach znajdziesz wiry słodkiego masła orzechowego. Te zawijasy z masłem orzechowym są naprawdę dobre. W rzeczywistości są tak dobre, że będziesz smutny, że w każdym pojemniku nie ma więcej wirów.

Technicznie rzecz biorąc, niskokaloryczne lody Sweet Cream Peanut Butter mają 380 kalorii na pół litra. Jednak Chilly Cow jest jedną z niewielu firm, które sprzedają pół litra, więc lepiej wiedzieć, że te desery zawierają 190 kalorii na pół litra. Jeśli pełny kufel lodów to za dużo do zjedzenia za jednym posiedzeniem, te mniejsze pojemniki mogą być dla Ciebie idealnym rozmiarem.

6. Breyers Delights: lody z ciastkami i kremem

Breyers Delights, Cookies and Cream lody Facebook

Ze wszystkich smaków lodów niskokalorycznych Breyers Delights, Ciastka i krem (330 kalorii na kufel) jest najlepszy. Jeśli chcesz zdrowych lodów Cookies and Cream, to jest to deser dla Ciebie.

Baza lodów waniliowych jest bogata i całkowicie przyjemna. Jednak to, co będziesz wspominać, to liczba kruszonki ciasteczek i to, jak pysznie smakuje każdy kawałek ciasteczka. Właściwie smakuje tak, jakby używali prawdziwego Ciasteczka Oreo w tym deserze. Aby zwiększyć przyjemność, niektóre kawałki ciastek są duże, a inne małe — więc nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać po każdej łyżce.

Ten produkt Breyers Delights miałby lepsze miejsce w tym rankingu, gdyby nie to, że potrzebuje czasu na rozmrożenie, podobnie jak wspomniany smak Mint Chip. Te lody należy zostawić na około 20 minut, aby móc je nabrać. Możesz pokusić się o polewanie łyżką do lodów gorącą wodą, aby przyspieszyć ten proces, ale w rzeczywistości jest to naprawdę zły pomysł .

5. Edy's Slow Churned: lody neapolitańskie

Edy Facebook

Dobre niskokaloryczne lody truskawkowe są trudne do znalezienia. Na szczęście lody Edy's Slow Churned są w stanie dostarczyć właśnie to w swoim neapolitańskim smaku. Jedna trzecia tego deseru, który ma 140 kalorii w jednej porcji to pyszne lody truskawkowe, które mają idealny poziom słodyczy. Większość niskokalorycznych smaków truskawkowych ma posmak chemiczny, ale tak nie jest w przypadku tego deseru Edy's Slow Churned.

Lody waniliowe też są naprawdę pyszne. Jest kremowy i bogaty, tak bardzo, że będziesz pielęgnować każdą łyżkę, która ma w sobie wanilię. Niestety, o ile smak truskawkowy i waniliowy są świetne w tych neapolitańskich lodach, o porcji czekoladowej nie ma co pisać. Nie jest to straszne, pamiętajcie, ale to zdecydowanie najgorszy z trzech smaków. Czekoladowy smak jest tak lekki i niepozorny, że łatwo zgubić się w tasowaniu.

4. Yasso: Lody Fudge Brownie

Yasso, lody Fudge Brownie Facebook

Yasso mówi, że tak nie jest „zabijać się” z tymi niskokalorycznymi batonami deserowymi (100 kalorii na batonik), a Twoje kubki smakowe z całego serca podpiszą tę ocenę. Te batoniki Fudge Brownie są naprawdę wyśmienite, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w każdym jest tak mało kalorii.

Podczas gdy batoniki z lodami Full on Fudge od Skinny Cow w końcu sprawią, że będziesz ziewać z nudów z powodu braku różnorodności, te batoniki Yasso zawierają kawałki brownie w czekoladowej krówce, aby ożywić imprezę. Ten jeden-dwa uderzenia smaków i tekstur sprawią, że będziesz w pełni zaangażowany, dopóki pudełko tych złych chłopców nie zniknie.

Chociaż te batony wyglądają i smakują jak lody i można je znaleźć w dziale lodów w twoim sklepie spożywczym, Yasso faktycznie używa greckiego jogurtu zamiast lodów. Biorąc pod uwagę jakość smaku i niską kaloryczność była to mądra decyzja. Jedyną wskazówką, że to nie są prawdziwe lody, będzie bardzo lekki gorzki posmak. Jednak w ogóle nie powinno ci to przeszkadzać.

3. Halo Top: lody z kawałkami mięty

Halo Top, lody z kawałkami mięty Facebook

Halo Top ma więcej niż 20 smaków lodów niskokalorycznych i szerokiej gamy bary z lodami . Firma sprzedaje również bez nabiału i te desery. Spośród całego asortymentu produktów, lody Mint Chip są śmietanką upraw. To niesamowite, jak dobrze smakują te lody, zwłaszcza że mają tylko 330 kalorii za kufel. Nic dziwnego, że te lody zbierają entuzjastyczne recenzje od dietetyków, którzy bacznie obserwują wszystko, co wchodzi w ich ciała.

Te lody Halo Top zawierają smaczne kawałki czekolady, które są obficie rozproszone w każdym kufrze. Frytki są bogate w głęboki, czekoladowy smak. Chociaż chipsy czekoladowe są niezapomniane same w sobie, to lody o smaku miętowym skradną twoje serce. Podczas gdy wersja Breyers Delights Mint Chip smakuje jak pasta do zębów, ten deser Halo Top ma znacznie lżejszy i znacznie świeższy miętowy smak, który pokochasz od pierwszej miarki do ostatniego kęsa.

2. Enlightened: lody Chocolate Chip Cookie Dough

Oświecone lody Chocolate Chip Cookie Dough Facebook

Jeśli przeszukujesz półki w lokalnym supermarkecie, aby znaleźć godne, niskokaloryczne lody, możesz wahać się, aby sięgnąć i złapać te, które twierdzą, że mają smak ciasta ciasteczkowego. Logicznie rzecz biorąc, po prostu nie wydaje się możliwe, aby lody z ciasta ciasteczkowego były dobre, gdy kalorie są ograniczone. Ale jakoś, w jakiś sposób, Ciasto Czekoladowe Smak niskokalorycznych lodów Enlightened (100 kalorii w porcji) nawiązuje do tradycyjnej wersji. W rzeczywistości, gdybyś wykonał własny test smaku, praktycznie niemożliwe byłoby odróżnienie.

Ten oświecony smak ma przepyszną bazę lodów waniliowych. Od tego momentu wszystko staje się coraz lepsze, ponieważ w każdym kufrze jest cała masa ciasta z kawałkami czekolady. Możesz być pewien, że w każdej łyżce znajdzie się trochę ciasta. W tych lodach jest też kilka samodzielnych kawałków czekolady, które tylko dodają niesamowitości tego wszystkiego.

1. Ben & Jerry's Moophoria: Cherry Garcia z lodami Twist

Ben i Jerry Instagram

Cherry Garcia jest jedną z bardzo najlepsze smaki zwykłych lodów Ben & Jerry's. Z historią sięgającą wstecz do 1986 Cherry Garcia jest niezwykle popularna w świecie lodów od ponad trzech dekad. Kiedy Cherry Garcia with a Twist trafiła na rynek, spotkała się z sporym przewróceniem oczami. Ale, o dziwo, niskokaloryczne lody Ben & Jerry's Moophoria nie tylko nie niszczą nazwy, wielu recenzentów Zgadzam się, że jest rzeczywiście lepszy niż oryginalna Cherry Garcia!

Cherry Garcia with a Twist to mieszanka lodów wiśniowych i lodów czekoladowych, które smakują absolutnie spektakularnie. Stamtąd dodawane są płatki krówki i kawałki wiśni, a rezultat zapiera dech w piersiach. Każdy kęs sprawi, że będziesz pragnąć więcej.

Biorąc pod uwagę, że oryginalna Cherry Garcia ma 240 kalorii na porcję, to po prostu zdumiewające, że Cherry Garcia z Twist ma tylko 140 kalorii na porcję. Lepsze lody z mniejszą ilością kalorii? Zapisz nas wszystkich!