Przyjaciel Kawy właśnie przyniósł ulubiony świąteczny smak Fan

 Czerwone pudełko świąteczne z logo Przyjaciele Kawy Facebook Kryształowa Antonace


Jeśli delektowanie się świątecznymi smakami i innymi specyficznymi dla danej sytuacji smakami jest poza tym sposobem na dzwonienie w nowym sezonie znając datę zwrotu Starbucks Pumpkin Spice Latte oraz robię specjalną wycieczkę do Costco na tę sezonową babeczkę , prawdopodobnie skorzystałbyś z innych okazji, aby tematycznie urozmaicić swoją poranną kawę. Przyjaciele Kawy istnieje od późnych lat 50. (poprzez Historia napojów ), a od momentu przejęcia przez Nestlé, marka miała lata na rozwinięcie swojej szerokiej gamy ponad 25 płynnych smaków (per Tulić ).W zeszłym roku Przyjaciele Kawy wydali nie tylko swoją klasykę Mokka Mięta Pieprzowa różnorodność, ale także Ciasteczka i Kakao śmietanka, aby pomóc dzwonić w okresie świątecznym. Smaków jest zbyt wiele, by wymienić je wszystkie, a ponieważ niektóre smaki plasują się ponad innymi , zeszłej jesieni Przyjaciele Kawy założyli ją z powrotem klienci zagłosują na świąteczny smak, którego chcieli z powrotem w sklepach na 2022 r. . Głosy są już oficjalnie dostępne, więc fani śmietanki, którzy nie są nabiałem, przygotujcie swoje świąteczne kubki.
Frosted Piernikowy Przyjaciel Kawy wraca na wakacje

Kolega do kawy

wendy pieczony ziemniak cena

Oprócz wyruszyć w grę w śmietankę na bazie roślin , zaczął Przyjaciel Kawy reklamowanie ankiety w mediach społecznościowych w listopadzie zeszłego roku aby zaszczepić opinie klientów na temat powracających świątecznych smaków w tym roku. Fani Przyjaciele Kawy zostali skierowani na stronę internetową firmy, aby głosować, na które smaki chcieliby wrócić do 2022 roku.Cóż, ten dzień nadszedł i Przyjaciele Kawy nie tylko ujawnili powracający najczęściej wybierany smak, jakim jest Frosted Gingerbread poprzez Instagram , ale klienci mają również szansę wygrać tę limitowaną edycję, biorąc udział w losowaniu w mediach społecznościowych.

Aby wziąć udział, miłośnicy Przyjaciele Kawy muszą przestrzegać Oszronione Piernikowe Loteria oraz polub i skomentuj najnowszy post marki na Instagramie, dodając specjalny komentarz opisujący sposób, w jaki Przyjaciele Kawy biorą udział w porannej rutynie przy kawie z hashtagiem #sweepstakes zawartym we wpisach. Okienko z nagrodami kończy się 21 września, a 50 zwycięzców otrzyma jedną 16-uncjową butelkę śmietanki Frosted Gingerbread oraz specjalny dostęp do tajnej strony Instagrama marki.Cennik szefa tortu

Do tej pory komentarze pojawiały się pod postem Przyjaciela Kawy, a ludzie naprawdę wyrażali swoje oddanie dla bezmlecznej śmietanki. Jeden z użytkowników powiedział, że Przyjaciele Kawy to ich jedyna śmietanka od 13 roku życia. Inny użytkownik skomentował: „Czekaliśmy na powrót pierników. To nasz ulubiony!” Niezależnie od tego, czy rozważasz udział w konkursie Przyjaciele Kawy, fani marki wyraźnie opowiedzieli się za słodkim towarzyszem kawy, który powraca w tym sezonie świątecznym.