Rachael Ray ujawnia powód, dla którego nie miała dzieci

Rachel Ray Bonnie Biess/Getty Images

Rachel Ray jest charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy bizneswoman z własnym magazynem i talk-show, linią karm dla zwierząt i wieloletnią relacją z Sieć spożywcza . Wygląda na to, że ma wszystko, czego ktoś chciałby lub potrzebowałby zapewnić dzieciom (w tym trochę przytulnej nieruchomości? ), ale Ray ujawniła, że ​​nie planuje mieć dzieci.


Ray i mąż John Cusimano są razem od 14 lat od 2019 r Dobre gospodarowanie ), ale dzieci po prostu nie są dla nich na stole. Mają ukochanego psa ratowniczego o imieniu Isaboo i okazuje się, że posiadanie zwierząt domowych jest jedną z rzeczy, które sprawiły, że Ray zdała sobie sprawę, że nie chce mieć dzieci.Dlaczego Rachel Ray nie ma dzieci?

Rachel Ray Gregg Deguire/Getty Images

„Nie mam czasu, ona powiedziała Ludzie w 2007 roku. 'Za dużo pracuję, żeby być odpowiednim rodzicem. Czasami czuję się jak zła mama dla mojego psa, ponieważ po prostu nie mam tu wystarczająco dużo czasu. Po prostu czuję, że wykonałabym złą robotę, gdybym poświęciła czas, aby dosłownie urodzić teraz dziecko i spróbować żonglować wszystkim, co robię.'
czy mcdonalds sprzedaje ciasto?

Widać, że Ray jest zapracowaną kobietą, a w 2010 roku powtórzyła swoje oświadczenie: Ludzie kiedy powiedziała Dobre gospodarowanie „Mam cztery do pięciu prac każdego dnia i przydałoby mi się jeszcze kilka Rachael”.

Szybko do 2019 roku, a 50-letni Ray wydaje się bardziej zajęty niż kiedykolwiek. Jej klasyczny program Food Network 30-minutowe posiłki wrócił do telewizji w kwietniu (przez MI! Aktualności ), a żeby przygotować się do 30 nowych odcinków serialu, Ray musiała pracować do późnych godzin nocnych, pisząc przepisy, dopiero po zakończeniu pracy nad różnymi innymi projektami. Cusimano też jest zajęty, pracuje jako prawnik, a w wolnym czasie gra w zespole rockowym (przez: Ściągawka ). Gdyby para miała dzieci, wydaje się, że ucierpiałoby nie tylko ich życie zawodowe, ale także dosłownie nigdy nie mieliby szansy na przerwę.Czy Rachel Ray żałuje, że nie ma dzieci?

Rachel Ray John Lamparski / Getty Images

Zapytany, czy uważa, że ​​traci coś, ponieważ nie ma dzieci, Ray, według Dziennik Wall Street , z przekonaniem odpowiedział: „Nie czuję się tak, jak jestem. Naprawdę nie.

A dlaczego miałaby? Z szacowaną wartością netto 80 milionów dolarów (przez Wartość netto celebrytów ), wspaniały mąż prawnik/gwiazda rocka, przebojowy program telewizyjny i magazyn oraz możliwość podróżowania po świecie, kiedy tylko zechce, wydaje się, że Ray zbudowała sobie życie, o jakim większość ludzi może tylko pomarzyć.Para wydaje się być całkiem szczęśliwa i spełniona z różnych ambicji i zobowiązań zawodowych — a to dzięki organizacji non-profit Raya Yum-O! wciąż ma szansę spędzać czas z dziećmi, nawet jeśli nie ma własnych. „Dzieci zawsze były dla mnie w centrum uwagi” – wyjaśniła New York Times o tym, dlaczego została orędowniczką gotowania z dziećmi. Ray wystrzelił Mniam! w 2006 roku jako sposób na „umożliwienie dzieciom i ich rodzinom rozwijania zdrowych relacji z jedzeniem i gotowaniem poprzez trzy główne inicjatywy: Cook, Feed i Fund”.

Czy problemy małżeńskie uniemożliwiły Rachel Ray posiadanie dzieci?

Rachael Ray John Cusimano Cindy Ord/Getty Images

Ray i Cusimano maja Są w związku małżeńskim od jakiegoś czasu, ale ich związek ma swój udział w wzlotach i upadkach.

Pierwsza plotka o parze pochodziła z Zapytanie krajowe (przez Delikatny ) w 2006 roku, kiedy kobieta o imieniu Jeaninne Walz twierdziła, że ​​miała wieloletni romans z Cusimano.

Kolejne plotki o niezadowoleniu między nimi pojawiły się w 2008 roku, kiedy Zapytanie krajowe (przez Dzisiaj ) donosiły o źródłach, które powiedziały, że w następstwie zarzutów o niewierność, Cusimano i Ray byli spięci podczas ubiegłorocznych obchodów świąt Bożego Narodzenia, a Ray nawet wyrzuciła męża z sypialni.

dlaczego olejek musztardowy jest u nas zabroniony

Następnie, po raz kolejny w 2013 roku, Zapytanie krajowe (przez Fox News ) zgłoszono, że Cusimano uderzał w klub swingersów z płatną eskortą.

Chociaż para kategorycznie zaprzeczyła wszystkim tym zarzutom, połącz każdy rodzaj stresu małżeńskiego – w tym lata walki z brzydkimi plotkami brukowymi – z napiętym harmonogramem i brakiem pragnienia dzieci, i nic dziwnego, że oboje nie mieli żadnych dzieci.