Przeczytaj to przed zakupem crockpota w Costco

Osoby czekające w kolejce w Costco Justin Sullivan/Getty Images

Kiedy masz milion obowiązków, które musisz wykonać, zanim zaczniesz zastanawiać się, co zrobić na obiad, znalezienie sposobów na uproszczenie dnia jest priorytetem numer jeden. Dla tych z nas, którzy są ciągle w ruchu, nic nie ułatwia życia tak, jak crockpot . Według Smithsonian Magazine , oryginalny crockpot otrzymał patent w 1940 roku, a do lat 70. urządzenie trafiło do milionów amerykańskich domów. Te poręczne urządzenia przygotowują idealną pieczeń lub gulasz dzięki pomysłowemu systemowi ogrzewania — garnki wytwarzają ciepło u podstawy urządzenia i promieniują ciepłem na boki w niższych temperaturach niż piec, dzięki czemu jest to doskonały sposób na gotowanie potraw w regulowana temperatura (przez Hamilton Beach ).


Chociaż te urządzenia mogą skrócić godziny pracy z naszego dnia, czasami te urządzenia napotykają problemy, które sprawiają, że produkt jest bezwartościowy! Instagrammer @kosztkodeals Niedawno natknąłem się na nowe crockpoty na sprzedaż w lokalnym Costco i pomimo ceny 29,99 USD i pojemności 7-kwarta, nie wszystko pasowało do tego urządzenia. Komentatorzy włączyli się, z jedną godną uwagi odpowiedzią: „Zwróciłem tak wiele z nich w Costco, ostatnim razem przeprosiłem i obiecałem nie kupować więcej. Pani w kasie powiedziała: „Tak wielu ma z nimi problemy”. Inny użytkownik dodał: „Ciepłe ustawienie nie jest ciepłe… Spaliłem dużo jedzenia”.Świetna oferta na wątpliwy crockpot

Nowe wadliwe garnki Costco Instagram

Jeśli marzyłeś o zdobyciu crockpota dla siebie, możesz poczekać trochę dłużej. Inni od jakiegoś czasu znajdują wady w crockpotach Costco, na przykład użytkownik Reddit u / JohnnyH842 którzy napisali o tym, jak ich crockpot Costco miał luźną pokrywkę i miał problemy z utrzymaniem stałej temperatury. Inni w tym samym wątku mieli podobne problemy, twierdząc, że problemy wynikają z problemów z montażem fabrycznym. Na szczęście kilku użytkowników w tym samym wątku potwierdziło, że produkty generalnie mieszczą się w kategorii Polityka zwrotów Costco , a jeśli napotkasz problemy z crockpotami, możesz zwrócić je do sklepu, w którym je kupiłeś.
Jeśli podoba Ci się pomysł posiadania urządzenia, które może dla Ciebie gotować podczas dnia, nic nie jest tak dobre, jak dobry crockpot. Na razie możesz chcieć unikaj produktu w Costco i kontynuuj badania. Pomimo atrakcyjnej ceny i dużej pojemności kuchennej, te wadliwe produkty wydają się mieć problemy z regulowaniem ich temperatury, a jeśli planujesz wydać trochę dolarów na sprzęt kuchenny, chcesz mieć pewność, że Twoje pieniądze pójdą jak najdalej i uniknąć cytryn . Miej oczy szeroko otwarte na kolejne okazje i nie poddawaj się — wkrótce znajdziesz idealne urządzenie!