Przeczytaj to przed wypiciem nierozcieńczonego octu jabłkowego

Butelki octu jabłkowego Bloomberg/Getty Images

Jeśli dużo słyszałeś ocet jabłkowy ostatnio nie jesteś sam. Połączenie soku jabłkowego i drożdży (przez WebMD ), ocet jabłkowy lub ACV jest nie tylko podstawowym składnikiem kuchni, który można stosować w sosach do sałatek i marynatach, ale ostatnio jest szczególnie reklamowany ze względu na jego właściwości zdrowotne i lecznicze, takie jak zdolność do oczyść złą skórę łagodzą ból gardła, obniżają poziom cukru we krwi, a nawet wspomagają odchudzanie (poprzez: Zdrowie na co dzień ).


Z pewnością wydaje się, że można coś zyskać włączenie do diety octu jabłkowego , a jeśli nie masz pewności, jak z nim ugotować, połykanie łyżki rano to kolejny sposób na czerpanie korzyści. Jednak zanim wyciągniesz butelkę ze spiżarni (może też weź kurkumę, gdy jesteś przy niej) i nalejesz shota, jest jeden bardzo łatwy – ale bardzo ważny – krok, aby włączyć ACV do swojej diety, który może być różnica między wyleczeniem choroby, a stworzeniem nowej.Zawsze rozcieńczaj ocet jabłkowy przed wypiciem

Mieszanka octu jabłkowego i wody

Jeśli jesteś gotowy, aby pójść w ślady Kourtney Kardashian i Katy Perry i weź kieliszek octu jabłkowego, aby rozpocząć dzień (przez Nas tygodniowo ), upewnij się, że masz w pobliżu trochę wody. Według Linia zdrowia , ACV należy rozcieńczać wodą, a nie spożywać od razu, aby uniknąć potencjalnie niebezpiecznych skutków ubocznych, które mogą obejmować uszkodzenie gardła lub przełyku.
Smak domu wyjaśnia, że ​​proporcja, którą należy zastosować, to osiem uncji wody na każdą łyżkę octu jabłkowego, aby zapobiec uszkodzeniom, a także dodatek miodu lub imbiru, aby mikstura smakowała trochę lepiej. Zaleca się również wypijanie mieszanki za pomocą słomki, aby uniknąć zepsucia zębów.

A jeśli szukasz jeszcze łatwiejszego sposobu na zwiększenie dziennego spożycia ACV, masz szczęście, ponieważ Trader Joe ostatnio zaopatrzył swoje półki w dwa różne musujące napoje z octu jabłkowego które sprawiają, że praca jest jeszcze smaczniejsza.


Kategorie przepisy Inspiracja Jak