Przeczytaj to, zanim spróbujesz sezonowego duńskiego sprzedawcy ciast Joe's Fani mają obsesję na punkcie

Cały handlarz Joe Instagram

Jeden z Handlowiec Joe'a ulubiony fan fan świąteczne desery powraca na półki sieci sklepów spożywczych, ale niestety jest duży haczyk. Trader Joe zauważa konto Instagram @traderjulia niedawno opublikowano informację o powrocie Kringle, słodkiego, świeżo upieczonego ciasta świątecznego sprzedawanego co roku w lokalizacjach TJ w całym kraju. Wytwarzane przez O&H Bakery w Wisconsin ciasto jest bardzo popularnym wyborem — zdobyło nawet tytuł Najlepszej Piekarni w corocznym konkursie Customer Choice Awards Trader Joe (poprzez Kuchnia ). Jeśli nigdy nie słyszałeś o Kringle, jest to wielowarstwowe ciasto w kształcie pierścienia, które jest mrożone i wypełnione dowolną liczbą nadzień, a fani mają absolutną obsesję.


handlarz joe's wszystko przyprawa do bajgla

Niestety w tym roku ta maślana pyszność może narazić Ciebie i Twoją rodzinę na poważne niebezpieczeństwo. Jeśli ktoś w twoim gospodarstwie domowym jest uczulony na orzechy pekan, sprawdź kod partii na opakowaniu Kringle — pięciocyfrowy numer podany z tyłu, tuż nad składnikami po prawej stronie. Jeśli jest to numer partii 26720, może być tam kilka niezadeklarowanych orzechów pekan, zgodnie z Ogłoszenie o wycofaniu Tradera Joe'a .Czy powinieneś się martwić?

Ugryzienie duńskiego kringle na widelec Instagram

Wycofanie dotyczy tylko Kringlesów o smaku migdałowym kupionych w lokalizacjach Tradera Joe w Alabamie; Arkansas; Kolorado; Wichita, Kansas; Luizjana; Nowy Meksyk; Oklahomie; Germantown, Tennessee; i Teksas. Ogłoszenie o wycofaniu mówi, że wszystkie kringle z dotkniętej partii zostały zdjęte z półek, więc możesz bez obaw kupić sobie jedno z tych pysznych ciastek.
Kringles są dostępne w Trader Joe za 7,99 USD za sztukę (przez Instagram). Według rekompensator U / woahwoahwoats , smak migdałowy jest zwykle dostępny zimą, malinowy wczesnym latem, dyniowy jesienią i orzechowy wiosną, więc kup go jak najszybciej, jeśli chcesz spróbować odmiany migdałowej, zanim zniknie.

Jeśli zdarzyło Ci się kupić jeden z Kringles z partii 26720 i istnieje ryzyko alergii, możesz go zwrócić w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy w dowolnym sklepie Trader Joe. Jeśli masz pytania, zadzwoń na infolinię ds. relacji z klientami sieci spożywczej pod numer (626) 599-3817 lub wyślij je e-mailem za pośrednictwem witryny Formularz kontaktowy .