Prawdziwa różnica między bekonem amerykańskim, kanadyjskim i brytyjskim

boczek

Mmm... bekon. Statystyki pokazują, że 67 milionów Amerykanów zjadło co najmniej dwa funty bekonu w 2019 roku, a kolejne 18 milionów twierdziło, że zjadło pięć funtów lub więcej (poprzez Statystyka ). Czym jest bekon poza tym, że jest nieodparcie pyszny? Pobrany z brzucha lub grzbietu świni bekon w Ameryce to tłusta porcja wieprzowiny, która jest peklowana i często wędzona, zanim zostanie pokrojona i zapakowana do sprzedaży (za pośrednictwem Świerk zjada ).


Produkcja boczku obejmuje wiele etapów, w tym utwardzanie, palenie i dodawanie chemikaliów i azotanów. I chociaż boczek nie jest najzdrowszym mięsem na świecie, są zdrowsze sposoby gotowania boczku , na przykład w piekarniku lub na grillu. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że boczek, którym cieszymy się w Ameryce, różni się od bekonu kanadyjskiego i brytyjskiego. Nie tylko boczek ma różne nazwy, ale wieprzowina na bekon kanadyjski i brytyjski pochodzi nawet z innej części świni.na jak długo wystarcza mleko

Czym różni się bekon amerykański od bekonu kanadyjskiego i brytyjskiego?

angielskie śniadanie

Kanadyjski bekon, który mogłeś zobaczyć w sklepie spożywczym lub spróbować jajka po benedyktyńsku, jest chudszy niż tradycyjny amerykański bekon (poprzez Kuchnia ). Mięso na boczek kanadyjski jest pobierane z grzbietu wieprzowego lub polędwicy, która nie ma takiej samej zawartości tłuszczu jak brzuch. Smakuje podobnie do szynki, a Kanadyjczycy nie nazywają go bekonem kanadyjskim, ale boczkiem tylnym lub groszkiem, jeśli jest zawinięty w żółty groszek (przez Jedz Północ ).
Brytyjski bekon lub plastry to genialna mieszanka bekonu amerykańskiego i kanadyjskiego. Brytyjski bekon zawiera część mięsa z grzbietu (lub schabu) i część mięsa z brzucha, zapewniając jednocześnie chude białko i aromatyczny tłuszcz (przez Towarzystwo Śniadań Angielskich ). Powszechnie nazywany bekonem, aromatyczny brytyjski bekon najbardziej smakuje podczas tradycyjnego angielskiego śniadania. Bez względu na to, jaki rodzaj bekonu wybierzesz lub jak zdecydujesz się włączyć bekon do planowania posiłków, z pewnością będzie on ulubieńcem tłumu.

co to jest mroźna wendy