Prawdziwa różnica między mieszanką na naleśniki a mieszanką na gofry

Naleśniki z owocami i słodkie gofry

Naleśniki zespołowe czy gofry zespołowe? Prawdopodobnie pasjonujesz się jedną z dwóch stron Wielkiego Śniadanie Dyskutuj i nie obwiniajmy się – oba są smaczne, a stos jednego z nich to idealny sposób na rozpoczęcie niedzieli. I są szanse, że spędziłeś wiele weekendowych poranków robiąc gofry z mieszanki naleśnikowej bez namysłu.


Wierzcie lub nie, ale te dwie mieszanki nie są w rzeczywistości zamienne. Jasne, możesz uzyskać całkiem przeciętnego gofra z dobrego pudełka mieszanki naleśnikowej, ale jest kilka brakujących składników, które mogą ulepszyć twoją grę waflową z lekko chrupiącego naleśnika do pyszności na poziomie kolacji.ile restauracji ma Mario Batali?

Według Centrum Gofrownic , główną różnicą między prawdziwą mieszanką do gofrów a mieszanką do naleśników jest zawartość cukru i tłuszczu. Mieszanki na gofry zawierają większe ilości obu, ponieważ cały cukier się karmelizuje, a tłuszcz gotuje się, tworząc chrupiącą, złocistą ucztę.
Natomiast naleśniki mają być podobne do ciasta i nie tak ciężkie, więc większość mieszanek pudełkowych zawiera mniej cukru i tłuszczu, aby były lekkie (poprzez Alton Brązowy ). Chociaż nie są one najzdrowszym wyborem na śniadanie, naleśniki mają o 20 procent mniej kalorii niż przeciętny wafel, mówi Mój Tartlet .

Z mieszanki naleśnikowej można zrobić gofry z kilkoma dodanymi składnikami

Goopy placek naleśnikowy, kawałki masła, pęknięte jajko

Teraz, gdy omówiliśmy podstawowe różnice między tymi dwoma składnikami, bądźmy szczerzy: większość z nas trzyma się mieszanki kupionej w sklepie podczas robienia naleśników lub gofrów i prawdopodobnie nie przygotujemy partii od zera w najbliższym czasie ( tak pyszne, jak to brzmi).Jeśli jesteś w Team Waffle, ale jedyną rzeczą w twojej spiżarni jest mieszanka do naleśników, spróbuj dodać kilka dodatkowych składników – zrobi to różnicę pod względem smaku. Niektóre przepisy na gofry wymagają większej ilości jaj, podczas gdy inne wymagają ubicia białek jaj oddzielnie od żółtek, aby uzyskać puszystą, ale chrupiącą konsystencję, zauważa Mój Tartlet . Kolejna sugestia dzięki uprzejmości Betty Crocker jest dodanie do ciasta odrobiny oleju, który sprawi, że Twoje gofry nabiorą idealnego karmelowego koloru.

I jeśli ty spędzając niedzielny poranek na zamianie przepisu na naleśniki w ciasto na gofry, pamiętaj, aby podwoić zalecaną ilość masła, aby zwiększyć zawartość tłuszczu i użyć 2,5 razy więcej cukru niż zaleca przepis (poprzez Centrum Gofrownic ).zamów ciasto z costco

Jeśli teraz czujesz, że całe twoje życie było kłamstwem, mamy dla ciebie jeszcze jedną prawdę: niezależnie od tego, czy układasz naleśniki z masłem, czy topisz gofry w syropie klonowym, jesteśmy gotowi założyć się, że nieunikniony krach cukrowy będzie całkowicie Warto było.