Prawdziwa różnica między kanapkami Rubena i Rachel

Kanapka Rubena

Chociaż zostało zakwestionowane, pochodzenie kanapki Reuben przypisuje się Arnoldowi Reubenowi, założycielowi Restauracji i Delikatesów Reubena w Nowym Jorku. Reuben po raz pierwszy podał podobną kanapkę w 1914 słynnej niemej aktorce Annette Seelos. Kiedy Seelos zasugerował, by nazwał go po niej, Reuben podobno odpowiedział: „Do diabła, będę nazywać to specjalnością Reubena” (poprzez Delikatesy Reubena ). Ta kanapka, według córki Reubena, zawierała pokrojone w plastry żyto nadziewane szynką Virginia, pieczonym indykiem, serem szwajcarskim, sałatką coleslaw i rosyjskim dressingiem Reubena.


Inne konta (przez Projekt kuchni ) prześledzić kanapkę Reubena Kolakofsky'ego, sklepikarza z Nebraski, który zamówił kanapki z peklowaną wołowiną i kiszoną kapustą od szefa kuchni hotelu, w którym zbierał się na cotygodniowy mecz pokerowy. Ten szef kuchni, Bernard Schimmel, udoskonalił kreację, dodając: chleb żytni , Rosyjski dressing i ser szwajcarski. Kanapka Schimmelsa najbardziej przypomina Reubensa, którego lubimy dzisiaj: to znaczy peklowaną wołowinę, szwajcarską, kiszoną kapustę i rosyjski dressing, na żyto i grillowaną na maśle (przez Informacje o kucharzach ).Dlaczego klasyczny Reuben przetrwał tak długo? Według Element 29 Delikatesy , Reuben to przykład doskonale wyważonej kanapki: ziemiste, ostre żyto jest złagodzone masłem. Słona peklowana wołowina jest wzmocniona kwaśnością i kwasowością kiszonej kapusty oraz słodyczą roztopionej szwajcarskiej kapusty. Co więcej, rosyjski (czasem Tysiąc Wysp) składa się z majonezu, ketchupu, słodkich przysmaków i cebuli. To kolejna kombinacja wszystkich tych elementów: słodyczy, ziemistości, kwaśności i słoności.
Rachels zawierają pastrami i sałatkę coleslaw

Kanapka Rachel z surówką coleslaw

Reubens reprezentuje doskonałość kanapek. Czyżby jego siostra kanapka, Rachel (nie mylić z) odwrócona fryzura rozsławiona przez Jennifer Aniston w Przyjaciele ) dorównać takiej pyszności? Zacznijmy od tego, czym jest Rachel: Rachel zastępuje pastrami peklowaną wołowinę Reubena, a kiszoną kapustę innym klasykiem kapusty, colesławem.

Rachel jest wierna Reubenowi, jeśli chodzi o użycie chleba żytniego i szwajcarskiego sera. Według Moja żydowska nauka Rachel zasługuje na duże punkty za używanie pastrami, jedno z najbardziej aromatycznych mięs możesz włożyć między dwie kromki chleba. (Witryna wskazuje jednak, że niektóre Rachel oferują zdrowszą alternatywę dla indyka, ale daj spokój, pastrami !)Podobnie jak Reuben, Rachel jest smażona na maśle jak grillowana kanapka z serem (poprzez Świerk zjada ). Wskazówka, jeśli chcesz zrobić kanapkę w domu: bardzo, bardzo dobrze odcedź kiszoną kapustę i sałatkę coleslaw. Rozmoczony chleb zrujnuje wrażenia. Oba są pyszne podawane z sałatką z kiszonych ogórków i ziemniaków lub chipsami.