Prawdziwy powód, dla którego pieczeń wołowa Arby's jest gotowana w torbie

Arby Rich Fury/Getty Images

Wiele dzieci w wieku szkolnym zna tajemnicze mięso w kafeterii psychicznego strachu. W głębi serca musisz uwierzyć, że podejrzana płyta, która została uderzona w twój talerz, pochodzi od jednego lub więcej stworzeń znalezionych na planecie Ziemia – chociaż, Wołowina kosmiczna wydrukowana w 3D jest teraz technicznie opcją. Ale nadzieja nie sprawia, że ​​kubki smakowe mniej drżą. Fast food nie powinien zawierać tego samego nieodgadnionego białka, łosia lub innego nieoczekiwanego białka. Ale Arby , słynny pożeracz mięs, musiał zmagać się z niepewnością klientów co do prawdziwego pochodzenia swojego pieczeń wołowa .


Imię powinien nie wymagaj wyjaśnień — to wołowina odmiany pieczonej. Jeszcze kiedy Atlanta Journal-Konstytucja współpracownik John Kessler zapytał internet, czym właściwie jest pieczeń wołowa Arby, Ask.com odpowiedziała paliwem z kulinarnego koszmaru: „W Arby's pieczeń wołowa jest dostarczana w postaci płynnej w torbie. Następnie pracownicy wyciskają płyn na płaską tacę i pieczą w temperaturze 350 stopni przez określony czas, co zamienia płyn w ciało stałe... w kanapkę”. Jezu. To przeciwieństwo apetycznego. Na szczęście jest to również przeciwieństwo prawdy.Arby lubi, aby pieczeń wołowa była soczysta

Arby Justin Sullivan/Getty Images

W 2015 roku zaproszono Arby's na Manhattanie Insider biznesowy obserwować z pierwszej ręki, jak restauracja podgrzewa swoje mięso i o co chodzi z ich pieczoną wołowiną w workach. Trzeba przyznać, że to już brzmi jak samookaleczenie w stopę. Gest przeznaczony specjalnie do przekazania: „Oto dowód na to, że nasze mięso nie jest płynne” wydaje się okropnym sposobem na wzbudzenie zaufania, bez względu na to, jak prawdziwe jest to twierdzenie.
Ale żeby było jasne, Insider biznesowy potwierdził, że rostbef to solidne mięso, które poddaje się kilkugodzinnemu powolnemu pieczeniu. Torebka zawiera płyn — to po prostu nie jest płynna wołowina. Snopy poprosił Arby's o wyjaśnienie, co dokładnie chlupocze się w tych workach z mięsem, a przedstawiciel Działu Jakości, Jim Crowder, wyjaśnił, że „Roast Beef firmy Arby's składa się wyłącznie z wołowiny i roztworu do samoleczenia, który zawiera tylko tyle wody, aby produkt był soczysty w całym naszym 3-godzinny proces palenia w restauracjach i podczas krojenia”. Widzieć? To po prostu samopiekająca się wołowina. Czy to nie brzmi rozkosznie?