Prawdziwy powód, dla którego pracownicy Chick-Fil-A są tak przyjaźni

Znak sklepu Chick-fil-A Raymond Boyd/Getty Images

Chick-fil-A jest praktycznie wszędzie w wielu częściach Stanów Zjednoczonych i nawet kilka międzynarodowych lokalizacji . Jest to restauracja typu fast food, którą wiele osób lubi odwiedzać w dni, kiedy nie mogą zdecydować, gdzie powinny zjeść następny. Na ten wybór mogli mieć wpływ zarówno pracownicy Chick-fil-A, jak i ich zaskakująco świeża żywność. Według samej firmy Chick-fil-A koncentracja na osobowości jest niezbędna, aby marka oferowała klientom dobre wrażenia, a jednocześnie zapewniała zadowolenie pracowników z pracy. „Operatorzy restauracji Chick-fil-A z pasją zapewniają przyjazne, bezpieczne i integracyjne środowisko”, mówi Laska-fil-A . Oznacza to skupienie się na dobrym środowisku dla „ponad 140 000 członków zespołu, którzy pracują w restauracjach Chick-fil-A w całym kraju w społecznościach, które obsługujemy”.


Wielu operatorów restauracji to w rzeczywistości indywidualni właściciele firm i przedsiębiorcy, którzy zapewniają, że ich pracownicy mogą uczyć się w pracy i rozwijać się jako profesjonaliści. Takie otoczenie jest często wymieniane jako jeden z powodów, dla których jedzenie jest prawie zawsze przyjemnym doświadczeniem experience Laska-fil-A .Chick-fil-A dokładnie myśli o tym, kogo zatrudnia

Pracownicy w restauracji Chick-fil-A Andrew Renneisen/Getty Images

Według Reader's Digest Tym, co naprawdę wyróżnia Chick-fil-A w branży restauracyjnej, jest fakt, że jej pracownicy są rekrutowani z uwzględnieniem tożsamości marki firmy. Praca w Chick-fil-A naprawdę oznacza, że ​​wyrażenie „moja przyjemność” jest częścią etosu franczyzy. Oznacza to, że pracownicy są zatrudniani w dużej mierze na podstawie tego, jacy są jako ludzie i czy pasują do reszty zespołu, opierając się w dużej mierze na ich życzliwości i osobowości. Jeden Reddit Użytkownik i pracownik sieci dobrze to wyjaśnili, pisząc: „Z doświadczeń w moim Chick-fil-A, właściciel rozpoczyna falę pozytywności, która sprowadza się do kierownictwa i zespołu! Nasz proces rozmowy kwalifikacyjnej koncentruje się na typie osoby, którą jesteś, a nie na typie pracownika, a jeśli mamy dobre przeczucia co do ciebie, wiemy, że należy zatrudnić.
To naprawdę takie proste. Firma stara się, aby jej pracownicy byli dobrze dopasowani do firmy na więcej niż jeden sposób, od ich umiejętności po postawę.