Prawdziwy powód, dla którego Kirkland Granola firmy Costco jest tak dobry

granola

Kupowanie płatków śniadaniowych w Costco to zobowiązanie. Nie ważne jak grrrr-jedz myślisz, że Frosted Flakes są, gdy łapiesz 28-uncjowe pudełko Family Size w Kroger , bardziej prawdopodobne jest, że znudzisz się tym ulubionym śniadaniem niż zabraknie ci 62-uncjowej opcji dostępnej na półkach i w Koszto .


W przeciwieństwie do wielu innych niesamowitych produktów, które można znaleźć w Costco, płatki zbożowe na ogół nie są dobrą ofertą w kultowym magazynie. Według blogerki Giny Zakaria, więcej szczęścia będziesz mieć w ogólnokrajowych sklepach spożywczych, które zazwyczaj co trzy tygodnie wystawiają płatki zbożowe na sprzedaż. „Kupowanie płatków zbożowych gdzie indziej zaoszczędzi ci mnóstwo pieniędzy” – powiedziała pieniądze czasopismo.To powiedziawszy, jest jeden płatek z własnej marki Costco, Kirkland Signature Ancient Grains Granola with Almonds, wyprodukowany przez Nature's Path Organic dla Costco, który otrzymuje najwyższe oceny od miłośników płatków zbożowych, którzy twierdzą, że zdecydowanie warto mieć miejsce na półce.
Kirkland Ancient Grains Granola łączy w sobie wszystkie dobre smaki

Kirkland Starożytne Zboża Granola Facebook

Płatki zbożowe, nawet ładna, teksturowana granola, to zwykle po prostu miska słodzonych ziaren pływających w zimnym mleku. Ale Kirkland Ancient Grains Granola jest więcej niż słodka. Jest też słony, orzechowy i trochę pikantny jednocześnie.

Jest tak uzależniająca, że ​​kiedy po raz pierwszy spróbował, Zboże (chyba lubi płatki) poczuł się zmuszony (na krótko) odłożyć łyżkę, aby ćwierkać , „Jest 1:32 w nocy. i właśnie zjadłem najwspanialszą musli w moim życiu. Później omówił swoją Blog , „Uderza mnie ciepła fala cynamonowo-migdałowego ciasteczka owsianego błogości... Wyczuwalna orzechowość z grubych płatków migdałów jest tutaj lekko oleista, lekko słona i doskonale komponuje się z maślaną, brązową owsianką owsianką w bazie. 'Jeśli martwisz się, że nie będziesz w stanie przestać po jednej misce – to ważna obawa – pociesz się, wiedząc, że Kirkland Ancient Grains Granola jest jedną z zdrowszych opcji muesli. Wykonany z mieszanki pszenicy kamut, komosy ryżowej, orkiszu i amarantusa, ten wegański, organiczny przysmak bez GMO uzyskuje swoją słodycz naturalnie z melasy, a nie z rafinowanego cukru (poprzez Kuchnia .)

Z tą muesli możesz wyjść poza miskę płatków; Strona Costco na Facebooku zaleca posypanie nim sałatki lub pieczenie w batonach energetycznych.


Kategorie jak Fakty porady