Prawdziwy powód, dla którego zlikwidowano kuchnię rzezimieszków?

Alton Brązowy Ilya S. Savenok/Getty Images

Kuchnia rzeźnika miał swoich fanów, ale Alton Brązowy , gospodarz programu, prawdopodobnie nie był jednym z nich. Jeśli Food Network oficjalnie odwołało swój zwariowany konkurs, w którym szefowie kuchni licytują kreatywne sposoby sabotowania gotowania swoich konkurentów, to tylko dlatego, że Brown zrezygnował. Po prawie 200 odcinkach w ciągu 15 sezonów, od 2013 do 2017, miał już dość.


Brown zrezygnował z wiadomości w lipcu 2018 r. przez Twittera . Fan platformy zapytał, czy nowe odcinki Kuchnia rzeźnika przybywali. W charakterystyczny dla siebie sposób Brown odpowiedział karteczką samoprzylepną przyklejoną do monitora komputera wyświetlającą tweet fanów: „ Kuchnia rzeźnika został anulowany. Przepraszam. #Prawdopodobnie moja wina.' Brown faktycznie wyjaśnił znacznie wcześniej, dlaczego skończył Kuchnia rzeźnika , podczas Wideo na żywo na Facebooku . „Mam dość, chłopaki”, powiedział fanom pod koniec 2016 roku. „Muszę wrócić do tego, co robię”.3-składnikowy sos alfredo

To, co robi Brown, najlepiej pokazał w jego poprzedniej serii Food Network, Dobre jedzenie , wielokrotnie nagradzany program, który zrewolucjonizował programy kulinarne, dodając naukę, historię i humorystyczne skecze podczas 13-letniej działalności. W Nożownik , Brown wyszedł ze swojego żywiołu, według krytyka Tygodnik Rozrywka . „To NIE jest przedstawienie o gotowaniu” TEN napisał krytyk. Brown chciał wrócić do gotowania. „Myślę, że prowadził teleturniej o wszystkim, co mogę znieść, a życie jest krótkie”, powiedział na Facebooku Live.
Alton Brown powrócił do swoich korzeni z sequelem Good Eats

Alton Brown i Elizabeth Ingram youtube

W tym czasie, pod koniec 2016 roku, Brown planował stać się niezależny i na własnych warunkach stworzyć swój własny program internetowy. Jak wyjaśnił na Facebook Live: „Chcę wolności robienia tego, co chcę i mówienia tego, czego chcę, i pracować z jedzeniem, które chcę, nie martwiąc się o to, czego większa korporacja może, a czego nie może od tego chcieć”. Dla Browna oznaczało to gotowanie z żołądkiem z królika, wątróbki lub kurczaka – niektóre z produktów, które były zabronione w Food Network, powiedział.

kontrowersje dotyczące mąki z białej lilii

Internetowa seria Browna nigdy się nie zmaterializowała — chociaż stworzył mały internetowy hit z Kwarantanna Quitchen na YouTube współprowadzonym przez jego żonę, Elżbieta Ingram (przez Salon ). Oryginalny program internetowy miał nazywać się po prostu „Pokazem kulinarnym”, a Brown przewidział setki odcinków, które w zasadzie równałyby się Dobre jedzenie dalszy ciąg. Ale pokusa zasięgu sieci mogła być zbyt duża, by Brown mógł się oprzeć. Dobre jedzenie: powrót , długo oczekiwany sequel, zadebiutował w Food Network w sierpniu 2019 r Zjadacz ). Brown dodał nowe zmarszczki do starego show, pracując z przepisami i sprzętem kuchennym, które były mniej dostępne lub zbyt drogie jeszcze siedem lat temu. Sprowadził również prawdziwego naukowca żywności, przyznając, że jego własne zaplecze naukowe było ograniczone. Jednak królik i wątroba jeszcze się nie pojawiły opublikowane przepisy serialu .