Prawdziwy powód, dla którego pięciu facetów oferuje klientom orzeszki ziemne

Sklep pięciu facetów Facebook

Dla wielu osób pieczone orzeszki ziemne przywołują wspomnienia letnich meczów baseballowych — i Burgery i frytki Five Guys . Five Guys Burgers and Fries rozpoczęło swoją działalność w Arlington w stanie Wirginia w 1986 roku, a w ciągu następnych 30 lat otworzyło 1500 lokalizacji na całym świecie, z planami otwarcia dodatkowych 1500 w przyszłości (poprzez Pięciu gości ).


Każda z ich lokalizacji ma ogromne wiadra orzeszków ziemnych, które klienci mogą przekąsić, czekając na swoje hamburgery. Na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, że przekąski z orzeszków ziemnych serwowane są za darmo w gigantycznych beczkach w fast foodzie, ale Five Guys oferuje przekąski od ponad 20 lat i stało się synonimem ich nazwy.czy giada de laurentiis bierze rozwód?

Chociaż na stronie internetowej Five Guys nie ma informacji o tym, dlaczego serwują orzeszki ziemne, były pracownik Five Guys na Reddit twierdził, że sztuczka z orzeszkami ma na celu „odwrócenie uwagi klientów, aby na nas nie gapili się” (poprzez PopSugar ). Chociaż kierownictwo Five Guys może nie powiedzieć tego w tak dosadny sposób, ta teoria się sprawdza. Dlatego.
ile kofeiny w energii koksu

Powód, dla którego Five Guys dostarcza orzeszki ziemne

Kupie orzeszków ziemnych.

Biorąc pod uwagę fakt, że sieć nalega, aby ich hamburgery były soczyste, powiedzieli swoim pracownikom, aby nie naciskali na te hamburgery (poprzez Smak domu ). Powoduje to dłuższy czas gotowania burgerów, co może spowodować, że klienci będą przez chwilę stać w pobliżu. Jeśli mają orzeszki do zjedzenia, to nie jest problem, ale bez czegoś do roboty, można sobie wyobrazić, że się zdenerwują.

Jedyną zasadą w książkach jest to, że podobnie jak w bufecie „jesz, ile możesz”, nie możesz zabierać ze sobą orzeszków ziemnych, ale możesz cieszyć się tak dużą ilością, jak tylko możesz, gdy jesteś jeszcze w sklepie (przez Lis ). Ma to na celu ograniczenie ekspozycji na orzeszki ziemne osób, które mogą być na nie uczulone. Osoby z alergią na orzeszki ziemne są ostrzegane za pomocą oznakowania na drzwiach każdej restauracji, ale jeśli orzeszki zostaną wyniesione z restauracji na ulicę, może to spowodować niezamierzone konsekwencje. A jeśli same orzeszki nie są wystarczającym powodem, aby osoby z alergią na orzeszki ziemne omijały Five Guys, smażą wszystkie swoje frytki w 100% oleju z orzeszków ziemnych (poprzez Pięciu gości ).


Kategorie jeść Jak jedzenie