Prawdziwy powód, dla którego kształt płatków Trix ciągle się zmienia

Okrągła trix

Chociaż konkurencja jest duża, być może najbardziej pamiętnym ze wszystkich sloganów o zbożach jest hasło Trix. „Głupi królik, Trix są dla dzieci” to puenta, który rozbrzmiewał echem w salonach i na placach zabaw, odkąd kampania reklamowa po raz pierwszy zyskała na popularności. I chociaż hasło to istnieje od lat 60. XX wieku i jest używane do dziś, rzeczywiste Trix, które są reklamowane przez reklamę, znacznie się zmieniły (poprzez Szufelka ).


Od powstania Trix do 1991 roku płatki zbożowe były dostarczane w postaci maleńkich, kolorowych, dmuchanych kuleczek. Na początku lat 90. wprowadzono Trix w kształcie jagód, pomarańczy, cytryn i arbuzów. W 2006 roku powróciły okrągłe kształty. Następnie w 2015 r. General Mills, producent Trix i innych zbóż, takich jak Reese's Puffs i Cinnamon Toast Crunch, ogłosił, że nie będzie już używać sztucznych barwników w swoich zbożach (poprzez CNN ). Przypuszczalnie dlatego, że owoce nie wyglądały tak żywo bez użycia sztucznych barwników, firma kontynuowała ścieżkę oryginalnej zaokrąglonej odmiany (poprzez Pyszne ).Powrót kształtów owoców

Trix owocowe kształty Świergot

Jednak wśród klientów było oburzenie i General Mills postanowił przywrócić Trix w kształcie owoców w 2018 roku, powołując się na „przytłaczające opinie konsumentów” (poprzez USA dziś ). Ile opinii klientów uważa się za przytłaczające? W ciągu dwóch lat wpłynęło około 20 000 zapytań dotyczących sytuacji. Dyrektor ds. Marketingu General Mills, Scott Baldwin, powiedział, że konsumenci „głośno i wyraźnie mówią, że chcą zobaczyć kultowe kształty z powrotem w swoich miskach”. Wygląda na to, że ludzie naprawdę pokochali Trix o smaku owocowym.
Ale powołując się na fakt, że okrągła wersja bez sztucznych barwników stworzyła własną bazę fanów, firma będzie oferować zarówno sztucznie zabarwioną opcję w kształcie owoców, zwaną „Classic Trix”, jak i naturalnie kolorowe, okrągłe opcje w przyszłości (przez CNBC ).

Wygląda również na to, że opinia publiczna nie powinna spodziewać się więcej zwrotów akcji, jeśli chodzi o kształt Trix w przyszłości, ponieważ kształty owoców są tutaj, aby pozostać (poprzez Wiadomości PR ).


Kategorie Inny recenzje Telewizja