Prawdziwy powód, dla którego Wendy wyciąga hamburgery z menu

Wendy Jeff Schear/Getty Images

Skąd masz ulubione zamówienie Wendy ? Poza jednym z ich pyszne Frostys , oczywiście. Jeśli chcesz czegoś oprócz deseru, co otrzymasz? Dublet Dave'a, Baconator, Bekon Jalapeno Cheeseburger? I nie chciałbyś zapomnieć filiżanki Pyszne chili Wendy od strony. Spójrzmy prawdzie w oczy — jeśli naprawdę miałeś ochotę na kanapkę z kurczakiem, prawdopodobnie siedziałbyś w kolejce dla kierowców o Laska-fil-A lub Papież zamiast. (I nikt tak naprawdę nie chce sałatki typu fast-food — do licha, oni są nawet nie tak zdrowe .)


Ale czekaj, co to za notatka opublikowana poza niektórymi lokalizacjami Wendy — żadnych hamburgerów? Bez chili? Jak to możliwe? Cóż, moglibyśmy zapytać, słowami najsłynniejszej smoczki Wendy: „Gdzie jest wołowina?”. Odpowiedź może brzmieć: wciąż na kopycie, w niektórych przypadkach, lub w głębokim zamrożeniu, ponieważ rurociąg dostarczający mięso doświadcza poważnych komplikacji z powodu COVID-19.Brak mięsa sprawia, że ​​wszyscy się zastanawiają: gdzie jest wołowina?

Uwaga u Wendy Świergot

Bloomberg donosi, że chociaż w chłodniach wciąż jest wystarczająco dużo mięsa, podaż świeżego mięsa może spaść krytycznie, ponieważ kilka głównych zakładów przetwórstwa mięsnego w Ameryce Północnej zostało zamkniętych z powodu bezpośredniego wpływu pandemii. Jak się okazuje, warunki na zatłoczonych liniach przetwórczych szczególnie sprzyjają rozprzestrzenianiu się wirusa, a zarażonych zostało setki pracowników zakładów mięsnych.
Pojawiły się również dodatkowe komplikacje w łańcuchu dostaw z producentami mięsa, którzy kiedyś zaopatrywali restauracje, próbując przenieść większą część swojej produkcji do supermarketów. Podczas gdy znaczna część dostaw mięsa została skierowana z branży restauracyjnej do artykułów spożywczych, możliwe, że oczekujące na ponowne otwarcie restauracji z pełnym zakresem usług doprowadziło do problemów w łańcuchu dostaw, które wpływają na podaż mięsa nie tylko w restauracjach, ale także u sprzedawców detalicznych. punkt, w którym nawet firma Costco musiała ostatnio wprowadzić ograniczenia dotyczące ilości mięsa, które mogą kupować jej członkowie.

Więc co możesz jeszcze zamówić u Wendy's?

Wendy David Dee Delgado/Getty Images

Jeśli obudzisz się wystarczająco wcześnie, aby dostać się do Wendy, gdy wciąż serwują śniadanie, większość tych produktów powinna być na menu ponieważ żaden nie zawiera wołowiny. W rzeczywistości, jeśli po prostu nie możesz żyć bez Baconatora, nadal możesz go zdobyć — Śniadaniowy Bekonator , wykonane z pasztecikiem kiełbasianym zamiast wersji obiadowej z wołowiną.Jeśli masz Wendy's na lunch lub kolację, wybór może być bardziej ograniczony. Sałatki nadal są opcją, z wyjątkiem sałatki Taco, i nadal można dostać pieczone ziemniaki i frytki – nawet z serem i boczkiem. Jednak odmiany chili-ser prawdopodobnie nie są opcją. Kurczak oczywiście jest nadal dostępny, zarówno w Takie sobie kanapki Wendy i rozczarowujące, zawyżone samorodki . To, czego Wendy's wydaje się nie oferować w tym momencie (chociaż może to wkrótce ulec zmianie, jeśli niedobory mięsa będą się utrzymywać) to burger roślinny. Według informacji, w lutym wprowadzili na rynek kanadyjski pasztecik „Plantiful” Kurier z Vancouver , ale nie ma go jeszcze w menu w USA.

Oczywiście zawsze jest deser! Chociaż ciasteczka nigdy nie wyglądają zbyt inspirująco, Lody Lodowe Frosty Cookie obiecują, a poza tym oczywiście jest najlepszy deser typu fast food, jaki możesz dostać — Wendy jest słusznie sławna Mroźny . (Wskazówka dla profesjonalistów: najlepsza jest mieszanka czarno-biała lub czekolada/wanilia.) W rzeczywistości, jeśli zamówisz zwykłe frytki bez sera i zanurzysz je w swoim Frosty, możesz uznać to za posiłek sam w sobie.Co brak mięsa oznacza dla przyszłości Wendy?

Wendy Rick Kern/Getty Images

Więc co oznacza niedobór wołowiny dla Wendy's, sieci, która tak bardzo stara się używać świeżej, nigdy nie mrożonej wołowiny? Chociaż jest za wcześnie, aby to stwierdzić, nie można zaprzeczyć, że problem pojawił się w złym momencie dla sieci. Restauracja Biznes donosi, że największy franczyzobiorca Wendy, NPC International, rozważa restrukturyzację, która może doprowadzić do ogłoszenia upadłości. Chociaż nie wpłynęłoby to na wszystkie lokalizacje Wendy, nadal może to być cios dla marki.

błyskawiczna soczewica doniczkowa i ryż

Ponadto niedobór wołowiny nie dotknął wszystkich restauracji Wendy, ale CNN Biznes donosi, że około 18 procent z 5500 restauracji Wendy w całym kraju jest obecnie wolnych od wołowiny, powołując się na lokalizacje w Ohio, Michigan i Nowym Jorku. Czas Dodaje, że przynajmniej niektóre kalifornijskie lokalizacje tej sieci są na razie bez wołowiny. Ponieważ w tym momencie nikt nie może przewidzieć, kiedy przemysł pakowania mięsa powróci do normalnego działania, wygląda na to, że nadszedł czas, aby Wendy przestała gadać o śmieciach z innymi konkurentami w wielkim (i nigdy oficjalnie się nie skończyła). Wojny o Kanapkę z Kurczakiem , a zamiast tego rozwijają własną grę na kanapki JAK NAJSZYBCIEJ.
Kategorie Telewizja Opinie jak