Prawdziwy powód, dla którego Bobby Flay rzucił Iron Chef

Bobby Flay Obrazy Getty

Bobby Flay zaszokował świat na początku 2018 roku, kiedy ogłosił, że będzie opuszczając Twardy szef franczyzowa . Chociaż od miesięcy krążyły plotki, że Flay rozstaje się z programem, potwierdzenie wciąż było zaskoczeniem. Flay był ostoją konkursu kulinarnego Food Network i pojawiał się w nim z przerwami przez 17 lat.


Zrozumiałe, że fani umierali, aby dowiedzieć się, dlaczego Flay opuszcza program, ale szef kuchni nie udzielił wielu odpowiedzi, pozostawiając tych, którzy naprawdę chcą wiedzieć, dlaczego Flay odeszła Twardy szef czytać między wierszami. Czy to był konflikt z Food Network? Czy był po prostu zmęczony przedstawieniem? Aby zrozumieć, dlaczego Flay odeszła Twardy szef , musimy przyjrzeć się jego życiu i karierze. Tylko wtedy możemy naprawdę zrozumieć jego motywy. Oto prawdziwy powód, dla którego Bobby Flay zrezygnował Twardy szef .Anthony Bourdain przyczyną śmierci

Wywołał skandal na antenie

Bobby Flay Obrazy Getty

Twardy szef jest kręcony przed publicznością na żywo. Chociaż odcinki są edytowane przed emisją, segmentów nie można ponownie nagrywać. Dlatego to była taka wielka sprawa, kiedy podczas nagrywania Żelazny Szef Kuchni latem 2017 roku Flay zdjął fartuch w połowie bitwy, by odsłonić koszulkę z napisem „TO JEST MOJA OSTATNIA ŻELAZNA BITWA KUCHNI”.
Historia pozornej rezygnacji Flay wybuchła w październiku tego roku, przed tym sezonem Twardy szef nawet miał randkę w powietrzu. Według Targowisko próżności , kamery musiały toczyć się dalej, ale kiedy się zatrzymały, Flay powiedziano, że nie będą w stanie rozciąć koszuli. Flay rzekomo powiedział: „Wiem. O to chodzi.'

Food Network odmówił komentarza natychmiast po tym, jak pojawiły się informacje o incydencie, ale wewnętrzne źródła potwierdziły, że ruch był całkowicie nieoczekiwany i że Flay działał na własną rękę bez zgody lub wiedzy sieci.Flay powiedziała, że ​​na początku był to tylko wyczyn

Bobby Flay Obrazy Getty

Na początku ludzie nie byli zbyt pewni, co sądzić o ogłoszeniu. Wkrótce po tym, jak rozeszły się wieści o incydencie, Flay wycofał się, mówiąc: Ludzie to był tylko żart. „Zeszłego lata, kiedy byłem na produkcji” Żelazny Szef Kuchni „Nosiłem koszulkę, żeby trochę się zabawić podczas mojej ostatniej bitwy w tym sezonie” – powiedział. „Z perspektywy czasu prawdopodobnie nie była to najlepsza decyzja, ponieważ powoduje to po prostu zamieszanie”.

Flay podkreślił, że nigdzie się nie wybiera, mówiąc: „Food Network jest częścią mojej rodziny od ponad 20 lat i na pewno pozostanie, i chociaż istnieje utalentowana ławka Iron Chefs, którą można wykorzystać, gdybym została poproszona, Byłbym podekscytowany powrotem do Stadion kuchenny , kiedy tylko mój harmonogram na to pozwala. Oczywiście wiemy teraz, że Flay nie była całkiem prawdomówna w tym stwierdzeniu. Czy sieć wywarła na nim presję, aby się wycofał, czy naprawdę zaczęło się to od żartu?Przedstawienie go „miażdżyło”'

Bobby Flay Obrazy Getty

Zaledwie cztery miesiące po tym, jak Flay zapewnił swoich fanów, że jego kontrowersyjna koszulka to nic innego jak wyczyn na antenie, ogłosił na South Beach Wine & Food Festival, że naprawdę odchodzi Twardy szef . Szef kuchni wyjaśnił, że jest wypalony i potrzebuje zmiany tempa. 'Zrobiłem ponad 100 Twardy szef konkursy i szczerze mówiąc są wyczerpujące” – powiedział (poprzez Ludzie ). „Są wyczerpujące fizycznie, ale co więcej, wyczerpują się emocjonalnie”.

W sezonie Twardy szef , Flay toczyła od sześciu do ośmiu bitew tygodniowo. Powiedział: „To miażdży mnie, bo to 60 minut czystej energii, kreatywności i wykonania. I tak w pewnym momencie pomyślałem: „Robię to od dłuższego czasu i chcę wyjść na wysokim poziomie”.

Flay wyjaśnił również, dlaczego nosił koszulkę. „Chciałem, żeby wszyscy wiedzieli, że to mój ostatni” Twardy szef bitwę”, powiedział, dodając, że jego metoda rzucenia palenia „prawdopodobnie nie była najlepszym pomysłem”.

Wiele występów w telewizji go męczyło

Bobby Flay Obrazy Getty

17 lat Bobby'ego Flay'a w ramach Twardy szef to tylko kropla w morzu, jeśli chodzi o występy telewizyjne szefa kuchni. Zaczynał jako gość w Food Network w 1994 kiedy kanał dopiero się zaczynał. Od tego czasu jest gospodarzem więcej niż tuzin pokazuje w sieci. Flay powiedział StarChefs że kiedy po raz pierwszy zaczął gotować, był to „naprawdę zawód robotnika” i że gotowanie w telewizji nie przyszło mu do głowy, ponieważ programy kulinarne nie były powszechne. Od tego czasu zawód się zmienił. „Kucharze mają teraz dwie, trzy, dziesięć restauracji, piszą książki, grają w telewizji, występują na spotkaniach charytatywnych, nie ma mowy, żeby szef kuchni był osobą, która stoi przy piecu i gotuje każdy posiłek” powiedział.

zalety herbaty chai vs zielona herbata

To ma sens, że po dziesięcioleciach żonglowania występami w telewizji, Flay może chcieć ograniczyć i robić to, co kocha najlepiej: gotować.

Jego restauracje sprawiają, że jest zajęty

Bobby Flay

Flay może nawet lepiej radzić sobie jako restaurator niż jako szef kuchni telewizyjnej. W swojej karierze otworzył ponad dwa tuziny restauracji, a kiedy w 1991 roku otworzył swoją pierwszą restaurację, Mesa Grill, miał zaledwie 26 lat. Od lat równoważy swoje restauracje i programy telewizyjne, ale harmonogram jest wymagający – nie wspominając wyczerpujący. „Sposób, w jaki żongluję rzeczami, sprawia, że ​​wszystko idzie na tym samym torze naraz” – powiedział Inc . „Każdego dnia idę tam, gdzie jestem najbardziej potrzebny, niezależnie od tego, czy jest to [moja restauracja] Gato, moje biuro czy studio produkcyjne Rock Shrimps. Czasami będę w 10 miejscach jednego dnia”.

Wychodząc Twardy szef nie uwalnia nieskończonej ilości wolnego czasu, ale daje mu nieco więcej miejsca w swoim harmonogramie na skupienie się na ukochanych restauracjach, które, jak powiedział, są „najważniejsze”.

Jego burzliwe życie osobiste prawdopodobnie zebrało żniwo

Bobby Flay i Helene York Obrazy Getty

Oprócz prowadzenia restauracji i trzymania się wyczerpującego harmonogramu filmowania, Flay's kochać życie , który od dawna jest paszą dla tabloidów, również zajmował się nim. Flay był trzykrotnie żonaty, a jego trzecie małżeństwo, z aktorką Stephanie March, stało się dość nieprzyjemne pod koniec, z Flay twarzą w twarz oskarżenia o niewierność . On złożył wniosek o rozwód w 2015 roku, co doprowadziło do zaciętej bitwy, w której para zakwestionowany ważność przedmowa, a Flay rzekomo anulował karty kredytowe swojego byłego, uniemożliwiając jej kupowanie jedzenia i innych podstawowych potrzeb.

naśladowca nic bundt cake

Niedługo przed wyjazdem Twardy szef , Flay ogłosił, że był randki aktorka Helene York . Para spotkała się w 2016 roku i możliwe, że rozwijający się romans był kolejnym czynnikiem, który przyczynił się do decyzji Flay o wycofaniu się z serialu. Flay był oskarżony o priorytetowe traktowanie swojej kariery nad żoną podczas małżeństwa do marca, więc ograniczenie pracy może być jego sposobem na pokazanie, że stara się postawić swój nowy związek na pierwszym miejscu.

Mógł mieć problemy z siecią

Bobby Flay Obrazy Getty

Bobby Flay przysięga, że ​​on i Food Network są w dobrych stosunkach, ale przyznał, że nie byli zbyt zadowoleni z tego, jak opuścił program. Sieć musiała zaciemnij koszulkę Flay (co jest kosztownym procesem) i nie byli przygotowani na jego nagłe odejście z Iron Chef. „Sieć nie była zachwycona” – powiedział na South Beach Wine & Food Festival (via Ludzie ). „Myślałem, że to będzie dobry telewizor. Nie myśleli o tym w ten sposób i to oczywiście ich przywilej.

Możemy nigdy nie wiedzieć, jak naprawdę byli wściekli szefowie Food Network z powodu wyczynu Flay, ale można śmiało powiedzieć, że byli prawdopodobnie bardziej zdenerwowani, niż przyznali. Niedługo po nagraniu, Flay nie pojawił się na corocznym Festiwalu Wina i Żywności organizowanym przez Food Network w Nowym Jorku, chociaż podobno był widziany w okolicy. Wskazuje to, że przynajmniej w tym czasie między Flay a siecią mogły być wysokie napięcia.

To nie była jego pierwsza kontrowersja na antenie

Bobby Flay Obrazy Getty

To nie był pierwszy raz, kiedy Flay wybryki na antenie wywołał wrzawę na Twardy szef . W odcinku z 1999 roku szedł łeb w łeb z japońskim szefem kuchni Masaharu Morimoto i innymi rzeczami nie do końca poszło dobrze . Pod koniec odcinka Flay ogłosił zwycięstwo, nawet nie czekając, aż sędziowie ocenią jego danie. Zachwycony, z pewnością wygraną, Flay stanął na swojej desce do krojenia. Wiele osób było zaskoczonych postawą Flay, w tym Morimoto. „On nie jest kucharzem” – powiedział Morimoto reporterowi po starciu. „Stał na desce do krojenia. W Japonii deska do krojenia jest dla nas święta”.

To kolejny przykład Flay, która próbuje zrobić dobry telewizor, nie wychodząc w najlepszym świetle. Mimo przekonania Flay, że jest zwycięzcą, sędziowie nie zgodzili się. Morimoto został nazwany zwycięzcą pojedynku.

Buduje karierę swojego kota na Instagramie

Bobby Flay i kot Instagram

Czy Nacho Flay może być kolejną gwiazdą Food Network? Pomarańczowy kot rasy Maine Coon Flay jest wschodzącym influencerem na Instagramie, a szef kuchni odegrał niemałą rolę w budowaniu reputacji swojego kociego przyjaciela. Nacho, której pierwszy post na Instagramie był w Lipiec 2015 , ma ponad 150 000 obserwujących na Instagramie (i wciąż rośnie) i sprawia, że regularne występy na koncie Flay. Urocza kotka to nie tylko chwyt reklamowy, chociaż jego strona internetowa jest wymieniona jako restauracja Flay Kot (hiszpańskie słowo oznaczające kota). Flay powiedział CBS że ma dożywotnią miłość do kotów. „Jako jedynak byli tak blisko moich braci jak ja” – powiedział. „Spędziłem z nimi niezliczone godziny i dotrzymywaliśmy sobie towarzystwa”.

Posiadanie futrzanego najlepszego przyjaciela w domu wydaje się być całkiem nieodpartym powodem, aby chcieć zmniejszyć obciążenie pracą. „Sprawia, że ​​jestem bardziej miękką i bardziej wyrozumiałą osobą przez samą swoją obecność i uczucie” – powiedział Flay.

Wciąż jest szansa, że ​​pojawi się w przyszłych odcinkach

Bobby Flay Obrazy Getty

Chociaż nie zobaczymy Flay jako regularnej Twardy szef w dającej się przewidzieć przyszłości szef kuchni nie wykluczył możliwości powrotu któregoś dnia. Ogłaszając na South Beach Wine & Food Festival, że opuszcza program, Ludzie poinformował, że trzyma swoją przyszłość z Twardy szef otwarty. Flay powiedział, że gdyby Food Network poprosił go o powrót, „rozważyłby to”, ale wierzy, że przyszłość serialu należy do następnej generacji szefów kuchni.

'Myślę, że Twardy szef to świetne miejsce, w którym nowi i młodsi ludzie mogą zacząć przejmować stery” – powiedział. „Ile razy chcesz oglądać Bobby'ego Flay'a Twardy szef ? Zagorzali fani prawdopodobnie chcą go oglądać Twardy szef wiele razy, ale będą musieli szukać gdzie indziej, aby uzyskać naprawę Flay - przynajmniej na razie.

Chuys kremowy dip jalapeno

Jest gotowy na „następną iskrę” w swojej karierze

Bobby Flay Obrazy Getty

Więc co znaczy życie po? Twardy szef wyglądać jak Bobby Flay? Szef kuchni? dopiero po pięćdziesiątce , ale większość ludzi zgodziłaby się, że osiągnął wystarczająco dużo przez kilka wcieleń. Jego odejście z Twardy szef zapewnia mu zasłużoną zmianę tempa, chociaż nie jest jeszcze gotowy do przejścia na emeryturę. Szef kuchni prawdopodobnie będzie nadal występował w telewizji i nadal będzie prowadził swoje restauracje. Prawdopodobnie będzie też spędzał czas ze swoją dziewczyną i córką, wschodzącą gwiazdą Sophie Flay . Poza tym, nawet Flay nie jest pewien, co przyniesie mu przyszłość.

„Szczerze… nie wiem” – powiedział Dzisiaj zapytany, jakie są jego następne ruchy. „Jestem w ciekawym miejscu w moim życiu. Muszę zrobić przerwę. Chyba jeszcze nie skończyłem, ale poszukam następnej iskry. A kiedy mnie uderzy, będę o tym wiedział.