Prawdziwy powód, dla którego powinieneś dodawać masło orzechowe do jajecznicy

Skippy masło orzechowe Justin Sullivan/Getty Images

Zostaw to celebrytom, aby wywołać poruszenie w kuchniach na całym świecie – zwłaszcza w szalonych domach, w których ludzie przebywali w miejscu podczas pandemii COVID-19. Scott Foley ma za sobą długą, pełną sukcesów karierę jako aktor telewizyjny, ale nikt nie pomyli go z kucharzem celebrytą po Film na Instagramie pokazał mu, jak smaruje masło orzechowe Skippy na jajecznicy dla swojego malucha. Tak podstawowe, jak to śniadanie, przykuło uwagę co najmniej jednego smakosza poddanego kwarantannie, który siedział w Paryżu.


kto wynalazł kije mozzarella?

Utknęła w swojej kuchni, Caitlin Raux Gunther z Jedzenie52 nie miał nic lepszego do roboty, niż dać szansę Foleyowi na wyzwanie z jajecznicą. W końcu już od jakiegoś czasu mieszała tahini w jajkach, a od tahini do masła orzechowego nie ma wielkiego przeskoku. Ktoś w sieci oferuje nawet przepis na hummus, który zastępuje masło orzechowe kuzynowi z sezamu (przez Poważne jedzenie ). Ta osoba jest założycielem i prezesem Masło Orzechowe i Spółka , ale nadal....Jajka i masło orzechowe są pełne białka, ale najlepiej zostawić je dla niemowląt

masło orzechowe na jajkach Instagram

Gunther pomyślał, że połączenie masła orzechowego i jajka może przywoływać niezapomniany omlet tajski, którego smakowała w Bangkoku. Okazuje się, że mieszanie masła orzechowego z jajkami to nie wszystko. Smak obu składników jest dość przytłumiony i nic tak naprawdę nie uderza w Twoje podniebienie, gdy je połączysz. Użyj naturalnego masła orzechowego – takiego, w którym oddziela się olej arachidowy – a orzechowy smak będzie się wyróżniał. Ponieważ popularne masła orzechowe, takie jak Skippy lub Jif, zawierają dodatek cukru, służą jedynie jako zaskakująco przyjemna, słodko-słona przyprawa do jajek o neutralnym smaku (poprzez Rafineria29 ).
„Zdecydowanie wolałbym keczup” i Bardzo Chrupiące recenzent napisał, ale przyznał, że kombinacja nie była straszna. Gunther był w niej hojny Jedzenie52 przeglądu, nawet odważywszy się powiedzieć, że jajka i masło orzechowe mogą stać się „popularnym artykułem śniadaniowym”. Mimo to nijakość dania sprawiła, że ​​pobiegła do sriracha.

Więc jaki jest prawdziwy powód, dla którego powinieneś dodawać masło orzechowe do jajek? Foley podsumował to w swoim nagraniu wideo: „To kwestia białka”. Jeden przepis, który wymaga czterech jajek i 2 łyżek masła orzechowego, dostarcza imponujących 17 gramów białka (poprzez Allrecipes ). Foley podawał jajecznicę i Skippy synowi spoza kamery, który brzmiał, jakby właśnie nauczył się mówić. To prawdopodobnie docelowa grupa odbiorców tego dania. Bardzo Chrupiące pisarz uznał przecież, że jajka i masło orzechowe to „tylko posiłek dla niemowląt”.


Kategorie drink jeść Opinie