Prawdziwy sekret kiełbasy i papryki Giada De Laurentiis

Giada De Laurentiis uśmiecha się Daniel Zuchnik/Getty Images

Sławny szef kuchni Giada De Laurentiis chce wprowadzić do Twojej kuchni trochę włoskiego życia ulicznego dzięki przepisowi na kanapki z kiełbasą, papryką i cebulą. Przepis narodził się w programie telewizyjnym De Laurentiis Codzienny włoski a teraz mieszka online, na niej Giadzy stronie internetowej.


Ten oryginalny przepis na kiełbasę i paprykę wymaga około 40 minut poważnego gotowania. Musisz przerobić cebulę, paprykę, pastę pomidorową, wino Marsala i tak dalej na przyjemny sos, używając tej samej patelni, na której gotowałaś kiełbaski i upewniając się, że usuniesz te aromatyczne zarumienione kawałki przyklejone do dna.Teraz De Laurentiis zaktualizował przepis na powolną kuchenkę . Nowy przepis pomija wino, które i tak nie jest zalecane w powolnych kuchenkach, ponieważ alkohol się nie wypala (poprzez Kuchnia ). Poza tym jest trochę podobny do oryginalnego przepisu na kanapkę z kiełbasą – bez dużego nakładu pracy.
Wolnowarowa wersja przepisu na kiełbasę i paprykę Giady De Laurentiis, również na Giadzy , prosi o połączenie pomidorów koktajlowych, papryki, cebuli i innych składników ze skórką parmezanu i kiełbaskami. Ustaw kuchenkę na niskim poziomie, ustaw minutnik na sześć godzin i odejdź.

Wolnogotujące kiełbaski Giady De Laurentiis już zdobywają uznanie jej fanów

Giada De Laurentiis Instagram

Nie oczekuj, że wolno gotujące się kiełbaski De Laurentiisa okażą się podobne do starszego przepisu na patelnię. Kiełbasy w garnku wchłoną pomidorowy, serowy bulion, który się uformuje, dzięki czemu będą bardziej delikatne i aromatyczne. Kolejna różnica, którą z pewnością docenisz: zamiast 40 minut spędzonych na gorącej patelni na przygotowywaniu oryginalnego przepisu, spędzisz około pięciu minut na siekaniu papryki, cebuli i czosnku, a resztę pozostawisz magii powolnej kuchenki .Osoby komentujące @thegiadzy's Instagram pasza zatwierdzona recepturą. Niektórzy z nich mówili, że zrobili to już kilka razy. Inny powiedział, że biorąc pod uwagę czas upuszczenia przepisu na kilka dni przed wielkim meczem, mogą zrobić to jako ucztę Super Bowl. Jednak dla innego komentatora przepis pojawił się trochę za późno. „Potrzebowałem tego przepisu 6 godzin temu, bo właśnie włożyłem do piekarnika tackę z kiełbasą, papryką i cebulą!” @hmvitts powiedział. „Jestem przekonany, że ten przepis jest o kilka kroków od tego, który jest teraz w moim piekarniku!”
Kategorie Jak Fakty porady