Powód, dla którego facet Fieri nienawidzi jajek

Chłopak Frazer Harrison/Getty Images

Chłopak jest pod każdym względem dość żądnym przygód zjadaczem. Będzie jadł prawie wszystko przed nim Diners, zajazdy i nurkowania , a menu w jego restauracjach, w tym Guy Fieri's Vegas Kitchen and Bar mogą pochwalić się niektórymi nietypowymi produktami, takimi jak Sashimi Won-Tacos (jak sama nazwa wskazuje, mashup wonton/taco), Fireball Whisky Wings (w komplecie z cynamonowo-whisky sosem bawole i blue cheese / dip wasabi) i Guy's Cheesecake Wyzwanie (zwieńczone precelkami, chipsami ziemniaczanymi i gorącą krówką). Najwyraźniej nigdy nie spotkał kombinacji smaków, z którą boi się eksperymentować.


Więc co się dzieje z jego nietolerancją na zawsze nieszkodliwe jajo? To nie tak, że jest uczulony lub sprzeciwia się im ze względów religijnych lub etycznych, ponieważ wiele jego przepisy kulinarne zawierają jajka lub produkty z jaj, takie jak: majonez . Po prostu nie może już samodzielnie tolerować smaku jajek. Więc co się stało, jajka, żeby zmienić Guya w takiego ovofoba?Odpychający smak jajek od faceta

jajko na twardo

Facet przyznaje, że lubił jajka jako dziecko – w rzeczywistości powiedział Bardzo Chrupiące że jedną z jego ulubionych rzeczy do jedzenia, na te okazje, kiedy mógł wymknąć się swoim popychającym do granoli rodzicom, była kanapka z jajkiem sadzonym ser topiony na białym chlebie. Był trochę obrzydzony, gdy w wieku 10 lat otworzył jajko, aby znaleźć w środku kurczaka — i nie, nie przyznaje się, że zjadł go tak ubieranie się . Co dziwne, to nie było to doświadczenie, które uczyniło go antyjajkowym. Mówi, że stało się to później, gdy zjadł źle ugotowane jajko na twardo z kredowym, obrzydliwym żółtkiem.
Co Guy woli jeść na śniadanie

kasza śniadaniowa

Jeśli tak jak Guy uważasz, że jajka to nie wszystko, czym są, być może podzielasz jego preferencje śniadaniowe do dużego, starego talerza szynki i kaszy , albo (w jego zdrowsze dni) szklankę świeżo wyciśniętej sok owocowo-warzywny . Z drugiej strony, jeśli jesteś fanem niesamowitego jadalnego jajka, może ci się spodobać wskazówki dotyczące gotowania jajek . A jeśli chcesz mieć pewność, że nigdy nie doświadczysz upiornych doświadczeń Guya, które na zawsze odrzuciły go od tego jedzenia, możesz nauczyć się, jak zrobić idealne (i nigdy kredowe!) jajko na twardo .