Dlaczego miksery KitchenAid są tak drogie

Czerwony model miksera KitchenAid

Jeśli myśl o pieczeniu sprawia, że ​​Twoje serce bije z podniecenia, prawdopodobnie Twoje pierwsze spotkanie z KitchenAid oznaczało również miłość od pierwszego wejrzenia. Mikser stojący zawsze wznosił się ponad wszystkie inne, do tego stopnia, że ​​na początku swojej działalności żona dyrektora z firmy Hobart, producenta KitchenAid, powiedziała: „Nie obchodzi mnie, jak to nazywasz. Wiem tylko, że to najlepsza pomoc kuchenna, jaką kiedykolwiek miałam”, kiedy korzystała z urządzenia (przez Pyszne ).


czy powinieneś wypłukać ryż?

Ale twoje palące pragnienie stworzenia własnego KitchenAid może być moderowane przez jego cenę, która może sięgać nawet 500 USD w zależności od modelu. Tylko dlaczego miksery stojące KitchenAid są tak drogie? A także, czy są w ogóle warte swojej ceny?Pierwszy KitchenAid został stworzony do użytku przemysłowego

mikser stojący w kuchni kitchen

Zjadacz mówi, że mikser stojący został wynaleziony przez Herberta Johnsona, inżyniera z Hobart Manufacturing Company, po tym jak obserwował piekarza zmagającego się z ciastem. Pierwszym mikserem Johnsona był 80-litrowy potwór przemysłowy znany jako Hobart Model-H, który został wprowadzony na rynek w 1914 roku. Firma zdecydowała się na produkcję modeli domowych kilka lat później, a jak głosi historia, te pierwsze modele domowe zostały następnie przekazane do żony dyrektorów Hobart do przetestowania. W 1927 r. mikser stojący stał się hitem wśród zamożniejszych gospodarstw domowych, a sprzedaż osiągnęła 20 000 sztuk w ciągu trzech lat.
Jeśli uważasz, że miksery KitchenAid są dziś drogie, pierwszy model domu, który został wprowadzony w 1919 roku, został wyceniony na 189 USD — lub około 2 777 USD, jeśli uwzględnisz inflację (poprzez Zjadacz ).

KitchenAid to prawdziwa pomoc kuchenna

Czarna pomoc kuchenna stosowana w domowych wypiekach

Żona dyrektora nie przesadzała, kiedy nazwała mikser stojący Hobarta pomocą kuchenną. Chicago Tribune można porównać posiadanie urządzenia KitchenAid do posiadania innej pary rąk zdolnych do ubicia kilkunastu jajek, wyrabiania ciasta lub, z odpowiednimi nasadkami, do robienia lodów, makaronów, a nawet mielenia mięsa, a wszystko to bez uszczerbku na niezawodności lub zerwaniu potu .CEO Taco Bell

Jest nie tylko wszechstronny, ale także wykonany z wysokiej jakości wykonania i części, które mają trwać. KitchenAid jest tak trwały, że Chicago Tribune mówi, że może cię przeżyć; Zjadacz zaprasza potencjalnego nabywcę do myślenia o mikserach (które: Pyszne mówi, że są nadal montowane w Greenville w stanie Ohio) jako inwestycja od 10 do 15 lat, ale często trwają znacznie dłużej. W przeciwieństwie do dzisiejszych gadżetów, mikser ma służyć właścicielowi tak długo, jak jest potrzebny, a każdy model wydany od czasu wydania Kitchen Aid Model K w 1937 roku działa z każdym przystawką zrobioną od tego czasu.

Tak więc, podczas gdy KitchenAid może kosztować małą fortunę, ci, którzy posiadają model, uważają, że jest wart każdego grosza.