Powód, dla którego mała pizza Caesars jest tak tania?

Pizza Joe Raedle/Getty Images

Powiedz, co chcesz o ranking jakości Małych Cezarów , trudno ich zwalić za ich ceny. Ich oferta Hot-N-Ready za 5 USD sprawiła, że ​​są pizzerią wybieraną przez tych, którzy szukają wygody i niskich cen. Klient może dosłownie wejść i wyjść z gorącą pizzą w czasie krótszym niż przejechanie przez drive-thru w wielu restauracjach typu fast food.


Więc jak to jest? Mali Cezarowie jest w stanie sprzedać swoją pizzę za tak niską cenę? Oczywistą odpowiedzią byłoby to, że używają najtańszych możliwych składników. Chociaż nie jest to całkowicie nieprawdziwe, jest więcej czynników wpływających na te tanie pizze.Tanie składniki tworzą tanią pizzę?

Pizza Mała Cezara Facebook

Według eksperta od pizzy i światowego kolekcjonera pudełek po pizzy (tak, to jest tytuł) Scotta Wienera, przyczyną niewiarygodnie niskich kosztów jest to, że w dzisiejszych czasach konkurencyjny rynek pizzy , sieci muszą albo zobowiązać się do kosztów i wygody, albo jakości (poprzez: Doktor Oz ). Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na pizzy jest pójście na skróty z serem, który stanowi 40 procent kosztów pizzy. Wstępnie rozdrobniony ser o niskiej zawartości wody pomaga obniżyć koszty, ponieważ można go przechowywać znacznie dłużej.
Sos pomidorowy może pochodzić z torebki, ale o dziwo… pracownik na Reddicie powiedział, że Little Caesars codziennie robi swoje ciasto. Jedzenie marki potwierdził to również wycieczką do testowej kuchni firmy, aby zobaczyć, jak ciasto robi się z mąki, wody, cukru, soli, drożdży i oleju sojowego.

Sprawiają, że klient do nich przychodzi

mały Cezar Instagram

Sieć pizzerii również nie ma dodatkowych kosztów ogólnych jadalni i oferuje dostawę tylko przez DoorDash (przez CNBC ). „Podczas gdy wszyscy gonią za dostawą, Little Caesars pozwala klientom przyjść do nich” – powiedział Darren Tristano z firmy Technomic zajmującej się analizą przemysłu spożywczego.Kiedy naprawdę się do tego sprowadza, pizza jest po prostu tania w wykonaniu. Kolejni Mali Cezarowie pracownik na Reddicie powiedział, że wyprodukowanie pizzy z serem, którą można następnie sprzedać za 5 USD, kosztowało firmę tylko 2,00 USD. Skłaniając klienta do wejścia do sklepu po tanią pizzę, Little Caesars może następnie sprzedać mu takie rzeczy, jak Crazy Bread, napoje gazowane i skrzydełka.