Powód, dla którego ludzie kłócą się o 14-letniego pracownika Burger King King

Budynek Burger King Jeremy Moeller/Getty Images

Dumny ojciec młodego Pracownik Burger King wywołał kontrowersyjną debatę online na początku tego tygodnia, po tym, jak jego Post na Facebooku wyszczególnienie czasu, jaki jego syn poświęca na swoją pracę, stało się popularne na Twitterze. Chis Crawford, którego syn ma zaledwie 14 lat, stworzył media społecznościowe Poczta chwaląc etykę pracy syna, pisząc na Facebooku: „WIELKIE okrzyknij mojemu dziecku, 14-letniemu i ma pracę PT w Burger Kingu, nie tylko pracuje codziennie, ale także w weekendy, kiedy większość dzieci jest poza domem, ciesząc się swoim lato.' Dodał, że jego syn „przychodzi wcześnie i spóźnia się prawie za każdym razem, gdy pracuje”, ale „kocha każdą minutę”.


czy cheerios są dla ciebie dobre?

„Zarabiając własne pieniądze, oszczędzając na samochód i będąc odpowiedzialnym w swoich decyzjach, zostań szanowanym młodym człowiekiem!!! Nie mógłbym być z niego bardziej dumny – napisał, dodając, że niektórzy dorośli „powinni robić notatki”. Ale podczas gdy etyka pracy nastolatków jest z pewnością imponująca, niektórzy ludzie zastanawiają się, czy pracując codziennie w sieć fast foodów to naprawdę dobra rzecz dla tak młodej osoby.Wielu użytkowników Twittera uważało, że nastolatek pracuje za dużo jak na swój wiek

Pracownik Burger King w pracy

Zrzut ekranu posta dotarł do Świergot , gdzie sporo użytkowników zastanawiało się, czy spędzanie całego wolnego czasu w pracy jest naprawdę zdrowe dla nastolatka, zamiast po prostu być dzieckiem i cieszyć się latem. „Widzę dobry zamiar uczenia się ciężkiej pracy i odpowiedzialności, ale myślę, że podpisuje się pod niebezpiecznym poglądem na odkładanie dnia dzisiejszego na jutro – co wielu Amerykanów robi przez całe życie..” @dondoeee odpowiedział , podczas gdy @mfernvndv po prostu wysłano „NIECH DZIECI BĘDĄ DZIEĆMI!” „Poważne opowiadanie się za pracą dzieci jest dla mnie szalone”, @theworldisblu Zgoda .
Niektórzy użytkownicy podzielili się także własnymi, niezbyt przyjemnymi wspomnieniami, że byli zmuszeni spędzać lato pracując zamiast cieszyć się byciem nastolatkiem. „Pierwszą pracę dostałem, gdy miałem 16 lat i żałuję, że straciłem tak wiele rzeczy. niech ten dzieciak będzie dzieckiem. że kilkaset dolców na dłuższą metę nic nie znaczy. czas > pieniądze”, wysłano @soIoucity, dodając „Like 16 nie jest nawet niczym niezwykłym. Ale 14?!?!?! Pozwól mu grać na Xboxie i jeść bułki z pizzą.

z czego robi się suszoną wołowinę?

Niektórzy zgodzili się, że uczenie się, jak ważna jest ciężka praca jako nastolatek, może być korzystne

Pracownik Burger King pracujący na miejscu

Jednak inni zgodzili się, że poznanie korzyści płynących z ciężkiej pracy i zarządzania pieniędzmi w młodym wieku może być dobrą rzeczą. 'Miły! Im szybciej dzieci nauczą się, jak ważna jest ciężka praca, tym większe sukcesy odniosą w życiu”. odpowiedział Użytkownik Twittera @AskLibertarian. „Dlaczego to tak przygnębiające, że lubi pracować? Pracowałem na ostatnim roku HS w wieku 17 lat, poczułem się odpowiedzialny i zrobiłem to z własnej woli ” Zgoda @Huehaw_JWF.Inni wskazywali, że praca „każdego dnia, kiedy może” nadal może często oznaczać tylko kilka godzinnych zmian tygodniowo dla pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin. „Kiedy pracowałem w handlu detalicznym, osoby pracujące na część etatu często prosiły o więcej godzin, ponieważ „każdy możliwy dzień” oznaczałby 2 dni po 2-4 godziny każdego dnia w jednym tygodniu, 3 dni w następnym lub nawet 1 dzień w tygodniu przez 6 godzin w sobotę” @SwiftNinjaFox wyjaśnił . Tak więc, podczas gdy młody nastolatek jest bez wątpienia osobą odpowiedzialną i ciężko pracującym, miejmy nadzieję, że również tego lata znajdzie trochę czasu dla siebie na relaks i zabawę.