Powód, dla którego nie chciałbyś spotkać Anne Burrell w prawdziwym życiu

Szefowa Anne Burrell John Lamparski / Getty Images

Znana szefowa kuchni Anne Burrell, którą można zobaczyć w programach takich jak Sekrety Szefa Restauracji i Najgorsi kucharze w Ameryce , znana jest z efektownej blond fryzury i mocnych opinii na temat jedzenia. Burrell nie boi się mówić otwarcie o gotowaniu, co nie pozostało niezauważone. Jak wyjaśniono przez Delaware Online , szef kuchni nie zawahał się podzielić się swoimi przemyśleniami Najgorsi kucharze w Ameryce. Burrell ujawniła, że ​​często była pytana, czy rzeczywiście była świadkiem, jak zawodnicy są tak źli, jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków, czy też udają to dla telewizji. „Tak, są [tak źli]” – powiedział Burrell. „Nigdy nie mógłbym tego udawać. Mój umysł po prostu nie idzie w tym kierunku.


Burrell może i jest doświadczonym kucharzem, który nauczył się tajników rzemiosła od szanowanego Culinary Institute of America, ale ma swoje wady. Na przykład krążą pogłoski, że praca z nią nie jest zbyt dobra i czasami może być nieprzyjemna, szczególnie w stosunku do kobiet. Zaskoczony? Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.Szefowa Anne Burrell może być bardzo trudna we współpracy

Znana szefowa kuchni Anne Burrell Daniel Zuchnik/Getty Images

Burrell, jak się okazuje, potrafi być dość dyskryminujący w środowisku pracy. W rzeczywistości w 2009 roku została nawet pozwana za swoje zachowanie. Jak wyjaśniono przez Zjadacz Burrell był zamieszany w proces sądowy i został oskarżony o bycie niesamowicie niegrzecznym wobec pracownic nowojorskiej restauracji Centro Vinoteca. Burrell pracowała tam w tym czasie, a jej dawni koledzy twierdzili, że często wygłaszała seksistowskie, krzywdzące uwagi, które były skierowane wyłącznie do pracownic.
Burrell została nie tylko oskarżona o dyskryminację, ale także podobno czasami jest po prostu niegrzeczna, co ilustruje list wysłany do Syrakuzy.pl napisany przez fana, który był rozczarowany spotkaniem z Burrellem. Fan napisał, że zabrali córkę na spotkanie z Burrellem podczas publicznego występu i byli całkowicie zawiedzeni protekcjonalnymi uwagami szefa kuchni pod adresem publiczności. Na przykład, gdy ktoś zapytał Burrell, jakie jedzenie najbardziej lubi przyrządzać w domu, Burrell odpowiedziała: „Nawet nie odpowiem na to pytanie. Jedzenie. Gotuję jedzenie, kiedy jestem w domu. Burrell również opuściła imprezę wcześniej i nie rozdawała autografów tym, którzy cierpliwie na nią czekali. Auć.