Red Hobster właśnie dodał wołowinę Wagyu do swojego menu

Restauracja z czerwonym homarem? Bloomberg/Getty Images

Możesz chcieć uratować tę trzecią Ciastko z Zatoki Cheddar na później. czerwony homar dodał do swojego menu cheeseburgera z wołowiną Wagyu i może być trudno nie skończyć go za jednym posiedzeniem. Biały cheddar rozpływa się na wierzchu burgera, który jest podawany w tostowanej bułce brioche z chrupiącym bekonem, chrupiącą sałatą i soczystym pomidorem (przez Witryna czerwonego homara ). Uzupełnij go dodatkami do wyboru, od frytek z solą morską lub chrupiącej brukselki po zieloną fasolkę lub puree z homara.


Menu Red Lobster nie określa, czy wołowina Wagyu pochodzi od krów japońskich czy amerykańskich, ale w oparciu o cenę 12,99 USD (za pośrednictwem Jedzenie marki ), prawdopodobnie pochodzi od bydła rasy wagyu ze Stanów Zjednoczonych. Krowy rasy wagyu, które pochodzą z Japonii, metabolizują tłuszcz w sposób, który tworzy intensywnie marmurkową wołowinę o maślanej konsystencji i lekko słodkim smaku. Raport Robba . Chociaż te krowy zostały sprowadzone do USA, często są hodowane z bydło angus . Oznacza to, że amerykańska wołowina Wagyu jest nadal wysoce marmurkowa, ale nieco gorszej jakości niż japońskie Wagyu, a zatem tańsza.Co ludzie mówią o nowym cheeseburgerze wołowym Wagyu od Red Lobster

Burger z czerwonego homara Wagyu Instagram

Diners Red Lobster wydają się entuzjastycznie reagować na nową pozycję w menu. „Pracuję w Red Lobster i cały czas dostaję to ze zniżki dla pracowników. Tak smaczny!!!' Instagram użytkownik @thesavchamberlain skomentował zdjęcie potrawy należące do sieci owoców morza. Inny użytkownik nazwał go najlepszym burgerem, jakiego kiedykolwiek jedli.
Jedzenie marki donosi, że Red Lobster wypuścił kolejny nowy bekon pozycja w menu wraz z burgerem: morze w bekonie przegrzebki . Złote smażone mięczaki podawane są jako przystawka z małą zieloną sałatką, zgodnie z Witryna czerwonego homara , i możesz je zamówić, aby odpowiednio dopełnić swój burger w restauracji z owocami morza. Jeśli wolisz nie jeść w środku, sieć oferuje zarówno nowe pozycje menu na wynos, jak i dostawę. Do każdego dania głównego na wynos dołączone są dwa herbatniki Cheddar Bay Biscuits, więc nie martw się, doznasz pełnego ciepłego i tandetnego smaku Red Lobster.