Red Lobster uruchomił kolejną nieograniczoną ofertę z krewetkami, ale z niespodzianką

 dania z krewetek z czerwonego homara Facebook Zofio Lo


Mimo że czerwony homar może mieć w nazwie słowo „homar”, w restauracji jest o wiele więcej, które przyciągają klientów. Restauracyjne ciasteczka Cheddar Bay są ulubieńcami fanów, a można nawet zrobić ciastka w domu . Jeśli chodzi o owoce morza należące do sieci, jednym z bardziej ekscytujących okresów w roku jest nieograniczona oferta krewetek.W informacja prasowa , Red Lobster ogłosił powrót swojej umowy Ultimate Endless Shrimp, w ramach której klienci mogą zamawiać tyle krewetek, ile chcą. Klienci zaczynają od dwóch dań z krewetek i zamawiają po kolei dodatkowe dania z krewetek. Oczywiście do posiłku dodawane są herbatniki firmowane przez sieć. A jeśli krewetki i ciastka nie są wystarczająco przekonujące, Red Lobster również zdecydował się prowadzić tę promocję każdego dnia tygodnia, zamiast trzymać się kilku dni tygodnia. Na łańcuchu Instagram po ogłoszeniu Ultimate Endless Shrimp fani byli zachwyceni zmianą, więc wygląda na to, że umowa już przyciąga uwagę. Oto czego można się spodziewać w menu tegorocznej promocji.
dlaczego nie powinieneś jeść tilapii?

Co znajduje się w nieograniczonym menu z krewetkami Red Lobster?

Foodio/Shutterstock

jedzenie niedojrzałego awokado

A Danie z krewetek odegrało dużą rolę w popularności Red Lobster , więc nie jest zaskoczeniem, że fani owoców morza są tak podekscytowani niekończącą się promocją krewetek tej sieci. Chociaż Red Lobster daje klientom możliwość zjedzenia tylu kawałków krewetek, ile chcą, goście są ograniczeni do pięciu dań (na informacja prasowa ). Biorąc to pod uwagę, wciąż istnieje wiele różnorodności w niekończącym się menu krewetek Red Lobster. Promocja obejmie krewetki parmezanowo-bekonowe, krewetki argentyńskie czerwone, krewetki linguini Alfredo, ulubione krewetki Walta i krewetki czosnkowe.Nowa krewetka parmezanowo-bekonowa z krewetkami daje klientom kolejną opcję mięsną, która zapewni pewien kontrast w stosunku do owoców morza. Oprócz maślanego sosu czosnkowego i bekonu, krewetki te są również posypane bułką tartą, ogolonym parmezanem i natką pietruszki. Danie Argentine Red Shrimp jest grillowane, a Walt's Favorite Shrimp to panierowane krewetki smażone i podawane z sosem koktajlowym. A z powrotem na popularne żądanie jest Shrimp Linguini Alfredo, więc jeśli jesteś fanem tego dania, nadszedł czas, aby się nim cieszyć.

Red Lobster's Ultimate Endless Shrimp jest dostępny w uczestniczących sklepach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od 5 września do 6 listopada, więc fani będą mieli kilka miesięcy na najedzenie się do syta. Potrzebujesz jeszcze więcej krewetek? Oto nasza lista 51 najlepszych przepisów na krewetki w ciągu tygodnia dla miłośników owoców morza.


Kategorie Opinie porady Zabawa