Reddit jest pod wrażeniem tego napoju alkoholowego od Aldi

 alejka alkoholowa w Aldi Scott Olson/Getty Images Ree Winter


Bardzo jak pudełko czekoladek Forresta Gumpa, Kropka to jedno z tych miejsc, w których czasami nigdy nie wiadomo, co się dostanie. Niektóre z tych rzeczy mogą być hitem, a inne chybieniem. Fajną częścią jest próbowanie nowych rzeczy.Oczywiście Aldi ma produkty marki sklepowej, które bardzo przypominają ich dobrze znane odpowiedniki, a niektórzy klienci twierdzą, że są lepsze niż oryginały nazwy marki . Jednak jeśli chodzi o alkohol, nie zawsze możesz liczyć na to, że Aldi dostarczy to, czego oczekujesz. To nie jest wina łańcucha: Według Washington Post , niektóre stany nie zezwalają sklepom spożywczym na sprzedaż alkoholu lub ograniczają jego rodzaje. Ponadto, jak Nawa wstydu wyjaśnia, że ​​sklepy spożywcze potrzebują licencji na alkohol, aby sprzedawać alkohol, co może stanowić kolejną przeszkodę nawet dla sklepów Aldi, które mogą go zaopatrywać.
W sklepach, które mają możliwość przewożenia piwa i wina, często można zobaczyć marki Aldi obok niektórych bardziej znanych napojów – to znaczy, gdy są dostępne w magazynie. Niezależnie od tego, czy przyczyną jest brak zapasów, czy problem sezonowy, produkty Aldi zwykle wracają i wracają. Niedawno jeden użytkownik Reddita był bardzo szczęśliwy, że znalazł swój ulubiony alkoholowy przysmak z powrotem w lokalnym Aldi.

czy najlepsze koktajle proteinowe są dla Ciebie dobre

Wicked Grove jest ulubieńcem Aldi

Reddit/xtheredberetxlaska fil polinezyjska

Jeden Reddit użytkownik niedawno skorzystał z platformy, aby zgłosić ponowne pojawienie się Wicked Grove Cydr Pearsecco w Aldi , w cenie 7,99 USD za sześciopak w rejonie Chicago. To „zaskakująco dobre”, powiedzieli, „o wiele lepsze niż większość marek piwa / piwa Seltzer”. Wicked Grove powinien być znajomy tym, którzy robią zakupy w upragnionym Aldi sprzedającym alkohol. Główną ofertą marki jest Crisp Apple Hard Cider, który otrzymał ocenę Złotego Medalu od Degustacje .

Pearsecco zyskuje również aprobatę osób pijących okazjonalnie. Na oryginalnym plakacie jest on „chrupiący i niezbyt słodki”, podczas gdy inni zgodzili się z jego niesacharynowym smakiem. „Myślałem, że są bardzo suche” – potwierdził jeden z użytkowników. „Nie przeszkadzało mi to, ale mój mąż, który lubi słodsze cydry, nie był ich fanem”. Inny użytkownik porównał go do Woodchuck Cider z Vermont, który oferuje również napój Pearsecco.Redditorzy z radością dowiedzieli się, że napój jest ponownie dostępny. „Miałem go jakiś czas temu i od tego czasu go szukam” – powiedział jeden z kupujących. Podczas gdy większość klientów prawdopodobnie pije sam cydr, ktoś inny powiedział, że użył Pearsecco do przygotowania cydru przepis na kurczaka w puszce piwa .