Reddit myśli o jesiennych zakupach w Trader Joe's

 Kobieta robi zakupy w Trader Joe's Kristi Błochin/Shutterstock Plaża Hannah


Chociaż większość sklepów wprowadza własne małe kawałki jesieni, gdy zbliża się sezon, niektóre przenoszą ją na zupełnie nowy poziom. Na przykład Michaels, Target i Pottery Barn należą do najlepszych sklepów, w których można znaleźć upiorny jesienny wystrój (przez Wtajemniczony ). Jeśli jednak chodzi o przekąski o tematyce jesiennej, możesz rozważyć wizytę w Walmart, Aldi lub Trader Joe's.Na Strona internetowa Walmarta , niektóre z najlepszych jesiennych produktów spożywczych są ciasto z dyni Pop-Tarts i ciasteczka z sernika dyniowego, a także przyprawy do dyni, takie jak kawa, śmietanka i różne mieszanki do pieczenia. Jeśli chodzi o Kropka , jesienne znaleziska obejmują wszystko, co dyniowe, ale także smakołyki jak szarlotka, pączki jabłkowe i cały karmel, jaki możesz chcieć.
Ale co z jesiennymi ofertami Tradera Joe? Jasne, możesz przejrzeć Strona internetowa tradera Joe , ale aby zaoszczędzić trochę czasu, użytkownicy Reddit zebrali się, aby podzielić się swoimi ulubionymi jesiennymi produktami z popularnego sklepu spożywczego; na liście jest kilka naprawdę ekscytujących rzeczy.

Jakie zabawne jesienne potrawy można znaleźć w Trader Joe w tym roku?

FacebookJak w lecie, jeden Reddit użytkownik zauważył, że „umierają za najlepszy sezon w Trader Joe's”, co oczywiście jest jesienią. Następnie powiedzieli, że uwielbiają bajgle dyniowe Trader Joe, zanim zapytali, jakie są ulubione jesienne smakołyki wszystkich innych.

Wielu kupujących Tradera Joe skomentowało, że lubią sos do makaronu Autumnal Harvest, a niektórzy posuwają się nawet do stwierdzenia, że ​​ten sos jest „jedyną rzeczą, którą gromadzą i [oni] nie będą przepraszać”. Inni wyrażali podekscytowanie serem mac n' z dyni piżmowej, Lody dyniowe , chrupki z chleba kukurydzianego i masło klonowe, które przez wielu uważane jest za „jesienną podstawę”. Mimo to, kilku polecało samosy z dyni Trader Joe's, dyniowe mleko owsiane i brioszkę z dyni.Nawet jeśli nie jesteś fanem dyni – i to jest całkowicie w porządku! --- jest jeszcze wiele innych przekąsek do wyboru. Inne ulubione Reddit to chipsy ziemniaczane o smaku farszu Trader Joe, kawa klonowa, chipsy owocowe i orzechowe, rozsmarowana bułka cynamonowa i wszystko oprócz resztek sezonowe przyprawy do wszystkiego . Innymi słowy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Kategorie drink jak Fakty