Reese wprowadza na rynek torbę, aby chronić twoje ulubione cukierki na Halloween

 Cukierek albo psikus David Dee Delgado/Getty Images Amy Hamblen


czy burak powoduje zaczerwienienie moczu?

Wybór cukierków na Halloween nie jest łatwy. Najpierw pytanie, jakie cukierki tegorocznych cukierków spodobają się najbardziej, a potem – co może ważniejsze – kwestia tego, które cukierki na Halloween dostaniesz na niefortunne wydarzenie, na którym są jakieś słodkie resztki koniec nocy. Oczywiście firmy cukiernicze lubią Hershey mam nadzieję, że wybierzesz ich produkty.W tym roku Hershey nęciła kupujących słodycze ruchem podobnym do McDonald's przywraca swoje Halloweenowe wiadra . Hershey próbowała przekonać rodziców cukierników, podejmując kolejną wielką halloweenową decyzję: jak ich dzieci będą nosić te ciężko zarobione cukierki. Według informacja prasowa , jego marka Reese zorganizowała promocję oferującą darmowe rozwiązanie typu „cukierek albo psikus” klientom, którzy kupili w ich witrynie internetowej określone czekoladki o wielkości przekąsek. Ale ta darmowa torba nie była tylko plastikowym workiem z dynią. Okazuje się, że „torba na cukierki Reese's Secret Stash” to coś więcej, niż na pierwszy rzut oka.
Torba Reese ma własne przebranie

 Reese's trick-or-trick candy bag Reese'a

Pokrzyżowanie planów „niedoszłym złodziejom słodyczy i podstępnym handlarzom słodyczami” było na szczycie głowy zespołu Reese, gdy przyszło do stworzenia torby na cukierki Reese's Secret Stash. Torebka jest ozdobiona twarzą w kształcie latarni z klapką nad prawym okiem, kryjącą otwór, do którego można wrzucić najlepsze smakołyki (poprzez Wiadomości PR ). Na dnie torby znajduje się zamek błyskawiczny, w którym można odzyskać tajną skrytkę, gdy nikt nie patrzy. Chociaż każdy schowek będzie inny, mamy całkiem niezły pomysł, co by zawierał na podstawie naszego Rankingi cukierków na Halloween .sos marinara wolnowarowy

Niestety, dla każdego, kto liczy na zdobycie sprytnie zaprojektowanej torby, wygląda na to, że promocja się skończyła. Tylko maksymalnie 150 pierwszych kupujących w dniu 19 października, którzy kupili torbę czekolady mlecznej z masłem orzechowym Ghosts, Bats & Pumpkins bezpośrednio ze strony internetowej Hershey's, mogło otrzymać promocyjną torbę „cukierek albo psikus” (zgodnie z PR Newswire). Niektóre Instagram zwolennicy wydawali się niespokojni. „Czy ktoś otrzymał e-mail z potwierdzeniem, że dostał torbę?” napisał jedną osobę. Inny obserwujący odpowiedział: „jeszcze nie, sprawdzam pocztę co minutę… Mam nadzieję, że nie zapłaciłem 18 dolarów za cukierki, które mogłem kupić w dowolnym sklepie”.

Wygląda na to, że bez tajnej torby do przechowywania dzieci będą musiały po prostu ukryć swoje ulubiony cukierek staromodny sposób — wpychając go do kieszeni.