Restauracja Haunted Mansion z halloweenowymi wibracjami

  Rezydencja beczek w Toronto Facebook Prawa Kimberley


Jeśli twoją ulubioną emocją jest strach, idziesz na Halloween, a twoje półki z książkami są pełne dzieł Stephena Kinga, jesteś w dobrym towarzystwie. Przejedź przez dowolną dzielnicę w październiku, a znajdziesz wiele podwórek zaludnionych przez wysokie szkielety, nadmuchiwane duchy i umiejętnie rzeźbione jack-o-latarnie. To naprawdę czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego ghula.jest najgorszy kucharz w Ameryce?

I na szczęście jest to pora na zaspokojenie pragnienia wszystkich upiornych rzeczy. Możesz na przykład wybrać się na szaleństwo rzeźbienia w dyni jak mieszkańcy Keene w New Hampshire. Tak, to miasto posiada Rekord Guinnessa za „najbardziej oświetlone jack-o-lantern na wystawie”. W 2013 roku po raz ósmy pobili swój własny rekord, zapalając 30 581 główek dyni. Jeśli żyjesz w strachu przed zespołem cieśni nadgarstka wywołanym przez rzeźbienie, być może podszywanie się pod zombie jest bardziej w twoim stylu. Czy wiesz, że Minneapolis jest domem dla? Rekord świata na 'największe zgromadzenie zombie?' W październiku 2014 Zombie Pub Crawl zgromadził 15 458 nieumarłych.
Czy intrygują Cię obserwacje duchów i nawiedzone miejsca? W takim razie, dlaczego nie zjeść w restauracji z duchem rezydenta? lub dwa?

Klienci Keg Mansion w Toronto zgłaszają upiorne spotkania

  Wewnątrz Toronto's The Keg Mansion FacebookNa Jarvis Street w Toronto stoi wiktoriańska rezydencja z imponującym dziedzictwem. Widmowy spacer udziałów, że został zbudowany dla zamożnej rodziny McMaster (tych, którzy założyli McMaster University), a później został zakupiony przez Masseyów (tak, rodzina odpowiedzialna za Massey Hall ). Obecnie jest to restauracja Keg Mansion i choć nadal podziwiana jest za swój pochodzenie z wyższej klasy, teraz słynie z czegoś innego. Duchy.

Przez lata wiele osób donosiło o dziwnych zdarzeniach w ścianach knajpki. Według Narcity , jeden z gości donosi, że poczuła, jak coś lekko ociera się o jej ramię i kark. Potem zobaczyła obraz młodej blondynki ubranej w bluzkę z wysokim kołnierzem i zwiewną spódnicę. Jedna z klientek mówi, że spotkała na schodach kobietę w bardzo „pięknej staromodnej sukience”. Dziwnie się czuła w związku z wydarzeniem, więc zapytała gospodarza, kto to był. Została poinformowana, że ​​tej nocy nie było żadnych kelnerek i nie widzieli nikogo w staromodnym stroju. Pomimo tego, że w nocy beczka była bezdzietna, inny gość pamiętał, że widział chłopca na schodach tuż przed jego zniknięciem. To tylko niektóre z nieziemskich doświadczeń, których ludzie twierdzą, że byli świadkami w rezydencji beczek.Czy istnieje możliwe wytłumaczenie tych obserwacji? Być może spojrzenie na historię dawnego domu może rzucić trochę światła na to, dlaczego ludzie myślą, że jest to nawiedzonej restauracji? .

jak działa kawa rozpuszczalna?

W rezydencji miały miejsce dwie gwałtowne śmierć

  Upiorne ujęcie The Keg Mansion, Toronto Świergot

Podobnie jak wszystkie rzekome nawiedzone domy, The Keg Mansion ma porywającą historię, która ma wyjaśniać dziwne wydarzenia w budynku. Narcity wyjaśnia, że ​​w 1915 zmarła Lillian Massey. Była głową domu od śmierci męża i podobno była kochana przez jej personel. Zwłaszcza jedna z pokojówek zniosła ją niezwykle ciężko. Słysząc o śmierci Lillian, powiesiła się. Podczas gdy większość wierzy, że zakończyła swoje życie z powodu żalu, Spacery duchów ujawnia, że ​​niektórzy twierdzą, że za działaniami pokojówki był bardziej złowieszczy powód. Plotka głosi, że miała schadzkę z żonatym mężczyzną w rodzinie i obawiała się, że jej sekret wkrótce wyjdzie na jaw.

Tak czy inaczej, niektórzy pracownicy restauracji przyzwyczaili się widzieć to, co opisali Ghost Walks jako „kobietę zwisającą z drugiego piętra. Wice donosi, że mały chłopiec zginął po upadku ze schodów wkrótce po odejściu pokojówki, co może tłumaczyć zgłoszone obserwacje dziecka.

Najważniejsze jest to, że te opowieści w połączeniu z zapadającym w pamięć wyglądem budynku sprawiają, że… nawiedzony dom ulubione miejsce Halloween. Jeśli znajdujesz się w regionie Toronto lub szukasz wycieczki samochodowej z mrożącym krew w żyłach miejscem, wieczór w The Keg Mansion może być odpowiedzią. Być może jakieś widmo lub dwa wpadną po „buu”.