restauracje

Reddit jest w nieładzie z powodu koszmaru Wendy's Becon Burger

Kiedy jeden z Redditorów zamówił konkretnego burgera z bekonem w sieci fast food Wendy's, coś poszło nie tak w sposób, którego można się nie spodziewać.

Dlaczego Reddit chwalił artystów kanapek z metra za ekstremalne zamówienie?

Oto prawdziwa historia o tym, dlaczego ludzie na Reddicie chwalili artystów kanapek z Subway za ekstremalny porządek.

Pracownicy ujawniają, jak naprawdę wygląda praca w Cinnabon

W zapachu bułeczek cynamonowych z Cinnabon jest coś, co sprawia, że ​​trudno im się oprzeć. Ale jak wygląda to zmysłowe doznanie za ladą?

Pozycja menu Portillo w rankingu od najgorszego do najlepszego

Portillo's to sieć oferująca hot dogi i inne klasyczne chicagowskie potrawy. Niektóre pozycje w menu są niesamowicie smaczne, podczas gdy innych po prostu nie można przegapić.

To najlepsze śniadanie hotelowe w USA, według serwisu Tripadvisor

Oto, gdzie odwiedzić najlepsze produkty śniadaniowe.

Restauracja, która zostawia Cię w ciemności — dosłownie

Istnieje trend restauracji, które ustawiają swoich klientów na obiad w całkowitej ciemności. Co ludzie chcą uzyskać z tego doświadczenia?

Posiłek pułkownika Sandersa, który zainspirował KFC

Nie ma KFC bez pułkownika Harlanda Sandersa, ale co go zainspirowało? Oto historia posiłku pułkownika Sandersa, który zainspirował KFC.

Popularne pozycje w menu Hooters od najgorszego do najlepszego

Hooters to idealne miejsce na trafienie, gdy chcesz obejrzeć wielki mecz na ogromnym telewizorze, ale jak tam jedzenie? Oceniliśmy menu Hooters od najgorszego do najlepszego.

Sekretne pozycje menu Olive Garden i hacki, które musisz wypróbować

W menu Olive Garden nie ma nic złego, ale to nie znaczy, że nie możesz go ulepszyć! Oto, jak włamać się do lepszego posiłku Olive Garden.

Wypróbowaliśmy nowe jesienne smaki Shake Shack. Oto jak poszło

Czy powinieneś spieszyć się do najbliższego Shake Shack, aby wypróbować nowe jesienne shake'i? Wypróbowaliśmy sezonowe oferty sieci, abyśmy mogli podzielić się z wami szczegółami.

Te napoje Starbucks Secret Menu są idealne na Halloween

Podwójne podwójne gotowanie i kłopoty. Halloween jest tuż za rogiem, co oznacza, że ​​to idealny czas, aby wypróbować te przerażające tajne drinki Starbucks w menu.

Reddit jest podzielony na „szczyt i spadek” Taco Bell

Kiedy jeden z Redditorów zapytał, która era była szczytem Taco Bell i co oznaczało upadek sieci, inni użytkownicy dołączyli do kilku różnych opinii.

Wypróbowaliśmy koktajl mleczny z jesiennych przypraw Chick-Fil-A. Oto jak poszło

Udaliśmy się do Chick-fil-A, aby skosztować nowego koktajlu mlecznego Autumn Spice i zobaczyć, o co tyle zamieszania. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Niepokojący przedmiot Reddit znaleziony w opakowaniu Starbucks

Wszyscy uwielbiają dostawać kawę i może przekąskę, ale jeden z klientów Starbucks twierdzi, że Reddit znalazł niepokojący przedmiot w opakowaniu.

Jak odtworzyć smak migdałowej radości Dunkina?

Dunkin' miał kiedyś smak Almond Joy w swoich napojach kawowych. Dzięki niektórym giełdom Reddit fani wycofanego smaku mogą mieć sposób, aby go przywrócić.

Prawdziwy powód, dla którego pięciu facetów tnie swoje hot dogi

Five Guys serwuje swoje hot dogi z rozcięciem wzdłużnym na środku. Jaki jest cel tej techniki i jak wpływa na jedzenie?

Dlaczego prawie wszystkie składniki Cracker Barrel pochodzą z USA

Nie jest bardziej amerykański niż Cracker Barrel. Ale czy wiesz, że prawie wszystkie składniki Cracker Barrel pochodzą z USA we wszystkich jego lokalizacjach?

Wpis „Wtedy i teraz” In-N-Out podbija serce Instagrama

In-N-Out Burger udostępnił nostalgiczny post na Instagramie, nawiązując do początków sieci, a fani byli zachwyceni możliwością zastanowienia się.

„Renegat” Popeye daje Redditowi poważne FOMO

Popeyes słynie z aromatycznego jedzenia, ale jedno miejsce mogło zniknąć z menu. Dowiedz się więcej o renegacie Popeyes, który daje Redditowi poważne FOMO.

„Specjalne” opakowanie Chick-Fil-A, które wprawiło w zakłopotanie Reddit

Jedna Chick-fil-A otrzymała nietypowe opakowanie na swoje zamówienie i zabrała się do Reddit, aby ustalić przyczynę, która może nie być tym, czego oczekujesz.