Restauracje

Taco Bell radzi sobie dobrze pomimo starych plotek o zamknięciu na zawsze

Fani Taco Bell byli poddawani alarmującym twierdzeniom w Internecie, że marka na dobre zamknie wszystkie swoje sklepy.

Dlatego powinieneś przestać zamawiać Szalony Chleb U Małego Cezara

Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w restauracji typu fast food lub w jakiejkolwiek innej restauracji, prawdopodobnie istnieją pewne tajemnice, o których klienci nie powinni wiedzieć. Jednym z tych sekretów mogło być danie lub dwa, których klienci powinni unikać. Mały Cezar nie jest inny.

Pracownicy ujawniają, jak naprawdę wygląda praca w Starbucks

Praca w Starbucks ma swój sprawiedliwy udział lub wzloty i upadki – wystarczy zapytać rzeczywistych pracowników, którzy nigdy nie wstydzą się dzielić swoimi doświadczeniami w Internecie.

Wingstop vs. Buffalo Wild Wings: co jest lepsze?

Coca-Cola czy Pepsi? Gładkie czy masywne? Chick-Fil-A czy Popeye's? To tylko niektóre z palących pytań, które dzielą Amerykanów w 2020 roku. Dodaj do tej listy jeszcze jeden wielki podział – czyje skrzydła wolisz, B-Dubs czy Wingstop?

Pozycje menu Shake Shack w kolejności od najgorszego do najlepszego

Chociaż Shake Shack nie ma skomplikowanego menu, jest kilka pozycji, których nie można przegapić… i na niektóre prawdopodobnie nie powinieneś tracić czasu.

Przeczytaj to, zanim zamówisz Nitro Cold Brew Starbucks

Nitro Cold Brew Starbucks to zdecydowanie inne doświadczenie picia niż wszystkie inne napoje kawowe i espresso oferowane w Starbucks. Jest inaczej przyrządzany i podawany, ma niepowtarzalny wygląd, smak i konsystencję. Oto, co musisz wiedzieć, zanim zamówisz Nitro Cold Brew Starbucks.

Pojedynczy najbardziej drogi produkt w menu Pizza Hut

Choć mogłoby się wydawać, że główną pułapką cenową w Pizza Hut byłyby wszystkie dodatkowe dodatki, najbardziej drogie pozycje w menu Pizza Hut w ogóle nie mają żadnych dodatków. Według Forbesa, firmy pizzy uzyskują niewiarygodnie dobre ceny na składniki na ciasto, takie jak mąka i drożdże.

Prawdziwy powód, dla którego Burger King walczy

Restauracje typu fast food muszą nadążać za zmieniającymi się trendami, ale w ostatnich latach Burger Kingowi nie wszystko szło gładko i bezchmurnie. W rzeczywistości Burger King naprawdę walczy. Dlaczego są w tak trudnej sytuacji? To skomplikowane. To jest prawdziwy powód, dla którego Burger King ma problemy.

Restauracje The Untold Truth Of Twin Peaks

Jeśli odwiedziłeś Hooters w dowolnym momencie swojego życia, prawdopodobnie znasz już ogólną koncepcję Twin Peaks. Ale za tymi wesołymi uśmiechami i półmiskami pełnymi bawółch skrzydeł bez kości kryje się coś z ciemnej strony. Przyjrzyjmy się nieopowiedzianej prawdzie Twin Peaks.

To dlatego Halloweenowy Whopper Burger Kinga całkowicie odpadł

Halloweenowy posiłek w restauracji typu fast food wydaje się oczywisty. Kto nie chciałby spróbować sezonowego burgera, powiedzmy, w Burger Kingu i cieszyć się każdą chwilą najbardziej upiornej pory roku? Chociaż Halloween Whopper Burger Kinga był gorąco wyczekiwanym przedmiotem, emocje nie trwały długo.

Popularne pozycje menu Wendy, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Jeśli jesteś nowicjuszem, jeśli chodzi o obszerne menu Wendy, możesz mieć problem ze znalezieniem dokładnej pozycji, którą powinieneś wybrać. Chociaż tak wiele jedzenia wygląda dobrze (i szczerze mówiąc, tyle jedzenia jest dobre), w menu Wendy jest więcej niż garść pozycji, których nie należy brać pod uwagę.

Del Taco Secret Menu Pozycje, które należy zamawiać

Oficjalne tajne menu Del Taco może być krótkie, ale jego elementy, które można zhakować, ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Oto hacki Del Taco, które musisz znać.

Jak wyglądało menu McDonald's w roku, w którym się urodziłeś

Wraz z upływem czasu zmieniało się menu McDonald's, a pozycje pojawiały się i znikały. Oto jak wyglądało menu McDonald's w roku, w którym się urodziłeś.

Nieopowiedziana prawda o śniadaniu, lunchu i kolacji Netflix

Niezależnie od tego, czy zjadłeś śniadanie, lunch i kolację Netflix, jesteś ciekawy, czy to twoja filiżanka herbaty, czy po prostu masz obsesję na punkcie Davida Changa i wszystkiego, czego dotknie, oto kilka zabawnych faktów na temat najnowszego serialu o smakoszach Netflix autorstwa Changa.

Chick-Fil-A Hacki, które musisz znać

Nic dziwnego, że najbardziej przyjazna restauracja w Ameryce — Chick-fil-A — przygotuje Twoje jedzenie tak, jak chcesz. Oto nasze sugestie.

Rzeczy, których nigdy nie powinieneś zamawiać w Taco Bell

Jeśli starasz się jeść zdrową żywność, to są pozycje menu, od których powinieneś trzymać się z daleka — bez względu na to, jak bardzo cię wzywają.

Najlepsze pozycje w tajnym menu Dunkin Donuts, które musisz wypróbować

Jeśli przyjąłeś slogan Dunkin Donuts „Ameryka biegnie po Dunkin” jako swoją osobistą mantrę, najwyraźniej masz nawyk picia kawy. A kiedy kawa to życie, nie mogą Cię ograniczać rzeczy tak trywialne jak tablice menu. To najlepsze tajne pozycje menu Dunkin Donuts, które musisz wypróbować.

Co się stało z panią „Gdzie jest wołowina” z Wendy?

W kultowej reklamie telewizyjnej Wendy z lat 80. dwie małe starsze panie, najwyraźniej w jakimś wywiadzie przeprowadzonym przez anonimowego konkurenta Wendy's, komentują dyplomatycznie, że hamburger, który oglądają, ma „ładną, puszystą bułkę”. 'Gdzie jest wołowina?' ona żąda.

Co tak naprawdę stało się z kawą Cold Brew Chick-Fil-A?

Niektórzy klienci mogli zauważyć, że wybór cold brew w aplikacji Chick-fil-A zniknął. Oto, co naprawdę stało się z kawą cold brew Chik-fil-A i jak można otrzymać zamówienie.

Dlaczego powinieneś pominąć okłady Arby

Dlaczego miałbyś pominąć chusty Arby? Mają więcej kalorii niż klasyczne kanapki z pieczoną wołowiną Arby's, są suche i drogie.