Śmiesznie popularne precle z białej czekolady i mięty pieprzowej, które można dostać w Costco

Chipsy Snack Factory z białą czekoladą i miętowym preclem Facebook

Jeśli cokolwiek może złagodzić wszystko, co musimy zrobić, aby przygotować się do wakacji, to są to sezonowe przekąski, prawda? Costco jest z nami, ponieważ właśnie przynieśli wielkie spluwy w formie precli. Według Instagrammera costco_doesitagain , klub magazynowy nosi teraz gigantyczną 20-uncjową torbę chipsów z precla o smaku białej czekolady i mięty pieprzowej marki Snack Factory i wyglądają jak totalna rozkosz. Będziemy musieli zgodzić się z obserwatorem, który skomentował: „Potrzebuję tego w moim życiu tak, jak teraz, proszę” i ponad 10 000 fanów, którzy do tej pory polubili ten post.


Według Fabryka przekąsek strona internetowa, to są chrupiące, słone precle, które już uwielbiamy od marki, zanurzone w słodkim cukrze Biała czekolada i posypane kruszonym cukierki miętowe . Całkowicie rozumiemy szum. Nie ma to jak połączenie słodkiego i słonego, a kiedy dodasz miętę do mieszanki, jest to wygrana-wygrana. Chyba że liczysz kalorie.świetny brytyjski pokaz pieczenia sophie

Precle z białej czekolady i mięty pieprzowej Costco nie są do końca zdrowe

precle z białej czekolady i mięty pieprzowej

Nie po to, żeby padać na wakacyjną paradę, ale warto wspomnieć, że tylko cztery z tych precli z białej czekolady i mięty pieprzowej mają 130 kalorii. Kto może zjeść tylko cztery?! Porównaj to do 110 kalorii w 11 Snack Factoryck oryginalne precle i cóż... te chipsy z precla z białej czekolady i mięty pieprzowej są co najmniej pobłażliwe. Strona internetowa marki wymienia również cukier jako składnik numer jeden. Ale szczerze, świętujemy sezon, prawda? Prawdopodobnie jest w porządku.
Być może jedynym minusem precli z białej czekolady i mięty pieprzowej Costco jest cena. Według Instacart , 20-uncjowa torba z Costco kosztuje 8,59 USD. To nie jest do końca tanie, ale podobnie jak kalorie, jesteśmy pewni, że warto. W każdym razie plotka głosi, że bliżej świąt cena tych precli może spaść. ZA Facebook post z zeszłego roku ogłosił, że w połowie listopada były w sprzedaży za 4,99 USD. Są jednak tak absurdalnie popularne, że prawdopodobnie szybko się wyprzedają.

najlepsze sosy bawole dzikie skrzydełka

Więc miej oczy szeroko otwarte na te precle z białej czekolady i mięty pieprzowej podczas następnego biegu Costco. Aha, i prawdopodobnie będziesz potrzebować napoju, aby je popijać, więc możesz chcieć złapać jeden z upojonych kalendarzy adwentowych Costco, gdy jesteś przy nim.