Właściwy sposób jedzenia kukurydzy na kolbie

prażona kukurydza na kolbie

Być może jadłeś kukurydzę z kolby setki (lub tysiące) razy w swoim życiu i zastanawiasz się, jak ktoś mógłby zjeść kukurydzę z kolby źle . Zastanówmy się, że być może przez całe życie jadłeś kolbę kukurydzy w nierozważny sposób. Chociaż niewłaściwe jedzenie kukurydzy z kolby jest nieco subiektywne, może istnieć bardziej wydajny i skuteczny sposób na cieszenie się tym warzywem .


Istnieje kilka różnych sposobów jedzenia kukurydzy w kolbach i w zależności od twojej osobowości, możesz faworyzować jeden z nich. Więc złammy dobrze sposób na cieszenie się tym smakołykiem.Dwie najpopularniejsze metody jedzenia kukurydzy z kolby

jedzenie kukurydzy na kolbie

Jeśli chodzi o niewłaściwy sposób jedzenia kukurydzy z kolby, zdecydowanie nie trzymaj jej pionowo i pracuj od góry do dołu, ponieważ byłoby to dość dziwne.
Jak się okazuje, większość ludzi decyduje się na jego zjedzenie przez kolba, lub na około to. Wybór metody „w poprzek” polega zasadniczo na zjedzeniu kukurydzy jak na maszynie do pisania, rząd po rzędzie i wydaje się być najpopularniejszym sposobem (poprzez Jedzenie 52 ). Myka Meir, nauczycielka etykiety, również poleca tę metodę, ponieważ „mniej bałaganu, tym lepiej” (poprzez youtube ).

Wybierając miejsce i jeść w rotacji okrężnej, jak Monitor Chrześcijańskiej Nauki pisarz Eric Nager wyjaśnia, ma swoje zalety. „Świeżo ugotowana kukurydza nie jest jednakowo gorąca. Szybciej schładza się na krawędziach. Jedząc najpierw na brzegach, tworzysz naturalne chwyty dłoni, a następnie możesz przystąpić do jedzenia wokół środka, który stygnie jako ostatni”. W porządku, ale jeśli użyjesz tych plastikowych pojemników na kukurydzę, tak naprawdę nie potrzebujesz „naturalnych uchwytów ręki”. Argument dotyczący temperatury ma jednak pewną wartość.Alternatywna metoda jedzenia kukurydzy na kolbie

siekana kukurydza Świergot

Teraz oczywiście istnieją inne sposoby na zjedzenie kolby kukurydzy. Możesz go pokroić nożem, ale to nie jest tak naprawdę kolba kukurydzy, prawda? Możesz także brać losowe kęsy tu i tam, jeśli jesteś wolnym duchem, ale nie wydaje się to oferować żadnej przewagi. Wreszcie istnieje solidna metoda hackowania, jeśli nie możesz pozwolić, aby pojedyncze jądro się zmarnowało.

Jeden z użytkowników Twittera w Japonii sugeruje użycie kciuka do podważenia każdego rzędu ziaren kukurydzy (przez Życie na wsi ). Może nie jest to najlepsza metoda, aby spróbować z kłosem kukurydzy na kolbie ociekającym masłem i przyprawami, jakbyś właśnie zdjął grilla, ale jego skuteczność w wyciąganiu każdy ostatnie ziarno kukurydzy nie może być zdyskontowane. Nawet jeśli jest bałaganiarski, wykonuje swoją pracę.Więc jaki jest ogólnie najlepszy, lepszy niż reszta, jedyny sprytny sposób na zjedzenie kolby kukurydzy? Cóż, jeśli nie możesz zmarnować pojedynczego jądra, może spróbuj powyższej metody. W przeciwnym razie po prostu zastosuj metodę, która przychodzi ci naturalnie.