Robert Irvine ujawnił, co się stało po tym, jak zeszłego lata zachorował na COVID-19

Robert Irvine uśmiechający się w okularach Gary Gershoff/Getty Images

W wymianie na Twitterze z fanem, szefem kuchni celebrytą i Restauracja: Niemożliwe? gospodarz Robert Irvine ujawnił, że zachorował na COVID-19 w lipcu. Najwyraźniej sprawa Irvine'a wymagała znacznie więcej niż samoizolowania się w domu. Irvine powiedział swojemu fanowi, Faye Talbott, że jego przypadek COVID-19 doprowadził do sześciodniowego pobytu w szpitalu (poprzez Świergot ).


Irvine poinformował świat 21 lutego za pośrednictwem Twittera o swoim poważnym przypadku COVID-19, odpowiadając Talbottowi, który tweetował że była hospitalizowana od grudnia, ale odzyskiwała siły po zarażeniu zarówno COVID-19, jak i zakażeniem MRSA. MRSA to niebezpieczny rodzaj bakterii, który jest odporny na leczenie antybiotykami (poprzez: Medycyna Johnsa Hopkinsa ). – Cieszę się, że jesteś na dobrej drodze – odparł Irvine. „Miałem też COVID w lipcu i spędziłem 6 dni w szpitalu, ale teraz wszystko jest świetne i silniejsze niż przed lol… pozostań silny, ok”.Lipiec okazał się być pracowitym miesiącem dla Irvine'a. Wtedy podróżował po USA autobusem z ekipą telewizyjną, kręcąc Restauracja niemożliwa: powrót do biznesu . Sześciodcinkowy sezon, którego premiera odbyła się 30 lipca Sieć spożywcza , pokazuje, jak Irvine odwiedza restauracje, które uratował w ostatnich sezonach Restauracja: Niemożliwe? aby pomóc im odnieść sukces w warunkach pandemii (poprzez: DZISIAJ ).
Wartość netto Nusret Gokce

Robert Irvine prawdopodobnie dostał COVID-19 podczas kręcenia Restaurant: Impossible

Robert Irvine przed restauracją: Niemożliwy autobus? youtube

Robert Irvine udzielił kilku wywiadów dla mediów w pierwszym tygodniu sierpnia, aby promować specjalny sezon Restauracja: Niemożliwe? . Oś czasu, którą udzielił w jednym z wywiadów, wskazywała, że ​​musiał zachorować na COVID-19 podczas kręcenia nowego sezonu – chociaż wtedy nic o tym nie powiedział. „Dosłownie w ciągu ostatnich czterech lub pięciu tygodni zrobiliśmy sześć restauracji w różnych stanach” – powiedział Irvine WGN9 w wywiadzie, który wyemitowano 3 sierpnia. Ten harmonogram zdjęć obejmowałby cały lipiec, ten sam miesiąc, w którym spędził sześć dni w szpitalu.

Irvine rozmawiał z FOX Biznes 5 sierpnia (przez youtube ) i chociaż przypadkiem wspomniał o dwudniowym pobycie w szpitalu w marcu po zatruciu pokarmowym, Irvine nic nie powiedział LIS ankietera lub kogokolwiek innego w tym czasie o pobycie w szpitalu z poprzedniego miesiąca. Może Irvine nie chciał przynosić serialu złej reklamy, informując, że dostał COVID-19 podczas podróży do wielu stanów i spotkań z właścicielami restauracji i personelem.A może — tylko może — był to przypadek Irvine'a bawiącego się osią czasu? Food Network tymczasowo zrezygnował z usług Irvine'a w 2008 roku po tym, jak wyszło na jaw, że skłamał w swoim życiorysie zawodowym, fałszywie twierdząc, że gotował dla czterech prezydentów USA i pomagał przy Tort weselny księcia Karola i Lady Diany (przez New York Times ).

klub Sama vs. costco