Rozdzierający serce hołd urodzinowy Guya Fieriego dla jego zmarłej siostry

 Mówi facet Fieri Jesse Grant/Getty Images dla Fundacji Tylera Robinsona Julia Mullaney


Guy Fieri zawsze był zorientowany na rodzinę. Często przedstawia swojego starszego syna, Huntera Fieri, w swoich programach Food Network, a nawet miał premierę programu telewizyjnego z całą swoją rodziną podróżowanie po Stanach Zjednoczonych . Dlatego utrata przez Fieriego młodszej siostry Morgan zmieniła jego życie.Tragiczna śmierć siostry Fieri był wynikiem raka: przerzutowego czerniaka. Fieri i jego rodzina dowiedzieli się o diagnozie raka u Morgan, gdy miała zaledwie 38 lat. Po rocznej walce z chorobą Morgan zmarł w 2011 roku. Od tego czasu jego misją jest, aby żyć lepiej i uhonorować ją na tak wiele sposobów, jak to tylko możliwe.
Siostra Fieri była członkiem społeczności LGBTQ+, a cztery lata po jej śmierci zorganizował w jej pamięci 101 gejowskich ślubów. Według Ściągawka z Showbiz , Fieri miał na sobie fioletowy smoking, a jego długoletni przyjaciel z Food Network Duff Goldman stworzył ogromny tort weselny. Fieri wciąż czule wspomina swoją siostrę i 27 września 2022 r. opublikował wzruszający hołd dla niej z okazji jej urodzin.

Guy Fieri wspomina swoją siostrę w dniu jej urodzin

 Bądź facetem's tattoo honoring Morgan InstagramW jakie byłyby 50. urodziny Morgana Fieri, starszy bracie Bądź facetem złożył jej serdeczny hołd Instagram . „Moja lil sis Morgan ma dziś 50 urodziny” – napisał pod zdjęciem obu. W poszczególnych linijkach następował „Kocham cię”, „Tęsknię za tobą” i „Uczcij cię”, po czym zakończył „Namaste” wielkimi literami i podpisał „Wielki brat”.

handlarz joe's wszystko przyprawa do bajgla

Zdjęcie wydawało się pochodzić ze starego artykułu w magazynie, w którym cytowano Fieriego mówiącego o tym, jak śmierć Morgana zmieniła jego życie. Powiedział, że to „jeden z powodów, dla których żyję tak, jak żyję. Nie zamierzam dzisiaj marnować”.Wielu fanów i szefów kuchni wysłało swoje życzenia pocztą, a Ree Drummond napisała „Wysyłam ci miłość, kolego”, z mnóstwem serc. Alex Guarnaschelli również skomentował to z emoji serca i smutną miną. Fieri regularnie honoruje pamięć swojej siostry w mediach społecznościowych; opublikował kolejny hołd dla niej na Instagram 19 lutego 2022 r. z okazji 11. rocznicy jej śmierci.