Różnica między LongHorn Steakhouse a Ted's Montana Grill

 Stek LongHorn Steakhouse i pieczony ziemniak Jon Kraft/Shutterstock Colin McCandless


proszek czosnkowy zamiast ząbków czosnku

„Wołowina. To jest na obiad” głosi kultowe hasło kampanii reklamowej Krajowe Stowarzyszenie Wołowiny Bydła , a w Ameryce nie brakuje wyboru, jeśli chodzi o napełnienie talerza i przełyku wołowiną. Steakhouse LongHorn i Ted's Montana Grill to dwie nieformalne lokale gastronomiczne, w których można zaspokoić głód steków.Oba zostały założone lub współzałożone przez George'a W. McKerrowa, restauratora, który w 1981 roku otworzył pierwszy LongHorn Steakhouse w Atlancie. W styczniu 2002 roku, po tym, jak sprzedał RARE Hospitality International, który był wówczas właścicielem LongHorn Steakhouse (Darden Restaurants kupił go w 2007 roku), McKerrow powrócił do gry w steki, kiedy był współzałożycielem Ted's Montana Grill wraz z potentatem medialnym Tedem Turnerem (według Fundacja Kapitana Planety ).
McKerrow nadal pełni funkcję dyrektora generalnego Ted's Montana Grill, który przyjął inne podejście do nieformalnej restauracji serwującej steki niż LongHorn Steakhouse. Zaczęło się od pomocy Turnerowi w ustaleniu, co zrobić z tymi wszystkimi żubrami, które hodował na swoich ranczach, zgodnie z wywiadem z McKerrow w Gazety reporterskie i Atlanta Intown.

Krowa przeciwko żubrowi

William Campbell/Getty ImagesPodczas gdy poprzednia restauracja George'a W. McKerrow's LongHorn Steakhouse oferowała steki wołowe z krów, Grill Ted's Montana postanowiłby służyć bizon jako „kamień węgielny swojego menu”. Jej strona internetowa z dumą stwierdza, że ​​sieć podaje „więcej żubrów niż jakakolwiek inna restauracja na świecie”. Chudsza alternatywa dla wołowiny i „innych rodzajów czerwonego mięsa”, żubr jest bogaty w białko i inne składniki odżywcze, takie jak żelazo i selen, oraz ma niską kaloryczność w porównaniu z wieloma innymi mięsami (na Linia zdrowia ).

Ted's Montana Grill kładzie również nacisk na zrównoważony rozwój poprzez zaangażowanie na rzecz lokalnych hodowców i przyjazne dla środowiska detale, takie jak używanie papierowych słomek i mydła Boraxo w toaletach oraz korzystanie z zrównoważonych opcji kuchennych. Sieć restauracji dalej podaje na swojej stronie internetowej, że żubry hodowane do użytku w jej restauracjach nigdy nie są poddawane działaniu hormonów ani sterydów. A dzięki zgrabnej modernizacji 2018 (per Magazyn FSR ), w menu znalazły się teraz dania takie jak burgery z indyka i posiekany stek z żubra.w odróżnieniu Steakhouse LongHorn , który w 2009 roku przekształcił się z zajazdu w klimat rancza, Ted's Montana Grill zaprojektował swoje wnętrze, aby naśladować bardziej XIX-wieczną atmosferę klasycznego saloonu i symulować miejsce, w którym „bydła i baronowie lądowi” mogliby odpocząć po codziennym mielić. Niezależnie od tego, co wiąże się z codziennym mieleniem, to do Ciebie, wymagającego konsumenta, należy decyzja, czy żubr czy wołowina to „to, co na obiad”.
Kategorie kawiarnie Jak telewizja