Sam's Club Hacki, które musisz wiedzieć

Sam Obrazy Getty

Zawsze szukamy najlepszych ofert spożywczych, ale niektóre metody są lepsze od innych. Zdecydowanie kończymy histerię wycinania kuponów z wczesnych lat, a jeżdżenie po mieście w pogoni za wyprzedażami w różnych sklepach jest nie tylko stresujące, ale także drogie, a ceny benzyny stale rosną.


Wejdź do klubu magazynowego. Aby wejść, musisz zapłacić, ale po wejściu do środka możesz uzyskać ogromne oszczędności na wszystkim, od steków T-bone, przez mydło do naczyń, opony i z powrotem. Nawet lepiej? Zdobądź członkostwo, a następnie zrób rozeznanie, aby dowiedzieć się o wszystkich małych sekretach, o których wielkie peruki nie chcą, abyś wiedziała.Te hacki sprawiają, że zakupy w klub Sama bezmózgowiec. Poznasz tajniki sklepu, dzięki czemu zawsze znajdziesz najlepsze oferty, niezależnie od tego, czy oznacza to naukę rozszyfrowywania metki z ceną, czy korzystanie z dostępnej technologii, aby zakupy były dziecinnie proste.
Tagi na półkach Sam's Club dają wskazówkę dotyczącą przyszłych zmian cen

Sam Obrazy Getty

Czasami szukanie niskich cen biletów na półce nie wystarczy, gdy szukasz najlepszych ofert w mieście. Nawet przecenione pozycje można jeszcze bardziej zredukować, więc skąd wiesz, że otrzymujesz teraz najlepszą ofertę i że nie powinieneś czekać?

W Klubie Sama, jest kod na każdej metce z ceną, która może dać ci wskazówkę. Zobaczysz litery N, A lub C. N oznacza „nigdy nie wychodzę”, a te przedmioty mają najmniejsze szanse na wyprzedaż, ponieważ są zawsze dostępne. A oznacza „aktywny”, co oznacza, że ​​nadal mają dużo na stanie, a cena prawdopodobnie zostanie obniżona w przyszłości.Aby uzyskać najlepsze oferty, szukaj tagów oznaczonych literą C. C oznacza „anulowane”, co oznacza, że ​​produkt nie będzie uzupełniany, a oni starają się sprzedać wszystko, aby zwolnić miejsce na półce.

Kolejna wskazówka, że ​​dostajesz najlepszą ofertę? Sprawdź przedmioty, których cena kończy się na jeden grosz (na przykład 0,91 USD, 1,71 USD itd.). Oznacza to, że przedmiot jest nie tylko na wyprzedaży, ale jest przedmiotem wyprzedaży.Użyj aplikacji Sam's Club Scan & Go, aby pominąć kolejki

Sam Instagram

Nikt nie lubi się nudzić podczas zakupów, zwłaszcza w ogromnym magazynie, który ma pod dostatkiem wszystkiego oprócz atmosfery. Jednak nawet po godzinie przeczesywania alejek w poszukiwaniu masowego makaronu z serem i kawałków muesli stajesz przed wyzwaniem: czekanie w kolejce.

Co takiego jest w tych dużych sklepach, co prowadzi do tego, co wydaje się ciągłym brakiem personelu? Czasami wydaje się, że czekasz w kolejce dłużej niż robisz zakupy.

Klub Sama wie o tym i teraz po prostu może to być irytujące. Dlatego stworzyli aplikację o nazwie Skanuj i jedź który pomaga kupującym kupić wszystko, czego potrzebują, bez konieczności zawracania sobie głowy tymi nieznośnymi, długimi kolejkami.

Aby korzystać z aplikacji, wystarczy pobrać ją na telefon, a następnie udać się do sklepu. Zeskanuj przedmioty, które chcesz kupić za pomocą aplikacji, a następnie zapłać bezpośrednio telefonem. Pracownik przy wyjściu sprawdzi Twój e-pokwitowanie, gdy wyjdziesz do drzwi, aby potwierdzić, że zapłaciłeś, a następnie możesz iść dalej, a wszystko to bez zawracania sobie głowy kolejką do kasy.

Idź na zakupy do Sam's Club przed wszystkimi innymi

Sam Obrazy Getty

Budzenie się bladym świtem, aby zrobić zakupy, jest zwykle daremnym ćwiczeniem. W końcu, co ma powstrzymać dosłownie wszystkich innych przed dołączeniem do ciebie w próbie robienia zakupów bez tłumu?

Cóż, Klub Sama ma rozwiązanie. Po pierwsze, większość ludzi musi mieć członkostwo w Klubie Sama, aby robić zakupy w sklepie. Ale Sam's Club oferuje dodatkową korzyść dla swoich członków Plus.

Za jedyne 55 dolarów rocznie więcej niż podstawowe członkostwo za 45 USD, członkowie Plus mają wyłączny wczesny dostęp do sklepu. Od 7 do 10 rano, od poniedziałku do piątku, posiadacze kart Plus mogą robić zakupy bez obaw o tłumy, co jest prawie warte tylko dla zmniejszenia stresu związanego z zakupami świątecznymi.

Dodaj do tego fakt, że z członkostwem Plus otrzymujesz bezpłatną wysyłkę zamówień online bez minimalnego zakupu i 10 USD zwrotu za każde wydane 500 USD, a to praktycznie się zwraca.

Zaoszczędź dużo na alkoholu w Klubie Sama (nawet bez karty)

Sam Obrazy Getty

Jeśli chodzi o kupowanie alkoholu, wydaje się, że zawsze jesteśmy złapani w pułapkę 22 – albo zapłać za coś, co zniknie po imprezie lub dwóch, albo zdobądź coś tani który smakuje jak paliwo do silników odrzutowych i zmywacz do paznokci miał dziecko.

Ale co by było, gdyby istniał sposób na uzyskanie wysokiej jakości alkoholu po cenach, na które naprawdę możesz sobie pozwolić? Zanim powiesz, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, powiemy ci — możesz go dostać w Sam's Club .

Ze względu na lukę w prawie licencyjnym na alkohol, która nie zezwala na sprzedaż alkoholu za pośrednictwem umów tylko dla członków, technicznie każdy może kupować alkohol w hurtowniach, nawet bez członkostwa.

Uzyskasz takie same oszczędności cenowe, jak posiadacze kart, bez konieczności wyrzucania gotówki, aby stać się częścią klubu. Możesz w końcu zaoszczędzić 15-25 procent na markowym piwie, winie i likierze – absolutnie warto stawić czoła tłumom kupujących.

Skorzystaj z odbioru w sklepie w Sam's Club

Zakupy w Sam Instagram

Uwielbiamy kluby zakupowe za ogromne oszczędności, ale samo przebywanie w sklepie może być koszmarem. Zmaganie się z ogromnym wózkiem, próba odnalezienia tego jednego przedmiotu w ścianie produktów sięgającej od podłogi do sufitu, przepychanie się przez innych klientów, gdy próbujesz sięgnąć po upragniony przedmiot — to nie jest filiżanka herbaty dla każdego.

Na szczęście w Sam's Club możesz uniknąć szaleństwa dzięki korzyści wynikającej z podstawowego członkostwa. Zainicjowali i program odbioru w sklepie która pozwala na złożenie zamówienia przez Internet, a następnie odbiór go w sklepie następnego dnia. Nie tylko łatwiej jest znaleźć to, czego potrzebujesz, korzystając z wyszukiwarki internetowej, niż po prostu wpadać do sklepu, ale także łatwiej znaleźć świetne oferty. W końcu zaoszczędzisz duże pieniądze i czas – coś, co jest naprawdę bezcenne, gdy jesteś zajęty i masz ograniczony budżet.

W czerwcu 2020 r. sprawy stały się jeszcze wygodniejsze, gdy Sam's Club ogłosił ogólnokrajową usługę przy krawężniku . Wszystkie korzyści z Klubu Sama, bez żadnych kłopotów.

Oddaj opony do serwisu w Sam's Club podczas zakupów w sklepie spożywczym

Sam Obrazy Getty

Zwykle wybieramy się do Sam's Club po dzbanki wielkości galona masła orzechowego, 36 paczek ręczników papierowych i środki czystości wystarczające do odkażenia koszar wojskowych. Ale niektóre z najlepszych ofert Sam's Club nie mają nic wspólnego z artykułami spożywczymi i artykułami domowymi.

Okazuje się, że robiąc zakupy, możesz też naprawić swój samochód. Sam's Club słynie z jego program opon . Możesz zainstalować opony za 15 USD za sztukę, ale korzyści, jakie uzyskasz po ich zainstalowaniu, sprawiają, że umowa jest tego warta.

Po zainstalowaniu opon skorzystasz z dodatkowego wyważania opon, obracania, monitorowania ciśnienia w oponach i naprawy przebicia przez cały okres eksploatacji opony. Będziesz także korzystać z trzyletniego serwisu opon w nagłych wypadkach drogowych i zyskasz rozszerzoną gwarancję na opony, która obejmuje zagrożenia na drodze, takie jak przebicia, przecięcia i uderzenia, które zwykle nie są objęte oryginalną gwarancją producenta.

Wyjedziesz z Klubu Sama samochodem pełnym artykułów spożywczych i spokój, wiedząc, że Twoje opony będą pod opieką jeszcze przez kilka lat.

Płać z rabatowymi kartami podarunkowymi Sam's Club

Opuszczając Samę Obrazy Getty

Przycinanie kuponów to więc 2008. W dzisiejszych czasach są znacznie prostsze sposoby na oszczędzanie, gdy idziesz na zakupy, nawet gdy jesteś w klubie magazynowym.

Ten hack jest trochę nietypowy, ale zaufaj nam — to świetny sposób na zaoszczędzenie dosłownie za każdym razem, gdy robisz zakupy. Zamiast iść do sklepu i płacić debetem, kredytem, ​​gotówką lub czekiem, wypróbuj karty podarunkowe . To może wydawać się owijaniem w bawełnę, ale korzyścią płynącą z płacenia kartami podarunkowymi jest to, że często możesz otrzymać zniżkę przy ich zakupie, co oznacza, że ​​możesz zaoszczędzić, zanim zrobisz zakupy.

czy pizza marco jest dobra?

Poszukaj strony internetowej, która oferuje zniżki na karty podarunkowe online, np. Cardpool, Gift Card Zen, Raise, a nawet eBay. Nie zawsze znajdziesz karty dostępne w Sam's Club, ale jeśli często zaglądasz, często możesz zdobyć załadowane karty podarunkowe za 3-5 procent zniżki. To oczywiście niewielka oszczędność, ale te sumują się w ciągu roku. Jeśli starasz się trzymać budżetu, zdecydowanie warto się temu przyjrzeć.

Uzyskaj bezpłatne badania zdrowia w lokalnym klubie Sama

Sam Obrazy Getty

Żonglowanie zakupami spożywczymi, badania lekarskie i wizyty u okulisty mogą być trochę przytłaczające. Zamiast jeździć po całym mieście, aby wykonać te niezbędne zadania, możesz się skonsolidować i po prostu udać się do Klubu Sama.

W zależności od Twojej lokalizacji Apteka Sam's Club oferuje badania zdrowotne aby sprawdzić wysokie ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, wzrok i słuch. Sprzedają również okulary, aparaty słuchowe i mają pełną aptekę, więc jeśli po badaniu będziesz czegoś potrzebować, możesz to kupić w sklepie.

Zbadaj swój cholesterol, następnie zdecyduj, czy naprawdę chcesz tę 400-krotną torbę pizzy.

Podziel się przedmiotami zbiorczymi ze znajomym, aby dużo zaoszczędzić w Sam's Club

Oreo w Sam Facebook

Kupowanie hurtowe jest jednym z najłatwiejszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów, ale nie każdy z nas ma piwnicę lub pojemną spiżarnię, w której możemy przechowywać roczne ręczniki papierowe i olej rzepakowy. Chociaż fajnie byłoby po prostu przeprowadzić renowację i zdobyć tę przestrzeń, bardziej praktycznym i niedrogim rozwiązaniem jest pozyskanie przyjaciela, aby był twoim masowy kolego .

To idzie tak. Ty i znajomy dzielicie się kosztami rocznego członkostwa w Klubie Sama, a następnie kupujecie duże ilości przedmiotów, które razem oferują najlepsze oszczędności. Podziel koszty, a nadal będziesz mieć okazję, bez konieczności poświęcania połowy swojego salonu na dobry magazyn w puszkach.

Z każdym podstawowym członkostwem w Sam's Club możesz mieć dwóch gości, którzy przyjdą z tobą na zakupy, więc łatwo jest sprawić, by znajomy przyjechał długo i zdecydował, które przedmioty chciałby kupić na pół.

Kupuj w Sam's Club bez członkostwa

Sam Instagram

Jedną z przeszkód w dostaniu się do klubu magazynowego jest wykupienie członkostwa. To rodzaj hazardu — czy naprawdę chcesz wydać wszystkie te pieniądze, zanim jeszcze wiesz, czy spodoba ci się zakupy w sklepie?

Z tego powodu Sam's Club ma co najmniej trzy oficjalne sposoby: robić zakupy bez członkostwa .

Pierwszym z nich jest wydrukowanie jednodniowy karnet dla gości i przynieś go do sklepu. Będziesz mógł przetestować wody i nadal uzyskać te same świetne ceny, ale jeśli nie mieszkasz w Kalifornii lub Południowej Karolinie, będzie obowiązywać 10-procentowa opłata za usługę od wszystkich zakupów (choć prawdopodobnie nadal będzie to oznaczać płacenie znacznie mniej niż w sklepie spożywczym).

Drugą opcją jest wyjazd jako gość znajomego, który ma już członkostwo. Będziesz także musiał uiścić 10-procentową opłatę serwisową za każdy przedmiot, ale jest to łatwy sposób na poznanie sklepu i opłat za przedmioty, które będziesz regularnie kupować.

Trzecią i najłatwiejszą opcją (nie musisz wychodzić z domu!) są zakupy na SamsClub.com. Tak, będziesz musiał zapłacić 10-procentową dopłatę, ale nadal będziesz mieć dostęp do ich ogólnie niskich cen. Będziesz jednak musiał zapłacić za wysyłkę, więc warto założyć spodnie i udać się do sklepu z przepustką podarunkową, aby nie obciążać Cię dodatkowymi kosztami.

Miej oko na bezpłatne oferty członkostwa Sam's Club

sam Scott Olson/Getty Images

Chociaż magazyny istnieją już od jakiegoś czasu, pomysł płacenia za przywilej zakupów gdzieś wciąż brzmi trochę dziwnie. Ale są też dobre wieści — istnieje tak wiele ofert członkostwa w Sam's Club, że nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego miałbyś płacić pełną cenę.

W kwietniu 2020 r. CNet zgłosił się na całkiem niesamowitą ofertę. Wszystko, co musiałeś zrobić, to zarejestrować się za pomocą swojego adresu e-mail, a otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i kod promocyjny, który możesz wprowadzić przy zakupie członkostwa. Ale — chociaż nadal płacisz zwykłą opłatę członkowską w wysokości 45 USD — automatycznie otrzymujesz 45 USD rabatu. Zasadniczo oznacza to, że masz darmowe członkostwo!

Groupon regularnie ma również oferty dotyczące członkostwa. Trochę przyjdź z gratisami i rabatami połączonymi w jednorazową cenę, podczas gdy inni obejmują członkostwo za standardową opłatą, ale także karty podarunkowe i natychmiastowe oszczędności, takie jak bezpłatne kurczaki z rożna, bezpłatne półmiski z ciastami i inne smakołyki piekarnicze. To są gratisy, które nigdy się nie zmarnują. Konkluzja? Nie płać tylko regularnej ceny za członkostwo w Sam's Club — miej oko, a na pewno możesz je zdobyć w bardzo niskich cenach lub z mnóstwem gratisów.

Regularnie wypełniaj recepty? Zajrzyj do członkostwa Sam's Club Plus

apteka w Sam

Od 2020 r. standardowy Klub Sama członkostwo wynosi 45 USD, a członkostwo Plus to 100 USD. Plus ma wszystkie rodzaje korzyści, ale jedna rzecz, która zdecydowanie może sprawić, że będzie się opłacać, to to, czy Ty lub Twoja rodzina wypełniacie regularne recepty.

Apteka Sam's Club daje swoim członkom Plus niemal szalenie obniżone ceny na receptę, w tym niektóre generyczne leki na receptę, które są całkowicie wolny . Obejmuje to systemy monitorowania stężenia glukozy we krwi, Donepezil (stosowany w leczeniu choroby Alzheimera) i witaminy D2.

Inne są mocno przecenione: mają ponad 200 leków generycznych na receptę, które kosztują zaledwie 4 USD za dostawę na 30 dni i ponad 400 kosztujących 10 USD za dostawę na 30 dni. Obejmuje to bardzo popularne leki, takie jak amoksycylina i hydrokortyzon, a jeśli masz futrzanego przyjaciela, możesz tam również dostać niektóre z ich leków. Noszą Heartgard i Truprofen (leki przeciwbólowe dla szczeniąt) za znacznie tańsze niż gdzie indziej, więc jeśli wydajesz fortunę, aby twój pies był szczęśliwy, zdrowy i wolny od bólu, możesz rozważyć Sam's Club Plus członkostwo.

Nie pomijaj produktów Member's Mark w Sam's Club

członek Facebook

Rozumiemy — masz swoich wypróbowanych i prawdziwych faworytów, a marki sklepów mogą być trochę… cóż, tanie, prawda? Wątpliwy? Nie tak dobre? Sam's Club przez długi czas zmagał się z chaotycznym podejściem do swojej linii sklepowej, ale w 2017 roku ogłosili (poprzez BiznesWire ), że odnowili swoją linię, skonsolidowali ją w produkty Member's Mark i dodali setki nowych produktów — z których wszystkie zostały stworzone z myślą nie tylko o przystępnej cenie, ale także o jakości.

Czy im się udało? Według Wszystkie przepisy , tak. Niektóre produkty są tak dobre, że potrzebujesz ich… nawet jeśli myślisz, że nie. Ich bulion z kurczaka jest na tyle pyszny, że gwarantuje bezproblemowe włączenie do prawie każdego dania, ich kawa jest tak dobra, że ​​możesz po prostu zacząć pomijać mleko i cukier, a ich gigantyczna wanna keczupu Member's Mark to całkowita wygrana.

Więc koniec? Daj im szansę. W najgorszym przypadku zawsze możesz przynieść coś, za co nie lubisz pełen zwrot , więc naprawdę nie ma dla Ciebie żadnego ryzyka. A w najlepszym przypadku? Znacznie obniżysz rachunki za zakupy spożywcze. Raporty konsumenckie mówi, że przechodząc na marki własne, takie jak Member's Mark, można zaoszczędzić nawet 25 procent na zakupach, a to jest coś, co wszyscy możemy mieć za sobą.