Sam's Club właśnie sprawił, że stacje paliw stały się wygodniejsze

Sam youtube

Na ulubionych stacjach benzynowych możesz zobaczyć napis „brak telefonu komórkowego”, ale jest jedno miejsce, w którym Twój telefon jest nie tylko mile widziany – jest potrzebny, zwłaszcza jeśli chcesz bawić się najnowszymi innowacjami technologicznymi, które klub Sama ma do zaoferowania. Sam's Club właśnie ogłosił, że wprowadzi na swoich stacjach paliw usługę płatności mobilnych Scan & Go, co oznacza, że ​​będziesz mógł używać swojej aplikacji do zbliżeniowych usług płatnych przy dystrybutorze (za pośrednictwem Aktualności z supermarketów ).


Usługa zostanie wdrożona na ponad 70 stacjach w całym kraju, a Sam's Club ma nadzieję wdrożyć innowacyjny system płatności na wszystkich swoich stacjach benzynowych – łącznie 518 – do końca tego roku. To nie pierwszy raz, kiedy Sam's Club korzysta z rozwiązania płatniczego – które nazywa Scan and Go Fuel – przy dystrybutorze.Sam's Club uruchomił Scan and Go Fuel w ograniczonym teście na początku tego roku

Sam Johnny Louis/Getty Images

Aktualności z supermarketów mówi, że klub członkowski przeprowadził pilotaż na małą skalę na początku roku. Usługa jest przeznaczona do użytku z aplikacją Sam's Club, którą można pobrać i używać na iPhonie lub Androidzie. Transakcje cyfrowe mówi, że system płatności zbliżeniowych działa za pomocą kodu QR wyświetlanego na ekranie pompy. Po zweryfikowaniu numeru pompy i autoryzacji transakcji przy użyciu zapisanej karty kredytowej pompa zaczyna działać i można rozpocząć napełnianie. Rachunki do Twojego rejestru są wysyłane na adres e-mail, który masz w aktach.
W poście na blogu firmowym Klub Sama Starszy wiceprezes i dyrektor ds. produktów Eddie Garcia oraz starszy wiceprezes ds. technologii Vinod Bidarkoppa są przekonani, że aplikacja wystartuje. „W 2016 roku wprowadziliśmy technologię Scan & Go w naszych klubach i obserwujemy, jak jej popularność stale rośnie, szczególnie podczas pandemii. Wskaźnik przyjęcia naszych członków podwoił się od tego czasu w zeszłym roku i nie widzimy tego spowolnienia, zwłaszcza że nasi członkowie nadal pragną szybkich i bezpiecznych zakupów” – napisali.