Sandra Lee

Podążać LokalizacjaBay Area, Kalifornia SzkołaUniwersytet Dallas, Texas Christian University EkspertyzaDom i wystrój, rodzicielstwo i rodzina, zdrowie i dobre samopoczucie
  • Sandra Lee jest niezależną pisarką, blogerką i redaktorką z wieloletnim doświadczeniem. Dołącza do Static Media i House Digest, aby pisać o wystroju, trendach i projektach DIY dla aspirującej projektantki wnętrz.
  • Napisała treści w przestrzeni domowej, wellness, podróżniczej i rodzinnej dla Zulily, Tiny Beans i MommyNearest. Kilkakrotnie pojawiła się w Midday Madison, aby porozmawiać na tematy związane z rodziną i prezentami.
  • Mieszkając zarówno w Teksasie, jak iw Kalifornii, Sandra jest zainspirowana do uczynienia swojego domu najlepszym, jaki może być dla jej rodziny. Jej biegłość w języku hiszpańskim i międzynarodowym była dużym tematem na jej blogu CoffeeintheMiddle.

Doświadczenie

Sandra Lee jest pisarką, redaktorką i blogerką, która od wielu lat tworzy kreatywne treści w różnych przestrzeniach lifestylowych. Pracowała zarówno w publikacjach drukowanych, jak i cyfrowych oraz markach w dziedzinie projektowania wnętrz, rodziny, urody, wellness i podróży. Pochodząca z Teksasu, a teraz w Bay Area, Sandra jest stale zaintrygowana sposobami życia i tym, jak zrobić z domu dom. Jej blog, CoffeeintheMiddle, jest blogiem lifestylowym, który porusza tematy związane z macierzyństwem, rodziną, jedzeniem i wspaniałymi znaleziskami.

Edukacja

Sandra Lee uzyskała tytuł MBA w dziedzinie marketingu na Texas Christian University w 2011 roku. Dzięki swojemu dyplomowi i wieloletniemu doświadczeniu w świecie marketingu i pisania Sandra zdobyła wiedzę i doświadczenie, aby treści były istotne i przydatne dla czytelników. Historie autorstwa Sandry Lee