Savannah McClelland

Śledzić LokalizacjaRouen, Francja Szkoła Florida Atlantic University Harriet L. Wilkes Honors College EkspertyzaKawa, kuchnia, opracowywanie receptur
  • Savannah McClelland dorastała w rodzinie skoncentrowanej na jedzeniu, a jej zainteresowanie gotowaniem i jedzeniem pojawiło się nie tylko wcześnie; jej rodzice i krewni zachęcali ją do aktywności w kuchni i pochłaniania każdej książki kucharskiej, jaka wpadła jej w ręce.
  • Savannah pracowała w kilku różnych kawiarniach i kawiarniach, w tym w Starbucks, gdzie szkoliła się na mistrza kawy, rozwijając swoje zainteresowanie kawą, herbatą i ogólnie napojami.
  • Napisała dla kilku stron internetowych związanych z kawą i herbatą, w tym Full Coffee Roast, i jest kuratorką treści związanych z jedzeniem na swoim Instagramie dla przyjaciół i obserwujących.

Doświadczenie

Savannah jest emigrantką mieszkającą w jednym z największych kulinarnych centrów świata, we Francji. Jej zainteresowanie gotowaniem i pisaniem pojawiło się wcześnie, a jako nastolatka zaczęła pracować na różnych stanowiskach w świecie jedzenia, nawet na początku swojej kariery pisarskiej. Pisała dla różnych stron, w tym między innymi dla Cracked i TopTenz. Jako starszy copywriter w agencji reklamy cyfrowej BMI Elite, Savannah współpracowała z kilkoma firmami z branży spożywczej.

Edukacja

W ramach swojego dyplomu z zakresu sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych, ze specjalizacją w literaturze angielskiej i kompozycji, Savannah zainteresowała się antropologią, w tym pracą na drogach żywnościowych na południu Ameryki. Wydała kilka artykułów naukowych na tematy związane z kulturą jedzenia, w tym etnografię kultury kawiarnianej oraz raport na temat tożsamości kulturowej i mitologii żywności. Opowiadania Savannah McClelland