Sekretny składnik Snoop Dogg dodaje do swoich tłuczonych ziemniaków

Snoop Dogg Aaron J. Thornton/Getty Images

Więc potrzebujesz zabójcy tłuczone ziemniaki przepis, który naprawdę odbije skarpetki gościom na obiedzie, co? Cóż, można było zobaczyć, co lubi szef kuchni celebrytów Bobby Flay lub Gordon Ramsay zaleca, ale może to trochę zbyt oczywiste i chcesz trochę wyjść poza schemat.


Sugerujemy wyjście poza standardowych ekspertów i skorzystanie z napiwku od samego Psiego Ojca, jedynego... Snoop Dogg ! Sekretny przepis Snoopa z pewnością sprawi, że Twoje tłuczone ziemniaki nabiorą wyjątkowego smaku. W porządku, wiemy, o czym myślisz – i nie, sekretnym składnikiem nie jest zioło.Więc co Snoop dodaje do swoich tłuczonych ziemniaków?

Snoop Dogg Jamie McCarthy/Getty Images

Ten specjalny tajny składnik, na który Snoop przysięga w swojej książce kucharskiej (nie bądź tak zaskoczony, że ma książkę kucharską), Oszuści do gotowania, to pół szklanki regularnego majonez (przez tytuł grzecznościowy ). Przepis legendarnego rapera jest niezwykle prosty i zawiera tylko cztery składniki: 4 funty ziemniaków, 4 łyżki masła, 2 i 1/2 szklanki ciężkiej śmietany i majonez. Po ugotowaniu złota Russet lub Yukon ziemniaki w osolonej wodzie przez 20 do 25 minut, sprawdź, czy są miękkie i wyjmij je z garnka, aby odstawić na bok podczas roztapiania masła na średnim ogniu. Ubij śmietanę i majonez, a następnie zetrzyj te tarty i dopraw solą i pieprzem do smaku. Bum! Masz zabójczą miskę tłuczonych ziemniaków z tym specjalnym flarem Snoopa.
Snoop przysięga na swój przepis i powiedział Bloomberg że majonez naprawdę nadaje mu wyjątkowy akcent. „Dodanie go do puree ziemniaczanego sprawia, że ​​smakują tak ubite i puszyste, że nie uwierzylibyście” – powiedział. „Po prostu nie przesadzaj, bo zrobi się lepki”.

Snoop Dogg zrobił nawet tłuczone ziemniaki z Martą Stewart

Snoop Dogg i Martha Stewart Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Raper wie co nieco o gotowaniu i nauczył się od najlepszych. On był robienie tłuczonych ziemniaków z legendarnym Marta Stewart od ponad dekady. Chociaż w pierwszych dniach produkcji puree ziemniaczanego Snoop nie dodawał majonezu, zamiast tego wybrał koniak.Biorąc pod uwagę, że on i Stewart połączyli siły w swoim własnym programie z Marta i Snoop's Potluck Dinner Party , umiejętności kulinarne Snoopa muszą być całkiem niezłe. Chociaż jego wybór dodatków do tłuczonych ziemniaków może wydawać się nieco odsunięty od środka, jeśli ma pieczęć aprobaty Marty, ma nasz. I kto wie? Mayo może być właśnie tym, czego potrzebują Twoje tłuczone ziemniaki, aby umieścić je na wierzchu.
Kategorie jeść Jak Inspiracja