Sekretny składnik, którego używa Sonic w swoich krążkach cebulowych

Ogólny obraz logo Sonic Scott Olson/Getty Images

Dźwiękowy jest instytucją amerykańską. Od momentu powstania w latach 50. marka wyrosła na nazwę, którą można liczyć w tysiącach sklepów w USA (za pośrednictwem Codzienny Posiłek .) Marka szczyci się swoim menu i wymyśliła nowe innowacje na przestrzeni lat, takich jak mieszany burger we współpracy z Mushroom Council, aby zaoferować swoim klientom coś innego.


jak bufety zarabiają pieniądze?

Dyrektor generalny marki, Cliff Hudson, jest wielkim fanem krążków cebulowych Sonic, a także jej charakterystycznego procarza. Jak na Thriller , jedne z najlepszych opcji, jakie możesz wybrać w restauracji, obejmują tots z serem chili i SuperSONIC Boczek Podwójny cheeseburger. Nawiasem mówiąc, bardzo polecane są również krążki cebulowe. Na Reddit wątek o najlepszych krążkach cebulowych z fast foodów, jeden z fanów Sonic napisał: „Sonic faktycznie codziennie ręcznie tłucze krążki cebulowe. [Nie wiem], czy ktoś inny to robi, ale to są moje ulubione”.Lody waniliowe to sekret

Krążki cebulowe od Sonic Instagram

Według byłego pracownika Sonic, przyprawiają swoje krążki cebuli odrobiną lodów waniliowych. Zaskakujące, co? Były pracownik Sonic napisał na Copykat blog, „Pracowałam w Sonic jako nastolatka i musiałam codziennie pomagać w robieniu krążków cebulowych Sonic… Sekretem jest używanie mieszanki mleka z lodami waniliowymi, ale użycie stopionych lodów waniliowych działa równie dobrze”. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś krążków cebulowych tej marki i zastanawiałeś się, co sprawia, że ​​są słodkie, teraz wiesz dlaczego.
Inne składniki w przepisie to hiszpański cebule , mąka, mąka kukurydziana, olej i woda. Według komentatora na blogu oryginalne krążki cebulowe Sonic nie miały w przepisie domieszanych lodów. Napisali: „Menu było prostym menu do przygotowania, w przeciwieństwie do tego, co jest dzisiaj. Pierwotne ciasto zostało wykonane ze skondensowanego mleka o nazwie Milnot, a nie z mieszanki lodowej, jak wspomniano wcześniej”. Nadal — produkty mleczne i cebula. Kto by pomyślał?

Lidia Bastianich wartość netto