Sekretny przedmiot, który możesz zamówić w Taco Bell

Tacos z dzwonkiem Taco, burrito i quesadillas Rachel Murray/Getty Images

Nawet jeśli Taco Bell nie ma konfiguracji „stwórz własną”, którą jego kuzyn Chipotle ma, sieć fast foodów ma mnóstwo pozycji w menu mashup dzięki tajnym kreacjom menu i na szczęście w dzisiejszych czasach jest jeszcze więcej pozycji do wyboru niż kiedykolwiek wcześniej (poprzez Sekretne menu ). Jasne, chociaż jedzenie w Taco Bell może być prostą procedurą, żadne hacki menu nie nakładają się na kreatywne opcje, które czekają na Ciebie w tajnym menu.


Od tacos waflowych i enchiritos po sos lawowy i podwójnie grillowane quesadillas, mashupy dały nam naprawdę niesamowite wybory (poprzez Kosmopolityczny ). Jednak jeden przedmiot, The Incredible Hulk, przewyższa je wszystkie (poprzez Smak domu ). Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić go wraz z charakterystycznym Baja Blast na najlepszy posiłek w Taco Bell.Zamów ten mashup w Taco Bell

Posiłek Taco Bell

Incredible Hulk zazwyczaj zaczyna się od jednego z Beefy 5-Layer Burrito Taco Bell, który zawiera burrito wypełnione wołowiną, serem, fasolą i kwaśną śmietaną zawinięte w warstwę sosu serowego nacho i kolejną tortillę (przez Taco Bell ). Aby jednak był to Incredible Hulk, poproś o guac zamiast sosu serowego nacho. Następnie posmaruj go charakterystycznym, pikantnym sosem lawowym (przez Smak domu ). To zdecydowanie dla tych, którzy kochają ostrego kopa.
W menu Taco Bell jest kilka dań wegetariańskich, a 7-warstwowe Burrito jest jednym z nich (poprzez Taco Bell ). Podczas gdy kremowo-zielona polewa jest już jedną z siedmiu warstw, nigdy nie można mieć za dużo guacu, prawda? Aby stworzyć inspirowanego wegetarianami Incredible Hulk, spróbuj dodać więcej guacamole do 7-warstwowego Burrito, ponieważ gauc można dodać do każdego zwykłego burrito z menu Taco Bell (poprzez Zhakuj menu ). O moje warzywa sugeruje również dodanie dużej ilości guacamole do burrito z fasoli i sera, aby uzyskać bezmięsne podejście do Hulka.

kto robi kirkland bourbon